Abasári Terasz Abasár

Abasári Terasz Abasár
Abasári Terasz AbasárAbasári Terasz Abasár
Abasári Terasz AbasárAbasári Terasz Abasár

Abasári Terasz Abasár bemutatkozása

Hangulatos, népies étterem saját Pékséggel.
Éttermünkben helyi abasári borászok finom borait szolgáljuk fel.

Avar Hotel Mátrafüred - Napi árak félpanziós ellátással
2025.01.05-ig
Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár

Abasári Terasz Abasár vélemények

Kiváló 2018. július 23.a párjával járt itt
Vasárnap ebédidőben érkeztünk, Bükkszékről hazafelé /a kisnánai vár megtekintése után/ véletlenül vettük észre az éttermet. A teraszon, árnyékban foglaltunk helyet. Elég hamar hozták a finom ételeket. /Húsleves, palóc sertéskaraj, túrós csusza, limonádé/. Igazi vendéglátó viselkedése volt a felszolgáló hölgynek.
2017. július 26.barátokkal járt itt
Mátrafüredről jöttünk át egy kicsit kirándulni, szétnézni a környéken, és itt álltunk meg érdeklődni Aba Sámuel sírhelye iránt. A falu felfedezése után kellőképpen megéheztünk, így ide tértünk be ebédelni a barátnőimmel. Palóc csárda hangulat, búbos kemence, népies berendezés, néhány régi használati tárggyal, népi kerámiával, de szerintem nincs túltolva.
Abasári Terasz Abasár - BelsőAbasári Terasz Abasár - BelsőAbasári Terasz Abasár - BelsőAbasári Terasz Abasár - MosdóAbasári Terasz Abasár - Külső képAbasári Terasz Abasár - BelsőAbasári Terasz Abasár - Külső képAbasári Terasz Abasár - Külső képAbasári Terasz Abasár - BelsőAbasári Terasz Abasár - Külső képAbasári Terasz Abasár - Étel/italAbasári Terasz Abasár - Étel/italAbasári Terasz Abasár - Étlap/itallapAbasári Terasz Abasár - Étlap/itallapAbasári Terasz Abasár - Étlap/itallapAbasári Terasz Abasár - Étlap/itallapAbasári Terasz Abasár - Étlap/itallapAbasári Terasz Abasár - Étlap/itallapAbasári Terasz Abasár - Étel/italAbasári Terasz Abasár - Étel/italAbasári Terasz Abasár - Étel/italAbasári Terasz Abasár - Belső
Kiváló 2016. szeptember 13.a párjával járt itt
2016.09.11 én voltunk Mátrába menet megéheztünk.Nagyon szépen és esztétikusan kialakított retró étterem, amit a nagymamáink vályog házában volt megtalálható ,nagyon hangulatos és nagyon finom és kiadós volt az étel amit felszolgáltak.Meleg fogadtatásban volt részünk nagyon tiszta kellemes étterem .
Abasári Terasz Abasár - BelsőAbasári Terasz Abasár - Belső
Kiváló 2016. április 17.a párjával járt itt
Ma délután voltunk először ebben az étteremben, de biztos hogy nem utoljára! Nagyon kellemes, hangulatos, igazi nyugalmat sugárzó helyiség, aminek "megálmodása" igazán jó ízlésre vall! A megrendelt, és hamar elkészült étel nagyon finom és kiadós volt, a személyzet kedvessége, vendégszeretete dicséretes, kifogástalan. Köszönjük! ! ! :)
Abasári Terasz Abasár - BelsőAbasári Terasz Abasár - BelsőAbasári Terasz Abasár - Külső képAbasári Terasz Abasár - Étel/ital
Abasári Terasz Abasár a térképen
3261 AbasárVörösmarty Mihály út 1/a