Lipóti Pékség & Kávézó Ajka

Lipóti Pékség & Kávézó AjkaLipóti Pékség & Kávézó Ajka
Lipóti Pékség & Kávézó AjkaLipóti Pékség & Kávézó Ajka

Kristály Hotel Konferencia & Wellness Ajka - Pünkösd
Kristály Hotel Konferencia & Wellness Ajka
Wellness élmények all inclusive ellátással, előfoglalással
Ensana Thermal Aqua Hévíz

Lipóti Pékség & Kávézó Ajka vélemények

2019. május 3.gyerekekkel járt itt
A tavaszi szünetben Ajkán is jártunk. A Lipóti Pékség helyi egysége a belvárosban, a Szabadság téren található, ami voltaképpen a város központi tere, és főleg üzletek, mindenféle boltok, gyógyszertár található itt. Nem egy szép környék, szocreál, jellegtelen, mesterségesen kialakított térről van szó.
Lipóti Pékség & Kávézó Ajka - Külső kép
Kiváló 2019. március 4.egyedül járt itt
Gyakran betérek a Lipóti pékségbe mikor Ajka belvárosában van dolgom. Tetszik az üzlet kialakítása, melyet csak dícsérni tudok. A kenyerek, péksütemények, ropogtatnivalók és cukrászsütemények nagy választákban kaphatók. Kész szendvicsek és rétesek! A finom Cserpes tejtermékek is természetesen jelen vannak.
Lipóti Pékség & Kávézó Ajka - Külső képLipóti Pékség & Kávézó Ajka - Étel/italLipóti Pékség & Kávézó Ajka - BelsőLipóti Pékség & Kávézó Ajka - Étel/italLipóti Pékség & Kávézó Ajka - Külső képLipóti Pékség & Kávézó Ajka - Étel/ital