Barlang Vendéglő Aggtelek

Kedvezményes ajánlat fürdőbelépővel
Hotel Eger Park

Barlang Vendéglő Aggtelek vélemények

Kiváló 2023. július 5.a párjával járt itt
Kedves gyors kiszolgálás, finom ételek. Paraszt gordon bleut ettem, finom volt, pörköltek ízesek.
Barlang Vendéglő Aggtelek - Egyéb
Kiváló 2020. július 2., üzleti partnerrel járt itt
Mindenki ide menjen ebédelni vacsorázni ,kiváló hely !!! Kellemes kiszolgálás finom és nagy adag ételek !!! Csak így tovább! Csoda szép környezet ,jó levegő ! Halottam a mellettünk lévő asztalnál is nagyon dícsérték az ételeket ,szerintem az előző negatív ki írások csak csupán rosszindulat !!!!
Átlagos 2019. április 14.gyerekekkel járt itt
A Nomád Baradla Kemping egyik faházában töltöttünk a családdal egy hosszú hétvégét, felfedeztük a környék barlangjait és egyéb látnivalóit. A szállásunkon volt egy kis konyha, ami főzésre nem igazán volt alkalmas, így többnyire a környékbeli vendéglőkben ettünk.
Barlang Vendéglő Aggtelek - Külső képBarlang Vendéglő Aggtelek - Étel/italBarlang Vendéglő Aggtelek - Étel/italBarlang Vendéglő Aggtelek - Külső képBarlang Vendéglő Aggtelek - Külső képBarlang Vendéglő Aggtelek - Külső képBarlang Vendéglő Aggtelek - Külső képBarlang Vendéglő Aggtelek - Étel/italBarlang Vendéglő Aggtelek - Étel/italBarlang Vendéglő Aggtelek - Étel/italBarlang Vendéglő Aggtelek - Külső képBarlang Vendéglő Aggtelek - Étel/italBarlang Vendéglő Aggtelek - Étel/italBarlang Vendéglő Aggtelek - Külső képBarlang Vendéglő Aggtelek - BelsőBarlang Vendéglő Aggtelek - MosdóBarlang Vendéglő Aggtelek - Étel/italBarlang Vendéglő Aggtelek - Étel/italBarlang Vendéglő Aggtelek - Étlap/itallapBarlang Vendéglő Aggtelek - Étel/italBarlang Vendéglő Aggtelek - Étel/italBarlang Vendéglő Aggtelek - Étel/italBarlang Vendéglő Aggtelek - BelsőBarlang Vendéglő Aggtelek - Külső kép
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 29 városban járt márFelfedező - 17 helyen első értékelőNépszerű író - 38 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 210 feltöltött kép
Kiváló 2018. október 25.családjával járt itt
A barlangba menet , csak egy kávét akartunk inni , de volt másfél óránk , és így megebédeltünk . Ugyan nem nagy a választék , mert inkább büfé , de mindhárman tudtunk fogunkra valót választani . Menüben volt csontleves, rántott csirkemell , hasábbal , ketten azt ettünk , a lányom a csontleves mellé, szilvalekváros gombócot kért .
Gyenge 2017. szeptember 24.a párjával járt itt
Hétköznap délután voltunk itt, és már a megérkezéskor balsejtelem fogott el: bárpultnál egy másik vendég fizetését minden diszkréciót nélkülözve hangosan intéző pultosnő és a konyhából kihallatszó csörömpölés és a valahová elugrott szakács már nem tett jó benyomást.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 19 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Átlagos 2017. augusztus 1.családjával járt itt
Retro szoci hangulat, igenytelen, minden fantaziat, kreativitast, harmoniat nelkulozo kialakitas, fenyevekre a fejlodestol, a szinvonalas vendeglatastol! Lehetetlen besorolni valahova is, pedig kar erte, mert a Cseppko-barlang bejaratatol kb 50 m-re van, megsem kepes kihasznalni a a helyzetet! Illetve, dehogy is!