Tündérfátyol Szállodahajó Abádszalók ★★★★

Napi ár
Hunguest Saliris Egerszalók

Tündérfátyol Szállodahajó Abádszalók vélemények

Kiváló 2021. szeptember 3.a párjával járt itt
Tavaly találtunk erre a helyre. Az előző évi pozitív tapasztalatok alapján jöttünk idén is. Mosolygós személyzet,Nagyon családias hangulatTisztaság,egyszerű de finom házias ételek. Sétahajóztunk,kerékpárt kölcsönöztünk,strand a közelben. Erzsike megismert és mindjárt megis jegyezte,hogy visszatérő vendégek vagyunk,ami nagyon jól esett. Biztos ,hogy jövünk még ide.
Kiváló 2018. július 27.a párjával járt itt
Tavaly nyáron találtunk erre a páratlan helyen lévő, elbűvölő szállodahajóra. Az előző évi pozitív tapasztalatok alapján jöttünk idén is ide nyaralni. Mosolygós személyzet, tisztaság,egyszerű de finom házias ételek, nehezen választottunk a sok szolgáltatás közül. Sétahajóztunk,csónakos ökotúrán láttunk hódot, jégmadarat, vakvarjút.
Kiváló 2017. augusztus 27.a párjával járt itt
néhány előző véleménnyel szemben az én véleményem pont az ellenkezője. Mi nem tudunk a szemelyzetre egy rossz szót sem mondani. Nekünk mindent és azonnal segitőkészen megtettek. Sőt a barátomnak akinek a szülinapja volt a szőke hölgy akit egy előttem levő értékelő nevezett én Erzsikének nevezném még tortát is csináltatott.
Átlagos 2017. július 21.a párjával járt itt
Sajnos, nem szállásközvetítőn [moderálva - a szerk. ] keresztul fogaltunk , hanem szemelyesen, igy csak itt tudom elmondani a velemenyem. Aki azt hiszi egy csendes nyugodt helyet talalt, az nagyon teved. A szalloda 6 szobaja, tiszta, rendes, gondozott, berendezes szepen tartott, jol felszerelt, bar en a ruhaakasztot hianyoltam.
Tündérfátyol Szállodahajó Abádszalók - Környék
Gyenge 2017. július 6.a párjával járt itt
Bár a Booking. com-n elképesztően magas pontszámot kapott, a valóság nem az. Nagyon sokat utazunk és van elképzelésem arról, hogy néz ki egy 4*-os szálloda és milyen szolgáltatást kell nyújtania. Itt a szoba rendben volt, kényelmes és tiszta, az előtér is szép volt. A szálloda nagyon szép helyen van, közvetlenül a Tisza-tónál.