Algyői Halászcsárda Algyő

Kedvezményes ár félpanzióval
Colosseum Wellness Hotel Mórahalom

Algyői Halászcsárda Algyő vélemények

2023. december 19.családjával járt itt
Midőn a minap ismét Algyő fele vettünk az utunkat, kellemes meglepetésként ért, hogy belistázták a Szent András sörfőzde termékeinek egy részét, még a főzde egyik alkoholmentes, mangós tételét is. Remek választás, annál is inkább, hogy az országos élvonalhoz tartozó főzdék közül ez esik a legközelebb a csárdához, konkrétan, a távolság közöttük mindössze 80 kilométer.
Algyői Halászcsárda Algyő - EgyébAlgyői Halászcsárda Algyő - EgyébAlgyői Halászcsárda Algyő - EgyébAlgyői Halászcsárda Algyő - EgyébAlgyői Halászcsárda Algyő - EgyébAlgyői Halászcsárda Algyő - EgyébAlgyői Halászcsárda Algyő - EgyébAlgyői Halászcsárda Algyő - EgyébAlgyői Halászcsárda Algyő - EgyébAlgyői Halászcsárda Algyő - EgyébAlgyői Halászcsárda Algyő - EgyébAlgyői Halászcsárda Algyő - EgyébAlgyői Halászcsárda Algyő - EgyébAlgyői Halászcsárda Algyő - EgyébAlgyői Halászcsárda Algyő - EgyébAlgyői Halászcsárda Algyő - EgyébAlgyői Halászcsárda Algyő - EgyébAlgyői Halászcsárda Algyő - EgyébAlgyői Halászcsárda Algyő - EgyébAlgyői Halászcsárda Algyő - EgyébAlgyői Halászcsárda Algyő - Étel/ital
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 25 városban járt már4 évnyi aktív tagság
2020. augusztus 18.a párjával járt itt
Valamivel délután 2 után tértünk be azzal a szándékkal, hogy nagyon gyorsan megebédeljünk. Ezért választottuk a filézett pontyból készült halászlevet, ami tényleg nagyon gyorsan az asztalunkra került. A hozzá felszolgált kenyér isteni finom volt: friss és ropogós! A halászlé finom volt, kettőnknek elég volt az egy adag.
Kiváló 2019. november 1.a párjával járt itt
Nem először jártam itt, már jó 10 éve ismerem a helyet. Akkor is nagyon jó volt, és egy jottányit sem romlott. (Mondjuk az árak már nem ugyan azok, de erről a hely mit sem tehet. )

Sehol ilyen jó haltepertőt nem ettem még. Friss volt, meleg volt és elképesztően finom, puha fehér kenyeret szolgálnak fel hozzá.
Kiváló 2019. szeptember 20.családjával járt itt
Családi ebédre mentünk a Halászcsárdába elsősorban halételeket enni. A kiszolgálás nem egyszerűen kiváló volt, hanem egy kis nem tolakodó humorral fűszerezve egyenesen nagyszerű volt. A felszolgált halászlevek is kiválóak voltak, a tejfölös, citromos korhely halászlevet jó szívvel ajánlom azoknak is, akiknek elsőre furán hangzik.
Algyői Halászcsárda Algyő - Étel/ital
Kiváló 2019. szeptember 4.a párjával járt itt
Életem eddigi legfinomabb halászléjét és ponty paprikását ettem itt. Amikor az első falatot ettem, else hittem, hogy ilyen ízek léteznek. Leìrhatatlan
2019. augusztus 18.barátokkal járt itt
Szegedről biciklivel kirándulva ezt a helyet ajánlották ebédhez. Főszezonban érdemes asztalt foglalni,mert nem biztos,hogy lesz szabad asztal. Ide a vendégek elsősorbsn a halászlé miatt térnek be. Nos én is ezt fogyasztottam,nevezetesen korhelyhalászlét. Ez finom volt,de ez elvárható egy Szeged környéki halászcsárdától.
2019. április 8.a párjával járt itt
Évek óta visszajáró vendégek vagyunk az ételek , a családias kiszolgálás, a cigány zenekar végett ! Jó kedvel ajánlottuk ismerőseinknek mindég ! Viszont ebben az évben egy középkorú érceshangú szőke hölgy került felszolgálóként az étterembe , akinek parlagi viselkedés módja , sajnos több esetben átragadt egy-két kollégájára is !
2019. február 19.a párjával járt itt
02. 16-a szombat du. 1/2 5-kor tértünk be (2 fő) hazautazás közben és előzetes foglalás nélkül az étterembe. Valószínűleg az időpontra is tekintettel, volt szabad asztal. Feleségem juhtúrós pulykaroládot kért, én haltepertőt, mindketten sültkrumplival. Emellé még 2 ü. kis Fanta narancs, meg 1 ü.
Algyői Halászcsárda Algyő - Étel/ital
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 21 városban járt már1 évnyi aktív tagság
2019. február 14.családjával járt itt
Többször jártunk már itt, 3 éve kissé csalódottan távoztunk, de kapott még egy esélyt. Nem bántuk meg! Ami csillagos ötös, vagy ha lehetne 5-nél magasabb pontszámot adni, akkor 10-es lenne, az a kiszolgálás volt.
Kiváló 2018. június 14.a párjával járt itt
Egy szegedi kirándulásról hazafelé álltunk meg ezen a helyen.
Én halászlén és túros csuszát fogyasztottam, a párom tárkonyos ragú levest, rántott húst körettel, savanyúsággal. MINDEN remek, jóízű, az adag mennyisége megfelelő, a kiszolgálás udvarias, a hely tiszta, ízléses. Örültem, hogy itt álltunk meg, máskor is szívesen felkeresném ezt a helyet !
Algyői Halászcsárda Algyő - Külső kép