Mészáros Vendéglő Abony

Granada Hotel Kecskemét

Mészáros Vendéglő Abony vélemények

2055
Átlagos 2022. június 4.a párjával járt itt
Már régen terveztem, csak nem jött össze valamiért a híres abonyi Mészáros vendéglő, azaz a meglátogatása. Most addig űztem a lovakat, amíg megleltük, egészen a város szélén van, a Szolnok felé vezető útnál. Khmm. . . eléggé vegyes a tapasztalat. Kívülről olyan ütött-kopott is, meg nem is. belül azért eléggé kopott.
Mészáros Vendéglő Abony - Étel/italMészáros Vendéglő Abony - BelsőMészáros Vendéglő Abony - Étel/italMészáros Vendéglő Abony - Étel/italMészáros Vendéglő Abony - Külső képMészáros Vendéglő Abony - Külső kép
Átlagos 2018. szeptember 6.a párjával járt itt
Sajnos itt is érvényesül az, ami sok régi klasszikus, jobb napokat megélt csárdában, hogy 20 éve ugyanaz minden és szerintük ettől autentikus. Pedig nem mindegy, hogy valami csak azért retro, mert nem tesznek pénzt a fejlesztésre és az igényes környezet alakítására, vagy azért, mert retro stílusban rendezik be a helyet, hogy a hangulata meglegyen, de közben legyen tiszta és igényes is.
Kiváló 2018. április 15., csoporttal járt itt
Nagyon finom és óriási adag. Kellemes légkör és kiszolgálás. Mindenkinek csak ajánlani tudom.
Szörnyű 2017. május 21., üzleti partnerrel járt itt
Tegnapi barangolásunk során egy ceglédi benzinkutas ajánlására tértünk be az étterembe. Belépve az idős pultos hölggyel találkozott a tekintetünk. - Jó napot kívánok! -
Két-három lépéssel odébb savanyú arcú felszolgálónál ugyanez. Miután megpróbáltunk beszélgetést kezdeményezni vele
kelletlenül beterelt kettőnket egy helyiségbe.
Kiváló 2016. november 25.gyerekekkel járt itt
Finomak,ízletesek az ételek,az adagok is bőségesek.Nem vagyok leveses,de májgombócleves fürjtojással nagyon finom volt.2személyes fatányérosokat kértünk,4 személynek elegendő.Egy gond viszont volt,közel egy órát vártunk az ételre.Igaz vasárnap délben voltunk,tele volt a vendéglő.De megérte a várakozás.
2016. november 18.családjával járt itt
Nemrég voltunk itt családi esemény kapcsán. Meglepődtem, mert az utolsó alkalommal már eléggé retrónak tűnt a hely. Most úgy láttam egy kicsit próbálnak újítani, például a régi kopott padokat kicserélték normális székekre.
Az ételek minősége számomra megfelelő, nagy adagok, frissek, ízletesek.
A kiszolgálás minőségére lehetne még több energiát fordítani.
Kiváló 2016. október 23.a párjával járt itt
Nagyon finomak és megfelelő mennyiségűek az ételek . Én személy szerint többet ajánlanám többek között a brassói aprópecsenyét, az óvári sertésszeletet és a levesek közül a palóc levest. Desszertnek nálam a somlói vitt mindent. Aki az ételeket megkóstolja biztos nem fog csalódni. A személyzet kedves és segítőkész.
Kiváló 2016. augusztus 2.barátokkal járt itt
Hétköznap egyik délben Abonyban a Mészáros vendéglőben ebédeltünk. Szimpatikus,hangulatos hely. Udvarias kiszolgálást,finom,nagy adag ebédet kaptunk. Nem bírtuk megenni,mert akkora adagok voltak. A nagy melegben a sör ,az üdítő kellemesen hideg volt. A fizetett összeggel is elégedettek voltunk. Bátran ajánlom mindenkinek,aki Abonyban szeretne megállni ebédelni.
Átlagos 2016. április 12.gyerekekkel járt itt
Húsvétot követő szerdán álltunk meg ebédelni egy ismerős ajánlására. A hely valóban retro, lehetne egy ici-picivel igényesebb. A szép asztalterítőn ízléstelen műanyag "reggeliző" alátétek voltak. A kiszolgálás során minimális kommunikáció, de tényleg. . . A megrendelt ételek frissek és finomak voltak, bár amit kértünk azt nem igazán lehet elrontani (rántotthús+ s.
Mészáros Vendéglő Abony - Étel/ital
Kiváló 2015. december 8.családjával járt itt
Üzletember vagyok. Gyakran járok erre de még soha nem hagytam ki hogy betérjek magam vagy családommal ebbe a kis hangulatos nagyon kellemes kis vendéglőbe. Mindig nagyon udvarias figyelmes kiszolgálásban részesülök, részesültünk. Olyan adagokat adnak hogy még nekem is ki kell engedni a nadrágszijat mielőtt nekikezdek a kajálásnak.
Mészáros Vendéglő Abony a térképen
2740 AbonySzolnoki út 139
• kerthelyiség • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • akadálymentes • csoportokat szívesen fogad • élő zene • étel elvitelre • fix áras • gyerekmenü • kisállat bevihető • parkolási lehetőség • reggelizési lehetőség • rendezvényhelyszín • zártkörű rendezvény lehetősége
H-CS
P