Czifra Csárda Abádszalók

Napi ár
Hunguest Saliris Egerszalók

Czifra Csárda Abádszalók vélemények

Kiváló 2022. június 6.családjával járt itt
Kiváló ételek egyszerű nagyon finom friss meleg. Mindenkinek ajánlom ,biztosan visszatérünk családilag.
Baráti társassággal. Korrekt kiszolgálás,kedves rugalmas pincérek tiszták ápoltak. Asztalok tiszták rendezettek. Van bőven parkolóhely,nincs túlzsúfolva,és nem kell sokat várni az asztalra sem ha esetleg teleház van. folyamatosan jönnek a vendégek.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 14 városban járt márNépszerű író - 23 hasznos szavazat
Kiváló 2022. május 18.gyerekekkel járt itt
Nagyon szép helyen lévő, tiszta, hangulatos kis étterem, kinti fedett résszel. Az ételek gusztusosak, finomak, nagy adagok. A felszolgálók rendkívül kedvesek és figyelmesek. A gyermekek unalom mentes várakozásához fedett játszó rész járul hozzá. Ha arra járunk, mindig betérünk ebbe az étterembe.
Kiváló 2019. november 23.gyerekekkel járt itt
Nagyon egyedi hely, kitűnő ételek, kedves, barátságos tulajdonosok, a felszolgálók udvariasak és figyelmesek,
szóval szuper minden!
A birkapörkölt egyenesen fenomenális! ! ! !
Ha csak tehetjük a Czifra csárdába megyünk,
még soha sem csalódtunk ,
minden friss , házijellegű és kiváló volt!
Mindenkinek ajánlani tudom aki kedveli a házias ízeket! !
2019. szeptember 13.egyedül járt itt
A konyha nagyon jó a kiszolgálás szintén de a halászlé valami borzasztó. Elvitelre kértem egy harcsa halászlé(??)-t amit kaptam az mindennek nevezhető csak annak nem. Fogunk máskor is itt enni de azt biztosan nem!
Czifra Csárda Abádszalók - Étel/ital
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 19 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2019. június 30.családjával járt itt
Nagyon kedves, hangulatos hely! Kitűnő ételeket ettünk! Egyikünk brassóit, és gyümolcslevest, másikunk zóna halászlevet és rántott harcsát. Az ebéd végén egy adag szuper palacsintát, ami persze két darabból állt. Minden friss, házijellegű és kiváló volt! A felszolgáló fiatalember, udvarias, készséges, és közvetlen, de mégsem volt tolakodó, inkább nagyon tisztelettudó .
Czifra Csárda Abádszalók - Étel/ital
Kiváló 2019. április 24.gyerekekkel járt itt
Már múlt évben megtetszett nekünk az étterem. Idén elhatároztuk, visszatérünk. Nem bántuk meg. Ugyanolyan kedves kiszolgálásban volt részünk, ugyanolyan finom és bőséges ételeket kaptunk, mint tavaly. Ugyanaz a kedves, figyelmes fiatalember szolgált ki minket, mint tavaly, nem kellett sokat várnunk az ételekre sem.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 28 városban járt márFelfedező - 14 helyen első értékelő1 évnyi aktív tagság
2017. július 16.barátokkal járt itt
Baráti társasággal egy hosszú bringatúra után ültünk be ide enni.
Maga a csárda nagyon kellemes kívül belül, mi kinn ültük le a jó levegőn.
A kiszolgálás jó volt, az ételek is nagyon finomak, mindannyiunknak tetszett.
Az adagok átlagosak, se nem sok, se nem kevés.
Az elhelyezkedése a csárdának nem tudom szerencsés-e, szinte már kinn van a város határában, a központtól messze.
Kiváló 2016. augusztus 2.családjával járt itt
Évek óta visszatérő vendégek vagyunk családommal. Nem voltam még olyan vendéglátó helyen, ahol a tulajdonos rámutat az egyik asztalra és mosolyogva mondja: tavaly ott ültek, foglaljanak helyet. A kiszolgálás, az ételek változatlanul tökéletesek. Felüdülve és jóllakottan távoztunk idén is. Visszajövünk !
Czifra Csárda Abádszalók - Belső
Kiváló 2015. július 2.a párjával járt itt
Csak ajánlani tudom mindenkinek. A tulajdonosok, és pincérek végtelenül kedvesek ,vendégszeretők az ételek igazi házias frissen helyben készítettek, maga a környezet varázslatos igazi kis skanzen hangulatot idéz, nagymamáink,dédszüleink használati tárgyaival. . .
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 14 városban járt márFelfedező - 11 helyen első értékelő2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2014. szeptember 26.barátokkal járt itt
Nagyon hangulatos, igazi falusi vendéglátást idéző, tornácos étterem, udvarán minden kiegészítővel, ami a paraszti élet mindennapjait idézi. Az ételek minősége kiváló, a kiszolgálás udvarias, igazi békebeli. Az adagok bőségesek, a kiegészítők, és edények harmonizálnak a hely szellemével. A tisztaság kiváló. Nagyon elégedettek voltunk mindennel, bátran ajánlom mindenkinek.