Puskás Akadémia Sport és Wellness Hotel étterme Alcsútdoboz

8087 Alcsútdoboz, Kastélykert u. 6.

Puskás Akadémia Sport és Wellness Hotel étterme Alcsútdoboz a térképen

Wellness csomagok Alcsútdoboz városában

Puskás Akadémia Sport és Wellness Hotel étterme Alcsútdoboz vélemények

2016. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. április 3. - 4 látogató hasznosnak vélte
Legalább 5 éve visszatérő vendégek vagyunk, így azóta látjuk, hogyan múlt el a korábban kedvesen esetlen kis fogadó bája. Amikor 450 Ft volt a csésze húsleves és 1400 Ft a vértesi pecsenye, akkor mindenki a helyén tudta kezelni a helyet, ők is minket (arborétum látogatókat), mi is őket (hát ők mondjuk majdnem Ők).

2015. júliusban járt itt
Értékelt: 2015. július 23. - 4 látogató hasznosnak vélte
A hotel gyönyörű környezetben van, de a személyzet és a menedzsment hozzáállása a vendégekhez messze-messze az ilyen kedves helytől elvárható szint alatt van.

Órákat kell várni a kiszolgálásra, úgy kezelik a vendéget, mintha nem is léteznének. Korábban is ez volt jellemző a hotelre, de máig nem változott semmit.
Tatabánya

2014. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. augusztus 20. - 8 látogató hasznosnak vélte
Megnéztük a hóvirágokat az arborétumban és úgy gondoltuk eszünk egyet a közeli étteremben. Az autóba sem kellett beülni, mert közel volt a hotel éttereme. Meleg volt és többen élvezték a korai napsütést, sokan ültek az étterem kertjében, bár többen szerettek volna, csak nem volt hely. 4-5 pincér tüsténkedett, elsőre mi sem találtunk helyet.
2017. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. április 13. - 1 látogató hasznosnak vélte
2017. március 8-án Budapestről busszal utaztunk Alcsútdobozra az arborétumba. Kirándulásunk célja természetesen a hóvirágmező megtekintése és egy tavaszi, nagy séta volt. Ilyenkor, pár óra gyaloglás után az ember megéhezik, így barátaink ajánlására betértünk a Sport Hotel éttermébe elkölteni egy ebédet. Fiatal, nagyon udvarias pincérek szinte azonnal felvették a rendelést.

2016. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. március 27. - 2 látogató hasznosnak vélte
Az arbarétum felkeresése után megéhezve tértünk be ebbe az étterembe. Az étlap szűkössége egy kicsit elrettentett, de mindketten tudtunk róla rendelni számunkra megfelelő ételt, amelyeket ha nem is túl gyorsan de időben megkaptunk, és izletes is volt. A pincérek összeségében udvariasak, kevesek, és gyorsak voltak.

2015. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. október 5. - 5 látogató hasznosnak vélte
Évek óta visszajár(t)unk ide, mert finom volt minden étel és nem volt drága. Jól összeköthető program volt egy Arborétum-sétával. Sajnos már nem a régi, ami az árakat és a kiszolgálás szinvonalát illeti. Megdrágult 1,5-2-szeresen(! ), az ételekre 90 percet kellett várni és nem is voltak olyan finomak. A jelenlegi tulajjal erősen NEM ajnálott a hely!

Legnépszerűbb csomagok Alcsútdobozon és környékén
Világos Hotel
Balatonvilágos
3 nap/2 éjszaka 7.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, saját stranddal és homokos öböllel, parkolással
2020.06.04. - 2020.10.24.
Harangvirág 36 Vendégházak
Kismaros
4 nap/3 éjszaka 4.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.06.07. - 2021.06.07.
Bazilika alatti Panzió
3 nap/2 éjszaka 12.450,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üveg bor bekészítéssel, wellness-részleg használattal, fürdőköpeny és törölköző bekészítéssel, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.05.29. - 2020.12.31.
Monastery Boutique Hotel Budapest
2 nap/1 éjszaka 13.567 - 17.336,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.21. - 2021.07.31.
Oázis Wellness Panzió
Szigetszentmiklós
2 nap/1 éjszaka 7.000 - 15.000,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, wellness használattal
2020.01.16. - 2021.04.02.
Panni Pihenőház
3 nap/2 éjszaka 4.500 - 7.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.06.07. - 2021.06.07.

Szállodák Alcsútdoboz környékén
Royal Club Hotel Alcsútdoboz
City Hotel Unió  Alcsútdoboz
Kedvezményes ár félpanzióval
Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)
Napi árak reggelis ellátással - teljes előrefizetéssel (1 éjtől)

Puskás Akadémia Sport és Wellness Hotel étterme AlcsútdobozX