Viking Hotel Agárd ★★★

2024.06.14-ig
Fried Kastély Hotel Simontornya

Viking Hotel Agárd vélemények

2019. május 18.a párjával járt itt
Sajnos 3 napig szakadt az eső és hideg volt. Szerencsére a fűtés működött, a szobában kellemes meleg volt. Kicsit ugyan távol van mindentől, de szép rendezett parkkal. Az apartmanok egyszerűek de tiszták. Teljes ellátással voltunk. A reggeli hasonló mint máshol, bár amikor csoport is érkezett, akkor az egy italautomata (kávé, forróvíz stb.
2019. május 8.családjával járt itt
3 éjszakát töltöttünk el anyósommal kettesben. Autóval voltunk és ez nagy előny, mert a hotel elég messze van mindentől. A parttól is és a thermál fürdőtől is, ahová naponta jártunk. A park rész nagyon szép, gondozott. A szoba egyszerű berendezésű, retró jellegű, legalább a tv síkképernyős, csak elég kicsike a szoba méretéhez képest.
2017. december 2.a párjával járt itt
Pilisi nyaralásunkról hazafelé két éjszakát töltöttünk a szállodában. Kissé meglepő volt a körfolyosóról nyíló szoba, a szállodai szobában talált felszerelt konyha. A szobához tartozó kertre néző erkély nagyon hangulatos. Ami nem tetszett, az hogy a mellékhelyiség ablaka a körfolyosóra nyílik, a két ágyas szoba ágyai nem egymás mellett vannak és elég kényelmetlenek voltak.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 20 városban járt márNépszerű író - 29 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
2017. augusztus 6.a párjával járt itt
Üdülési joggal, önellátással töltöttünk el hat éjszakát. A szoba berendezése szerény, de kényelmes volt. Az étkezéseket az erkélyen is megtehettük. A konyha felszereltsége egy háromcsillagos szálláshoz képest nagyon szegényes volt. Hiányzott a kávéfőző, a kenyérpirító, a mikró, a vízforraló, ami ma már egy konyha természetes kelléke.
Viking Hotel Agárd - Külső képViking Hotel Agárd - Egyéb
2016. július 10.gyerekekkel járt itt
Alapjába véve jól éreztük magunkat. Lakosztályunk volt ami a majdnem tökéletes,leszámítva,hogy a francia ágy annyira kényelmetlen,hogy alvásra használhatatlan! ! ! ! ! Reggeli bőséges svéd asztalos volt,minden nap volt FRISS gyümölcs! A medencék vize nagyon koszos,már már undorító. . .
2014. augusztus 12.gyerekekkel járt itt
2014. augusztus elején jártunk itt. Könnyen megtalálható hotel mert több helyen is ki van táblázva merre található. Csendes környéken van, sok fával körülvéve. Sajnos az időjárás miatt a közeli úszómedencét csak kétszer tudtuk használni. Kellemes hőmérsékletű, tiszta vizű, nem kellett senkivel sem napozóágyért harcolni.