Csutora Étterem Agárd

Fried Kastély Hotel Simontornya

Csutora Étterem Agárd vélemények

Ezüst fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
Átlagos 2022. április 30.családjával járt itt
Gárdonyi tartózkodásunk első estéjén ebbe az étterembe látogattunk el, mert ez volt elfogadható sétatávolságban. Sokan voltunk (16 fő), sokfélét rendeltünk. Ezek közül az egyetlen, ami remek volt az a harcsa halászlé. Tökéletes, talán csak egy kicsivel jobban csípett, mint kellett volna, de ezen kívül nagyon finom volt.
Gyenge 2017. március 15.gyerekekkel járt itt
A mai napon jártunk ott a gyerekekkel és az unokámmal. Kb 15 percig észre sem vették, vagy nem akarták, hogy ott vagyunk. A pincérek nagyon mogorvák voltak. A leves nem volt forró, a rizs borzalmas volt. . . . . Összességében engem nem nyert meg . Jó lenne, ha a gyerekeknek is lenne egy játszósarok, mert ottjártunkkor is voltak egy páran.
Gyenge 2016. október 15. járt itt
Hideg volt az étteremben. A levesekre sokat kellett várni, majd nem elég melegen hozták ki. A pincér újfajta túrógombóc öt ajánlott, ami nyáron elment volna, de ősszel egy hideg étteremben nem . A marhapörkölt kocsi hős és kemény volt. Nagy csalódás volt
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 16 városban járt márNépszerű író - 23 hasznos szavazatLelkes fotózó - 117 feltöltött kép
2015. május 26.a párjával járt itt
Csak azért ugrottunk be, hogy valami egyszerű harapnivalót faljunk. . . ehhez képest degeszre ettük magunkat, és igen kellemes csalódásban volt részünk ahhoz képest hogy nem volt túl hívogató kívűlról az étterem. Magát a kiszolgálást nem kezdték meg túl gyorsan, de az igyekezet egyre jobban látszott az idő elörehaladtával.
Csutora Étterem Agárd - Belső
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 38 városban járt márNépszerű író - 22 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagság
Kiváló 2015. január 6.családjával járt itt
Egyszer ünnepeltük ott édesanyám születésnapját, nagyon hangulatos hely. Finomak az ételek. Én halat ettem burgonyapürével, meg valamilyen levest, talán sütőtök krémlevest. Nagyon ízletes volt minden. Vannak menük is, aminek az ára kedvező, talán én is ilyet választottam. Hangulatos hely, sokan vannak mindig. Figyelmes a személyzet. Az árak nagyon jók!
Átlagos 2014. október 23.barátokkal járt itt
Az októberi "nyárban" a kerthelyiséget választottuk. Kellemes meglepetés volt, hogy a velünk lévő kisgyermeknek kérés nélkül hoztak papírt, színezőt. Ennyit a kellemes benyomásokról, mivel több pozitív élmény nem kapcsolódott ehhez a helyhez. A pincér igen kimért volt, az ételek mennyisége és minősége ugyan megfelelő, de semmi extra.
Kiváló 2014. augusztus 25.családjával járt itt
A hely összes dolgozója nagyon barátságos, és segítőkész. A belső helyiségben gyertya van az asztalokon. A felszolgált étel ízletes, finom, a húsételek puhák, nem rágósak. Az ital kellemesen hűvös hőmérsékletű. A klíma nem fagyaszt le. Csak ajánlani tudom mindenkinek. Visszatérő vendégként még eddig sosem csalódtam az étteremben. Az árak színvonala megfelelő.
Gyenge 2014. augusztus 23.a párjával járt itt
Az eddig hallottakhoz képest csalódás volt. Passzív, rosszkedvű pincérek szolgáltak fel, úgy éreztük, mintha megzavartuk volna őket azzal, hogy beültünk enni. Az ételek összességében finomak, de mennyiségre igen kevesek voltak, az árához képest pláne. Konkrétan félig éhesen távoztunk, amire nagyon rég volt már példa.
Csutora Étterem Agárd a térképen
2484 AgárdBalatoni út 131
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • csoportokat szívesen fogad • élő zene • étel elvitelre • gyerekmenü • házhozszállítás • kisállat bevihető • koktélok • parkolási lehetőség • rendezvényhelyszín • sportközvetítés • széles borválaszték • táncos hely • zártkörű rendezvény lehetősége
H-P
Szo