Cseppkő Panzió Abaliget

Cseppkő Panzió Abaliget
Cseppkő Panzió AbaligetCseppkő Panzió Abaliget
Cseppkő Panzió AbaligetCseppkő Panzió Abaliget

Cseppkő Panzió Abaliget bemutatkozása

Panziónk a Mecsek völgyében,két kis tó és a cseppkőbarlang szomszédságában helyezkedik el.
20fő elhelyezésére alkalmas 7 szoba 2-3-4 ágyasak,nagy közösségi térrel zárt parkolóval,szabadtéri
terasz,grill ,bográcsolóhely teszi otthonossá.
A horgászok kiváló paradicsoma( csend,béke és hal),a településről számtalan turaútvonal indul.

2Szolgáltatás
2024.12.28-ig
Harkányi Psoriasis Centrum Harkány

Cseppkő Panzió Abaliget vélemények

Szörnyű 2016. november 10.a párjával járt itt
Elfelejtette közölni a tulajdonos, hogy télen semmi nincs a faluban. Az abaligeti vasutállomás 6 km. re van a falutól és még tábla sem jelzi, hogy jobbra vagy balra van. 1,2 óra gyaloglás után értük el a falut, ahol sem bolt, se presszo vagy étterem nincs. Buszjárat csak reggel és este. Már ekkor kétségbe estünk, hogy lehet innen messzebbre kirándulni.
Cseppkő Panzió Abaliget - Környék
Cseppkő Panzió válasza
Tisztelt Vendég !
Nagyon sajnálom ,hogy rossz szájízzel távozott Abaligetről ,de minden hirdetésemben leírom az ingyen tranzfert az állomásról,az meg ,hogy félpanzióval hirdetek soha és sehol nem olvashatta,mivel nincs éttermem. Azt meg ,hogy ide nyugdíjasok járnak még a feltételezését is kikérem magamnak .
2016. november 15., Rack Mária, tulajdonos
Átlagos 2016. július 12.a párjával járt itt
1. A panzió kutyabarát szálláshelyként is hirdeti magát, de én csak annak ajánlanám, akinek néma kisállata van, mert 10 perc után megállapitották, hogy hangos, mindenhova vigyem magammal és amig kipakoltunk, kiengedte a kutyánkat az előtérbe, mert ugy sajnálta, hogy ennyire ugat. . .
Cseppkő Panzió válasza
Kedves Vendég !
Kikérem magamnak az állítást ,én kutyabarát vagyok jelenleg is van 2 kiskutyás vendég . Azt gondolom a kutyatartásnak megvannak a szabályai ,a másik 15 itt pihenő embert ne zavarja. A kutya 10 perc után egy idegen helyen magára hagyják fél és félelmében ugat . Azt javaslom önnek mielőtt besároz másokat gondoljon magába.
2016. július 19., Rack Mária, tulajdonos