Carpaccio Étterem Alsóörs

74.900 Ft / 2 fő / 2 éj-től teljes panzióval

Carpaccio Étterem Alsóörs vélemények

2055
Kiváló 2022. július 21.a párjával járt itt
Abszolút ittjartam következmény, megnéztük, hogy melyik a legjobb étterem Alsóörsön, és ez lenne az. Ezért jöttünk ide. Úgy tűnik, célszerű asztalt foglalni, de azért hely volt, és közepesen kellemes környezet. Valami olasz a központi elképzelés, valami magyarral vegyítve.
Carpaccio Étterem Alsóörs - Külső képCarpaccio Étterem Alsóörs - BelsőCarpaccio Étterem Alsóörs - BelsőCarpaccio Étterem Alsóörs - EgyébCarpaccio Étterem Alsóörs - Étel/italCarpaccio Étterem Alsóörs - Étel/italCarpaccio Étterem Alsóörs - Étel/italCarpaccio Étterem Alsóörs - Étel/italCarpaccio Étterem Alsóörs - BelsőCarpaccio Étterem Alsóörs - Étlap/itallapCarpaccio Étterem Alsóörs - Külső képCarpaccio Étterem Alsóörs - Belső
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 363 városban járt márFelfedező - 2410 helyen első értékelőNépszerű író - 1400 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 25193 feltöltött kép
Kiváló 2020. október 28.barátokkal járt itt
Családi étterem mediterrán ízekre hangolva. A kiszolgálás ennek megfelelően lelkes, motivált szívélyes, felszolgálónk is a működtetők közé tartozik. (Persze ez nem garancia, találkoztam már arrogáns tulajjal is, de a főszabály mégis az, hogy az ember nagyobb lelkesedéssel dolgozik saját éttermében.
Carpaccio Étterem Alsóörs - Étlap/itallapCarpaccio Étterem Alsóörs - Étel/italCarpaccio Étterem Alsóörs - BelsőCarpaccio Étterem Alsóörs - Étel/italCarpaccio Étterem Alsóörs - Étel/italCarpaccio Étterem Alsóörs - Étlap/itallapCarpaccio Étterem Alsóörs - Étlap/itallapCarpaccio Étterem Alsóörs - Étlap/itallapCarpaccio Étterem Alsóörs - Étlap/itallapCarpaccio Étterem Alsóörs - Étlap/itallapCarpaccio Étterem Alsóörs - Külső kép
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 46 városban járt márFelfedező - 11 helyen első értékelő3 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 120 feltöltött kép
2020. szeptember 4.barátokkal járt itt
Az étterem tágas, lehet választani a kényelmes hangulatos kinti terasz a belső helyiségek között. Ismerős hívott meg minket, aki nagyon dícsérte a különleges olaszos ételeket. Valóban a feketekagyló mint előétel teljesen rendben volt, már aki szereti. én kevésbé vagyok halas, de kóstoltam és még ízlett is.
Kiváló 2018. december 29.a párjával járt itt
Nem is mertem volna gondolni, hogy a Balaton északi partján is részem lehet ilyen feelingben. Nagyon tetszett a lokál berendezése, stílusa. Már a honlap tanulmányozásakor konstatáltam, hogy ez nem az a "degeszre zabálós" hely, de hát nem is azért jöttünk ide. Az étlapon felsorolt hozzávalók szimpatikusak (kucsmagomba, mangalicapofa, helyi borjú, helyi mozzarella stb.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 12 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2017. december 16.a párjával járt itt
Párommal volt szerencsém egy csodálatos vacsorát eltölteni itt! Remek ízek párosultak kedves kiszolgálással és családbarát környezettel! Az adagok pont megfelelőek voltak, csendes, hangulatos, kandallóval felszerelt étterem, melynek télen csakúgy megvan a feelingje, mint nyáron, amikor tömve van és előre pár nappal kell asztalt foglalni.
Átlagos 2017. szeptember 3.gyerekekkel járt itt
Az étterem picit el van rejtve a turisták elől, de a gps odavezetett. . . ismerős ajánlása volt, de sajnos csalódtunk. A szalámis pizza tésztája jó volt, de az olasz szalámi szagától is rosszul lettünk. A tészták, amiket kóstoltunk (paradicsomos garnélás, és tejszínes garnélás) semmi extra, unalmasak, ízetlenek.
Kiváló 2017. március 28.a párjával járt itt
Kettesben vacsoráztunk az étteremben. Remek pizzát kaptunk, kérésünkre felezve. Minden tökéletes volt rajta, ahogyan elképzeltük. Az italok választéka is kitűnő volt, a zirci apátsági sört is megkóstoltuk. Csak a záróra vetett véget a jó hangulatnak. Máskor is szívesen felkeressük, bár a főúttól kissé távolabb esik.
2016. augusztus 16.családjával járt itt
Kedves Tulajdonos! Nehezen szántam rá magam erre a levélre. Nagyon szerettük az éttermet, évekig a kedvenc helyem volt az egész országban,pedig Budapestiek vagyunk ott pedig nagy az étterem választék. Nagyon szerettük a kis családommal a finom ízeket, a minőséget,az adagokat és nem utolsó sorban N. kedvességét aki profi vendéglátós.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 38 városban járt márNépszerű író - 22 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagság
Kiváló 2016. augusztus 6.családjával járt itt
Alsòörs központjában családias, nagyon elegáns olasz étterem. Az itáliai izek keverednek a magyar és nemzetközi izekkel. Hangulatos hely, finomak az ételek. Ajánlom!
Ezüst fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2015. július 8.barátokkal járt itt
Két napot töltöttem Alsóörsön. Mindkétszer itt ejtettük meg a főétkezést. Annyi finomság volt az étlapon, hogy nehezen tudtam választani, de azt hiszem végül sikerült a két legfinomabb fogást megtalálni. A személyzet nagyon kedves, gyors és segítőkész volt. A nagy meleg ellenére is mosolygósak voltak.