Aquarium Étterem Abádszalók

Napi ár
Hunguest Saliris Egerszalók

Aquarium Étterem Abádszalók vélemények

Gyenge 2018. július 25.gyerekekkel járt itt
Július közepi hétköznap este vacsoraidőben jártunk itt, nagy halas reményekkel. Erős 30%-os "lefedettségnél" 1 órát vártunk az előételünkre, amit sikerült a főétellel együtt kihozni.
A tálalás fantáziátlan, bár a hal friss, semmi nem dobja fel (értsd: mirelitkrumpli, bundáshús/hal és ennyi (semmi próbálkozás még esetleges díszítésre sem, csak lazán úgy, mint 30 éve a falusi kisvendéglőkben):
Csak beltér van, kint nem lehet leülni étkezni.
Kiváló 2017. október 1.a párjával járt itt
Tisza tavi túra még mindig,ezuttal Abádszalók. A várostól egy kicsit többet vártam,de ez van! Szállóvendégek vagyunk a vendégházban,igy kipróbáljuk az éttermet is,reggel indulás előtt. Az,az igazság,inkább a szállásértékelésnél kellene irnom,annyira kedves,barátságos a személyzet,maga a hely is kitünő.
Aquarium Étterem Abádszalók - Külső képAquarium Étterem Abádszalók - Külső képAquarium Étterem Abádszalók - Külső képAquarium Étterem Abádszalók - BelsőAquarium Étterem Abádszalók - Étel/italAquarium Étterem Abádszalók - EgyébAquarium Étterem Abádszalók - EgyébAquarium Étterem Abádszalók - BelsőAquarium Étterem Abádszalók - Belső
Kiváló 2017. augusztus 30.a párjával járt itt
Halimádók vagyunk. Ezen a nyáron többször jártunk az abádszalóki Aquárium étteremben és végigkóstoltuk a halkínálatot. Egyszerű, de remek ötlet az édes-savanyú harcsa akár bundában, akár bunda nélkül, különsen grillezett zöldséggel. A korhely halászlé fenséges. Nem tudom, honnan szerzik a harcsát és a süllőt, de sosem raktak elénk pangasiust! A személyzet kedves, közvetlen. Jó hely, jó szívvel ajánlom.
Kiváló 2016. október 25.a párjával járt itt
Bár szezonon kívül jártunk itt, ezért aránylag kevés vendég volt, de ez nem jellemző, ahogy ezt a személyzettől megtudtuk. A hely nem régen nyitott, de nagyon szép, tiszta és a személyzet udvarias készséges. A választék bőséges és az árak is méltányosak. Nagy kár, hogy maga a város nagyon kezd lecsúszni a korábbi állapotához képest.
Aquarium Étterem Abádszalók - Külső képAquarium Étterem Abádszalók - BelsőAquarium Étterem Abádszalók - BelsőAquarium Étterem Abádszalók - BelsőAquarium Étterem Abádszalók - Külső kép
Kiváló 2016. augusztus 16.a párjával járt itt
Bőséges adagok,nagyon finom ételek,hangulat hibátlan.Tiszta rendezett környezet.Nagyon kreatív belső tér.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 10 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2016. június 24.gyerekekkel járt itt
A hely nagyon hangulatos. Elegáns, vintage stílusú. Nagyon tuti hely lesz, ha már szereznek egy kis tapasztalatot is vendéglátásból és az ételeknél is ennyire odafigyelnek a részletekre. Amire nagyon oda kellene például, hogy a gyümölcslevesre rakott menta levél tiszta legyen. Ne bolti babapiskóta legyen hozzá. Vagy házi vagy inkább semmi.