Akasztói Horgászpark & Halascsárda Akasztó

4,8
a 3 akasztói étterem közül
csárda, halászcsárda, halétterem
Akasztói Horgászpark & Halascsárda Akasztó
Akasztói Horgászpark & Halascsárda AkasztóAkasztói Horgászpark & Halascsárda Akasztó

Akasztói Horgászpark & Halascsárda Akasztó bemutatkozása

Az Akasztói Horgászpark és Halascsárda egyedülálló létesítmény az Alföld szívében, a környék egyik legnépszerűbb pihenőhelye, mely tartalmas szórakozást és kikapcsolódást biztosít a család minden tagjának.

Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös
2024.06.14-ig
Duna Relax Hotel Ráckeve

Akasztói Horgászpark & Halascsárda Akasztó vélemények

Kiváló 2023. szeptember 4.barátokkal járt itt
Nagyon kedves a személyzet, gyönyörű a környezet, kifogástalan az étel. Életem legjobb halászlevét ettem itt
Kiváló 2023. június 6.családjával járt itt
Sok halas helyen voltunk már, de ilyen gazdag menüt még nem láttunk. Nehéz választani a sokból, én hallevet ettem harcsából, belsőségekkel (nem halászlének hívják), a többiek rántott harcsát, minden kiváló volt. Nincs mit ragozni. Az árak meg mindenütt kúsznak felfelé, itt legalább kiváló ételt kapsz a viszonylag magasabb árért.
Akasztói Horgászpark & Halascsárda Akasztó - Egyéb
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 10 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2022. március 26.barátokkal járt itt
Nagyon szeretjük a Halascsárdát, nem véletlen, hogy az esküvőnket is ide szerveztük. Az ételek kifogástalanok, a vendégek még hónapokkal később is emlegetik. Életem legjobb halászlevét is itt ettem, ezt nem sikerült még überelni. A személyzet nagyon udvarias és profi, a környezet pedig mesébe illő
Kiváló 2021. szeptember 5.a párjával járt itt
A férjemmel jártunk ott 2021 szeptember 3-án , egy sziki kóstolót rendeltünk, meg elvitelre két birkapörköltet.
A különböző módon sütött halak kifogástalanul, rendkívül ízletesen voltak elkészítve, a birkapöri is első díjat nyerhetne egy pörköltfőző versenyen.
A köret ízletes , a tálalás esztétikus, a kiszolgálás kifogástalan volt.
Kiváló 2021. június 21.egyedül járt itt
A minap ismét betértem az Akasztói halas csárdába azért, hogy vegyek füstölt akasztói sziki pontyot, ami kiváló előétel. Örömmel láttam, hogy szélesedett az elvitelre kínált termékek választéka, vettem egy halpástétomot is, továbbá egy doboz saját tenyésztésű tokhal ikrájából készült kaviárt.
Akasztói Horgászpark & Halascsárda Akasztó - Étel/italAkasztói Horgászpark & Halascsárda Akasztó - Étel/italAkasztói Horgászpark & Halascsárda Akasztó - Étel/italAkasztói Horgászpark & Halascsárda Akasztó - Külső képAkasztói Horgászpark & Halascsárda Akasztó - Külső képAkasztói Horgászpark & Halascsárda Akasztó - BelsőAkasztói Horgászpark & Halascsárda Akasztó - BelsőAkasztói Horgászpark & Halascsárda Akasztó - EgyébAkasztói Horgászpark & Halascsárda Akasztó - Étel/italAkasztói Horgászpark & Halascsárda Akasztó - Étel/italAkasztói Horgászpark & Halascsárda Akasztó - Étel/ital
Kiváló 2020. október 12.a párjával járt itt
Tegnapi napon voltunk itt a Párommal, biztos nem utoljára! Nagyon szeretjük a hal ételeket, és igen sok helyen kóstoltuk már, de ennyire még sehol nem voltunk megelégedve. A halászlé, rántott hal, köretek, kifogástalanok voltak! A személyzet meg egyenesen zseniális! Nagyon jól éreztük magunkat. Köszönet az egész étterem dolgozóinak! ! !
Kiváló 2019. július 29.barátokkal járt itt
Az értékelések alapján foglaltunk itt asztalt, és nem is bántuk meg. Az egyik vízparton lévő nádtetős asztalt kaptuk, ami jó alapot adott a vacsoránkhoz. Mindenhol szeretjük kipróbálni a helyi specialitásokat, ezért a csárdában is ebbe az irányba indultunk. Kezdő fogásnak pincérnőnk ajánlotta az étterem saját tokkaviárját, ami meglepően baráti áron nyújtott kimagasló minőséget.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 41 városban járt márFelfedező - 12 helyen első értékelőNépszerű író - 66 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagság
2018. augusztus 22.a párjával járt itt
Vasárnap délben tele volt a halascsárda, mi ebédelni érkeztünk, végül kis várakozás után lett helyünk kinn a tó partján egy kényelmetlen fából egybe-ácsolt pad-asztalnál. Nagy halászlé kedvelők vagyunk, jóformán minden halászlét kínáló éttermet ismerünk országunkban, és rangsoroltuk is már őket.
Akasztói Horgászpark & Halascsárda Akasztó - Külső képAkasztói Horgászpark & Halascsárda Akasztó - Külső képAkasztói Horgászpark & Halascsárda Akasztó - Egyéb
Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 127 városban járt márFelfedező - 48 helyen első értékelőNépszerű író - 46 hasznos szavazat7 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 1689 feltöltött kép
Kiváló 2018. július 13.a párjával járt itt
Mindig betérünk ide ebédelni, de nem mindig tudunk a rengeteg vendég miatt. Most sikerült megint. Nem csalódtunk. Májgaluska levet kértünk, amit nagyon ügyesen, lábasba tálaltak. Én marhapörköltet kértem, amit serpenyőben hoztak. Nagyon hangulatos volt. A párom vegyes haltálat kért, melyben volt többek között amur és Tokhal is.
Akasztói Horgászpark & Halascsárda Akasztó - Külső képAkasztói Horgászpark & Halascsárda Akasztó - MosdóAkasztói Horgászpark & Halascsárda Akasztó - EgyébAkasztói Horgászpark & Halascsárda Akasztó - Külső képAkasztói Horgászpark & Halascsárda Akasztó - EgyébAkasztói Horgászpark & Halascsárda Akasztó - Külső képAkasztói Horgászpark & Halascsárda Akasztó - Étel/italAkasztói Horgászpark & Halascsárda Akasztó - Étel/italAkasztói Horgászpark & Halascsárda Akasztó - Étel/italAkasztói Horgászpark & Halascsárda Akasztó - Étel/ital
Kiváló 2017. augusztus 7.a párjával járt itt
Több éve vissza-vissza térünk. Kiváló halászleveket, halételeket tudunk elfogyasztani a horgásztavak közötti nádfedeles csárdában. Ha a közelben jársz ne hagyd ki (előtte érdemes asztal foglaltatni, mert már Mi is jártunk pórul).
Akasztói Horgászpark & Halascsárda Akasztó a térképen
6221 AkasztóKígyóshíd tanya 6.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • csoportokat szívesen fogad • étel elvitelre • fix áras • gyerekmenü • napi menü • parkolási lehetőség • reggelizési lehetőség • rendezvényhelyszín • szabadtéri • széles borválaszték • zártkörű rendezvény lehetősége
H-V
magyar, gluténmentes, vegetáriánus