Lilaakác Kisvendéglő Abádszalók

Lilaakác Kisvendéglő Abádszalók
Lilaakác Kisvendéglő AbádszalókLilaakác Kisvendéglő Abádszalók
Lilaakác Kisvendéglő AbádszalókLilaakác Kisvendéglő Abádszalók

Lilaakác Kisvendéglő Abádszalók bemutatkozása

Abádszalókon kora tavasztól késő őszig várjuk kisvendéglőnkbe, ahol szívvel-lélekkel főzünk Önnek!
Hagyományos magyar konyha, finom ízek, mosolygós, vidéki vendéglátás 120-150 éves, egy tőről fakadó lilaakácunk lugasa alatt.
A Tisza-tó legjobb Halészleve, ízes levesek, halételek, frissensültek, saláták, desszertek, ételeinkhez pedig borválogatás a magyar borvidékek jó boraiból.

Fortuna Vendégház Abádszalók - Legjobb ár
2025.01.01-ig
Fortuna Vendégház Abádszalók
Hunguest Saliris Egerszalók - Napi ár
Napi ár
Hunguest Saliris Egerszalók

Lilaakác Kisvendéglő Abádszalók vélemények

Átlagos 2019. július 11.barátokkal járt itt
Átlagos hely. A lugasos terasz tényleg szép. Az étterem zajosabb picit, a bejárattól jobbra lévő helyiségben van egy hűtőláda, ennek nyitogatása zavaró. Az adagok szép nagyok, a sültkrumpli köret épphogy elég. Az orja leves finom, a Bécsi szelet látványosan hatalmas, igaz az enyém sótlan volt. Jóllaktunk.
Kiváló 2019. május 12., üzleti partnerrel járt itt
Egy átlagos hétköznap délután látogattunk el az étterembe jóval a főszezon előtt. Az idényjellegű éttermek mind zárva voltak. Így szerencsére az udvaron bőven volt hely, nem volt sok vendég. Az esetlegesen lehulló lila akác virág még akár zavarhatott is volna, dehát Nomen est omen. A pincér gyorsan ki tudott szolgálni minket.
Kiváló 2018. július 15.barátokkal járt itt
Szuper kiszolgálás, udvariasak, figyelmesek. Nagyon finom, friss halételek is! Mennyiség is sok. Csak ajánlani tudom őket!
Bármit kértünk kihozták, és nem is csalódtunk, látszott, hogy minden akkor készül. Tényleg isteni volt minden! Szép a környezet is. Külső térben ültünk le, folyamatosan jöttek-mentek az emberek, a felszolgálók pörögtek. Kellemes tiszta a hely!
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt márNépszerű író - 27 hasznos szavazat
2018. május 28.a párjával járt itt
Vidéken -bár most biztosan sokan nem fognak szeretni- szinte mindig probléma az éttermekben, hogy a kiszolgálás nagyon lassú, a pincérek nem túl kedvesek és az ételek minősége is gyenge. Na, itt végre nem ezt tapasztaltuk! Az ételek nagyon finomak voltak és gyorsan elkészültek, a pincér kedves volt és szintén gyors!
Átlagos 2017. október 1.a párjával járt itt
Még mindig Abádszalók,ezuttal is az ittjartam. hu olvasóira támaszkodunk. A helyi bronzérmest vacsora elkövetése érdekében látogatjuk meg. Érkezés 18. 38 perc. A kezdet nem biztató,a pincér jelzi,hogy az 5 féle levesből kettőt,bográcsgulyást és orjalevest továbbá tócsnit és még valamit, nem tud hozni.
Lilaakác Kisvendéglő Abádszalók - Külső képLilaakác Kisvendéglő Abádszalók - Külső képLilaakác Kisvendéglő Abádszalók - Étel/italLilaakác Kisvendéglő Abádszalók - Étel/italLilaakác Kisvendéglő Abádszalók - Étel/italLilaakác Kisvendéglő Abádszalók - BelsőLilaakác Kisvendéglő Abádszalók - Étlap/itallapLilaakác Kisvendéglő Abádszalók - Étlap/itallapLilaakác Kisvendéglő Abádszalók - Étlap/itallapLilaakác Kisvendéglő Abádszalók - BelsőLilaakác Kisvendéglő Abádszalók - BelsőLilaakác Kisvendéglő Abádszalók - Külső kép
Gyenge 2017. augusztus 13.gyerekekkel járt itt
Nagyon nagy csalódás volt a hely nekem és kis családomnak. . . szombat este a teltházas őrületbe csöppenvén kaptunk még épphogy bent a jó melegben a sarokban egy foltos terítős ételmaradékos kis sarkot. . . sebaj a kedves pincérhölgy komenzálta a kuplerájt.
Kiváló 2017. július 15.családjával járt itt
Nagyon nagyon finom volt az étel.
A mennyiség is rendben volt.
Kedves volt a felszolgàló.
Finomat ettünk jó hangulatban :)
Lilaakác Kisvendéglő Abádszalók - Étel/ital
2017. július 8.a párjával járt itt
Hűs lugast, gyors kiszolgálást, finom ételeket találsz. Michlen csillagos ételt ne keress itt, de amit kínálnak az friss és finom. A csapolt Zlaty hideg és üdítő. A választék pár halas ételből, több sertésből és néhány szárnyas ételből áll. A kétszemélyes tál három főnek is elég lenne. A frissensültek tényleg frissen sültek.
Kiváló 2016. szeptember 5.a párjával járt itt
Évek óta járunk a Tisza-tóra, s ha megéhezünk, legtöbbször a Lilaakácot választjuk!
A lilaakáccal befuttatott lugasa a legnagyobb melegben is hűs árnyékot ad, a személyzet kedves, segítőkész, az ételeik pedig pompásak!
Kedvencem a tüzes bélszín puha, omlós húscsíkokkal és nagyon eltalált fűszerezéssel; a párom pedig a halászlevükre esküszik. Imádunk itt lenni, itt enni!
Szívből ajánlom mindenkinek! :)
Szörnyű 2016. augusztus 28.a párjával járt itt
08. 27-én biciklitúrán voltunk a férjemmel és nagy örömmel kerestük meg ezt a vendéglőt amit ezen az oldalon találtam meg. Valami finom, halból készült ételeket akartunk fogyasztani. A vendéglőben egy kedves fiatal hölgy mondta h a teraszon már nincs hely, de bent nyugodtan helyett foglalhatunk.
Lilaakác Kisvendéglő Abádszalók a térképen
5241 AbádszalókBlaha Lujza tér 3.
• kerthelyiség • vegetáriánus ételválaszték • étel elvitelre • kisállat bevihető • parkolási lehetőség • SZÉP Kártya elfogadás
magyar
tájjellegű ételek