Halascsárda Panzió Akasztó

Halascsárda Panzió Akasztó
Halascsárda Panzió AkasztóHalascsárda Panzió Akasztó
Halascsárda Panzió AkasztóHalascsárda Panzió Akasztó

Halascsárda Panzió Akasztó bemutatkozása

A Halascsárda emeleti szintjén található 6 szobás panzióban összesen 28 fő egyidejű elszállásolása lehetséges. Minden szoba igényes, egyedi fabútorokkal berendezett, saját fürdőszobával, huzatmentes légkondicionálással, több csatornás színes lcd tv-vel, ingyenes vezeték nélküli internet csatlakozási lehetőséggel, telefonnal, valamint mini bárral rendelkezik.

5Szolgáltatás
Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös
2024.08.30-ig
Bagolyvár Inárcs

Halascsárda Panzió Akasztó vélemények

Kiváló 2022. augusztus 17.családjával járt itt
Egy esküvő alkalmával szállítunk meg itt. Nagyon hangulatos, tiszta, a fürdő tágas és nagyon ízléses. Nagyon meg voltunk elégedve! Csak ajánlani tudom!
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 10 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2021. október 25.barátokkal járt itt
Már többször jártunk itt családdal és barátokkal egyaránt. A konyhája kitűnő, mindig nagyon finomakat ettünk. A szállás is fantasztikus, kényelmes, tágas szobái vannak, felújított tágas fürdő. Nagyon szeretünk ide járni
Halascsárda Panzió Akasztó - Külső kép
Kiváló 2021. október 24.csoporttal járt itt
Régi nagy álmom volt, hogy az Akasztói Halascsárda legyen az esküvőm helyszíne. Ez pár hete végre teljesült :) A személyzet nagyon-nagyon profi, az ételek kiválóak, kivétel nélkül minden vendégünk dicsérte. A szobák nagyon tágasak, tiszták és kényelmesek, nagyon kellemes volt itt megszállni.
Halascsárda Panzió Akasztó - Külső kép
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 43 városban járt márFelfedező - 12 helyen első értékelőNépszerű író - 41 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagság
Kiváló 2017. január 21.barátokkal járt itt
A csárda az úttól távolabb helyezkedik el, de mi eleve ide akartunk jönni, tehát nem mentünk túl rajta. A parkoló tele, sok a vendég, ez már jó jel volt. Udvarias kiszolgálás, kérdéseinkre udvariasan felelnek,kellemes hangulatos belső tér, kényelmes pad, illetve székek. Nagy választék halból, de nagyon drága, s habár minden nagyon finom, semmiképpen nincs az árral arányban.
Halascsárda Panzió Akasztó - VendéglátásHalascsárda Panzió Akasztó - KörnyékHalascsárda Panzió Akasztó - Medence/kertHalascsárda Panzió Akasztó - VendéglátásHalascsárda Panzió Akasztó - Vendéglátás
Kiváló 2013. augusztus 27.családjával járt itt
Hogy kitűnő helyen, gyönyörű környezetben, mindenki számára legemlékezetesebb lakodalom volt, ahol olcsó áron ettünk, ittunk, mulattunk. A szállodai rész egyszerű, tiszta, bár ez az egy nehezen megközelíthető mozgássérültek számára. Angolok, magyarok, honkongiak.
Halascsárda Panzió Akasztó - Külső képHalascsárda Panzió Akasztó - VendéglátásHalascsárda Panzió Akasztó - Egyéb