Mészáros Pub & Pizzéria Alcsútdoboz

Kedvezményes kikapcsolódás Zsámbékon
Szépia Hotel Zsámbék

Mészáros Pub & Pizzéria Alcsútdoboz vélemények

2020. szeptember 6.gyerekekkel járt itt
Borongós, hűvös napot fogtunk ki az Alcsúti Arborétum meglátogatására, a sok-sok sétálgatás és természetjárás után jó volt beülni valahová egy kicsit megpihenni és enni-inni valamit. Az arborétumban javasolták ezt az éttermet, amit az útbaigazító táblák segítségével meg is találtunk, bár a falu másik részében helyezkedik el.
Mészáros Pub & Pizzéria Alcsútdoboz - Étel/italMészáros Pub & Pizzéria Alcsútdoboz - Étel/italMészáros Pub & Pizzéria Alcsútdoboz - Étel/italMészáros Pub & Pizzéria Alcsútdoboz - Étel/italMészáros Pub & Pizzéria Alcsútdoboz - Étel/italMészáros Pub & Pizzéria Alcsútdoboz - Étel/italMészáros Pub & Pizzéria Alcsútdoboz - BelsőMészáros Pub & Pizzéria Alcsútdoboz - BelsőMészáros Pub & Pizzéria Alcsútdoboz - BelsőMészáros Pub & Pizzéria Alcsútdoboz - BelsőMészáros Pub & Pizzéria Alcsútdoboz - MosdóMészáros Pub & Pizzéria Alcsútdoboz - Étlap/itallapMészáros Pub & Pizzéria Alcsútdoboz - Étlap/itallapMészáros Pub & Pizzéria Alcsútdoboz - Étlap/itallapMészáros Pub & Pizzéria Alcsútdoboz - Étlap/itallapMészáros Pub & Pizzéria Alcsútdoboz - Étlap/itallapMészáros Pub & Pizzéria Alcsútdoboz - Külső képMészáros Pub & Pizzéria Alcsútdoboz - EgyébMészáros Pub & Pizzéria Alcsútdoboz - Külső kép
2055
Átlagos 2019. október 24.egyedül járt itt
A történet ott kezdődött, hogy bekanyarodtam az alcsútdobozi Sport hotel, szálló, étterem stb. nevű helyre, az arborétum bejáratánál, egy jó ebéd reményében. Láttam, hogy embertömeg élvezi az őszt, de a kiírt finomságok is vonzottak. Egy főúr-szerű alkalmazott azonban őszinte volt: azt mondta, hogy eléggé leterheltek, a konyha nem nagyon bírja, fél órán belül ne is reménykedjek.
Mészáros Pub & Pizzéria Alcsútdoboz - BelsőMészáros Pub & Pizzéria Alcsútdoboz - BelsőMészáros Pub & Pizzéria Alcsútdoboz - Külső kép