Lacus Pelso Pizzéria & Söröző Ábrahámhegy

4,3
a 11 ábrahámhegyi étterem közül
étterem, vendéglő
Lacus Pelso Pizzéria & Söröző Ábrahámhegy
Lacus Pelso Pizzéria & Söröző ÁbrahámhegyLacus Pelso Pizzéria & Söröző Ábrahámhegy

Balatontourist Napfény Kemping Révfülöp - Napi árak önellátással
2024.06.14-ig
Vulkán Wellness Hotel és Kemping Celldömölk

Lacus Pelso Pizzéria & Söröző Ábrahámhegy vélemények

Átlagos 2023. május 1.egyedül járt itt
A pizzák összeállításánál gondosan kerülték az autentikus olasz kombinációkat és alapanyagokat, egy sor humorosnak szánt név alatt kínálják a közép- és keleteurópai erőltetett változatokat, ugyanazt a 20 feltétet variálva: tejfölös vagy paradicsomos alapon sonka, szalámi, füstölt főtt tarja, bacon, tojás, füstölt sprotni, szardínia, tonhal, paradicsomkarika, articsóka, gomba, bab, pepperoni, hagyma, fokhagyma, csirkemellcsíkok, kukorica, olajbogyó, bolognai szósz, spenót, ananász.
Lacus Pelso Pizzéria & Söröző Ábrahámhegy - EgyébLacus Pelso Pizzéria & Söröző Ábrahámhegy - EgyébLacus Pelso Pizzéria & Söröző Ábrahámhegy - EgyébLacus Pelso Pizzéria & Söröző Ábrahámhegy - EgyébLacus Pelso Pizzéria & Söröző Ábrahámhegy - EgyébLacus Pelso Pizzéria & Söröző Ábrahámhegy - EgyébLacus Pelso Pizzéria & Söröző Ábrahámhegy - EgyébLacus Pelso Pizzéria & Söröző Ábrahámhegy - EgyébLacus Pelso Pizzéria & Söröző Ábrahámhegy - EgyébLacus Pelso Pizzéria & Söröző Ábrahámhegy - EgyébLacus Pelso Pizzéria & Söröző Ábrahámhegy - EgyébLacus Pelso Pizzéria & Söröző Ábrahámhegy - EgyébLacus Pelso Pizzéria & Söröző Ábrahámhegy - EgyébLacus Pelso Pizzéria & Söröző Ábrahámhegy - EgyébLacus Pelso Pizzéria & Söröző Ábrahámhegy - EgyébLacus Pelso Pizzéria & Söröző Ábrahámhegy - EgyébLacus Pelso Pizzéria & Söröző Ábrahámhegy - EgyébLacus Pelso Pizzéria & Söröző Ábrahámhegy - Egyéb
2076
Kiváló 2021. augusztus 6.a párjával járt itt
Ez valami szertartásféle: ha nyár, ha Ábrahámhegy, akkor azért Lacus Pelso is. Egyébként meg szinte soha nem eszem pizzát sehol. De ez egy személyes szentély. Mindig valami erős pizzát kértem régebben, külön szuper rátétekkel és mindig megfogadtam, hogy a legközelebb majd valami mást eszem. Mert választék az van, bőven!
Lacus Pelso Pizzéria & Söröző Ábrahámhegy - BelsőLacus Pelso Pizzéria & Söröző Ábrahámhegy - BelsőLacus Pelso Pizzéria & Söröző Ábrahámhegy - EgyébLacus Pelso Pizzéria & Söröző Ábrahámhegy - EgyébLacus Pelso Pizzéria & Söröző Ábrahámhegy - Külső képLacus Pelso Pizzéria & Söröző Ábrahámhegy - Külső kép
2018. október 4.a párjával járt itt
Finom kaják, udvarias kiszolgálás, tiszta WC, virágok, normális árak. Kell több? Örülnék, ha októberben is nyitva lenne dél környékén, legalább a hétvégeken. Ősszel már csak délután 5-től van nyitva hétköznap, így aki ebédelni szeretne, hoppon marad, csalódik. Nem igen van hely a településen, ahol enni lehetne ősszel.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 22 városban járt már2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2016. augusztus 29.családjával járt itt
Minden évben ellátogatunk a pizzázóba, és még sosem csalódtunk sem a kiszolgálásban, sem az ételekben. Legutóbb bevállaltunk egy bolognai spagettit is, isteni volt, és rengeteg. A pizzák változatlanul nagyon finomak, sok kedvencünk van, még a spenótos is nagyon isteni. A személyzet is nagyon kedves, a kiszolgálás is gyors és az árak is teljesen elfogadhatóak. Aki Ábrahámhegyen jár annak mindenképpen ki kell próbálnia.
2076
2015. november 6.egyedül járt itt
Valaha a helyen egy apró vegyesbolt állt, fél évszázada. Aztán volt itt fodrász, hentes, az utóbbi pár évben meg pizzéria. Nem is akármilyen! Nagyon sok pizza közül lehet választani, és Gösser sört csapolnak mellé. A pizzákra még külön mindenféle ízlés szerint mindenféle plusz feltét is kérhető.