Hotel Laroba Alsóörs ★★★★

Hotel Laroba Alsóörs
Hotel Laroba AlsóörsHotel Laroba Alsóörs
Hotel Laroba AlsóörsHotel Laroba Alsóörs

Hotel Laroba Alsóörs bemutatkozása

A Laroba Hotel Budapesttől egy órányi autóútra, a Balaton északi partján, Alsóörsön található, a parttól mindössze 250 méterre. Az érkezőknek hamar feltűnik az impozáns épület, mely színeivel, építészeti megoldásaival kiemelkedik környezetéből.

A Hotel Laroba legnépszerűbb csomagjai

Hotel Laroba Alsóörs - Laroba Élménynapok (min. 2 éj)
Laroba Élménynapok
2024.06.20-ig
Hotel Laroba Alsóörs - Napi ár félpanzióval (1 éjtől)
Napi ár félpanzióval (1 éjtől)
2025.03.03-ig
2026.03.01-ig
Hotel Piroska Bük, Bükfürdô

Hotel Laroba Alsóörs vélemények

Kiváló 2024. január 3.egyedül járt itt
Nem tetszett a tetőtéri szoba mert az ágy belso oldala nehezen megkozelíthető, többször beütöttem a fejem a falba.
A személyzet nagyon kedves, a wellness részleg kicsi de kellemes. Jo a kinti dzsakudzsi is.
Az ételek finomak, ha valami elfogyott azonnal pótolták.
Összeségében jo hely es szivesen fogom ajánlani barátaimnak azzal a feltétellel hogy kérjenek első emeleti szobát!
Szörnyű 2023. november 26.barátokkal járt itt
Jelzem, nem építő jelleggel szeretnék nyilatkozni. Teljesen felesleges lenne. Miért lenne udvarias és tisztelettudó egy alkalmazott, ha nem azt a példát látja a vezetőtől sem? ? ! ! ! Sztem ezt igazolják az előttem máshol megírt [moderálva - a szerk. ] véleményekre adott "kedves" válaszok a szálloda részéről.
Kiváló 2023. szeptember 25.a párjával járt itt
Könnyen megközelíthető és közel volt a Balaton part. A személyzet kedves és udvarias volt. A szoba elég tágas és kényelmes. Az étkezés svédasztalos reggeli és vacsora volt. A választék bőséges a mennyiség elegendő volt. Az ételek minősége kiváló,az ízek finomak voltak. Mindennel teljesen elégedett vagyok.
Átlagos 2023. augusztus 26.a párjával járt itt
A személyzet nagyon segítőkész, és udvarias, nincs lift ezért az idős vendég elég nagy bajban van ha a másodikon van a szoba, minket lejjebb költöztettek köszönet a személyzetnek. A wellness jó minden van csak az is inkább fiataloknak megfelelő. Az étterem messze van a 4 csillaggal nincs megterítve, a választék megfelelő de minden főtt nem sült és ízetlen talán a reggeli az megfelelő.
Kiváló 2023. április 30.gyerekekkel járt itt
Teljes mértékben elégedett voltam a szállással. A személyzet nagyon kedves és gáláns volt, egy jóval kényelmesebb és nagyobb szobába helyeztek el minket, mint amit foglaltunk (az eredeti áron természetesen). A reggeli és a vacsora kínálata is teljesen rendben volt.
2023. március 9.a párjával járt itt
A masszázst hiányoltuk mivel külsős volt a masszőr és sajnos amikor ott tartózkodtunk nem ért rá.
Az ételek finomak voltak, a személyzet kedves, mosolygós.
A pezsgőfürdős szoba nagyon jó, az ágy kényelmes.
Összességében kellemes volt, leginkább középkorú vagy idősebb házaspároknak ajánljuk a Hotel Laroba-t.
Kiváló 2023. január 3.egyedül járt itt
A szálloda szép, tiszta, barátságos. Ugyanez mondható el a személyzetről is. Az ételek finomak változatosak voltak, bőséges volt a választék valamennyi étkezés esetében. Ami kevésbé tetszett, az az, hogy az éppen aktuális fogyasztást nem lehetett kifizetni, hanem a szobaszámra kellett iratni. Ez nem jó gyakorlat! ! !
Gyenge 2022. november 17.gyerekekkel járt itt
A szoba szép volt, a fürdő kevésbé, ráférne egy felújítás arra is. Az étkezés nagyon gyenge volt! Ha nem ment le az ember rögtön a kiírt időpontra, az ételek elfogytak és alig töltötték vissza a pincérek! Nagyon kevés volt a választék és nem is volt bőséges! Ez nem 4 csillagos szállodának felel meg, az étterem is le volt pukkanva! Biztos, hogy, nem térünk vissza és senkinek sem fogjuk ajánlani!
Hotel Laroba válasza
Sajnáljuk, hogy az Önök izlésének nem feleltünk meg! A lepukkant étterem, azt gondolom erős túlzás, hisz 2021-ben lett teljesen felújítva az egész hotelünk. És 2022-ben kaptuk meg a 4 * minősítést!
2022. december 5., Antal Bernadett, Hotel Laroba
2022. november 17.a párjával járt itt
Az étkezésekkor a vendég létszámához kevés volt az étel, ha elfogyott nem mindig töltötték újra. A személyzet kevés, 1 pincér egész nap. A recpción este 10-ig voltak. Éjjel senki, kártyával ki -be tudsz ugyan közlekedni. A wellnessrészlegben nem mindig müködött minden, volt amit be sem kapcsoltak. Mindent kérni kellett. Sajnos a megszorítások elérték a szállodát.
2022. október 30.a párjával járt itt
A szálloda a partközeli fő út mentén helyezkedik el, nagyon közel van a strand bejárata. Bár a wellness szolgáltatások csak részlegesen működtek, maga a wellness rész tetszett. Az étel nagyon jó volt, bőséges választékkal. Kifejezetten tetszett, hogy a reggelinél a péksüteményt melegen tartották.
Hotel Laroba Alsóörs a térképen
8226 AlsóörsFüredi u. 42.
• szauna • masszázs • pezsgőfürdő • szolárium • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • sóbarlang
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Sorompóval zárt parkoló, nem őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• Parkolás a szálloda előtt, nem őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Kis testű kutya, 10 kg-ig: 4500 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • étterem • kávézó