Kis Szárcsa Vendégház Agárd

2024.06.14-ig
Fried Kastély Hotel Simontornya

Kis Szárcsa Vendégház Agárd vélemények

Kiváló 2020. október 13.a párjával járt itt
Két napot töltöttünk ezen a kiváló helyen. Csodálatos környezet, nagyon szép szobák. Nagyon kedves, meleg fogadtatás, finom reggeli. Látszik, hogy itt a dolgozók a magukénak érzik ezt a helyet, mert ez mindenen érződik. A csodálatos tisztaság, a kis élő virágocskák mind mind az otthonosságot tükrözi.
Kiváló 2020. augusztus 7.gyerekekkel járt itt
Nagyon kedves személyzet,rend és tisztaság,a reggeli bőséges kifogástalan.Nagyon jó hogy használható kerékpárok vannak minden korosztály számára.
még vissza térünk
Kiváló 2020. június 5.barátokkal járt itt
Szuper a szállás, tiszta, hangulatos, nagyon kellemes. A személyzet roppant figyelmes és kedves. Ajánlom mindenkinek, aki szereti az aktív kikapcsolódást!
Kiváló 2020. február 21.gyerekekkel járt itt
Idős édesanyámmal érkeztem, ezért földszinti elhelyezést kértünk, amit a két különálló ággyal együtt biztosítottak számunkra. Kényelem, családias hangulat, tisztaság, kedves kiszolgálás jellemzi a szállást, bátran ajánlom másoknak is! Mi biztos visszatérünk még!
Kiváló 2018. november 5.gyerekekkel járt itt
Tiszta nagyon stílusos hangulatos mindennel elégedettek voltunk a 3 gyerekkel. negatívumként említeném az étkezőben dekorként egy boszorkányruha lógott amit nagyon nem szerettük. nov.2-3-4 -én végig ott volt nem volt vonzó
Kiváló 2017. december 26.a párjával járt itt
Nagyon meg voltunk elégedve személyzet nem volt kulcsos ház jelleg volt de így is tökéletes volt.tiszta,kényelmes hely.a welness részleg is tiszta volt és kielégítő.étkezést nem kértünk de így is mindennel nagyon meg voltunk elégedve ide biztosan vissza térünk még :)
Kiváló 2016. december 13.a párjával járt itt
A vendégház szép környezetben található, berendezése hangulatos, minden tekinteteben jól felszerelt, a reggeli bőséges, a személyzet kedves. Minden szezonban igazi kikapcsolódást nyújthat vendégeinek.
Kiváló 2016. december 13.a párjával járt itt
Már többször foglaltam szállást a Kis Szárcsában,mert a környék egyik legjobb panziójának tartom!! szimpatikus a tulajdonos hölgy is,aki pozitívan reagálja le a vendégek óhaját-sóhaját!
ha mindenáron hibát akarok nagyítóval keresni---háát a reggeli pékárú lehetne frissebb--amúgy minden igényem kielégült!:D
Kiváló 2016. november 2.a párjával járt itt
Fantasztikusan éreztük magunkat,a kiszolgálás nagyon jó,nyugodt,csendes helyen van,pihenésre,romantikára tökéletes!Csak ajánlani tudom mindenkinek!Érdemes felkeresni!
2016. augusztus 13.gyerekekkel járt itt
3 napot töltöttünk el a vendégházban. Nagyon jól éreztük magunkat, reggelivel, tisztasággal, személyzettel meg voltunk elégedve. A szoba, fürdőszoba nagyon hangulatos volt. Sajnos a falak nagyon vékonyak, így a szomszéd szoba minden tevékenységét tökéletesen lehetett hallani. Ajtók, lépcső nyikorog és a szobánkban a hűtő rettenetesen hangos volt.