AzÉn Anyósom Alsópáhok

2024.11.01-ig
Ensana Thermal Sárvár

AzÉn Anyósom Alsópáhok vélemények

Kiváló 2022. április 18.gyerekekkel járt itt
Alsópáhokon töltöttük a Húsvéti ünnepeket, úgy érkeztünk első nap, hogy még nem lehetett elfoglalni a szállást, így itt álltunk meg ebédelni, előzetesen kinéztem az éttermet. Alsópáhok falutábla után, a Hévíz felé vezető út körforgalom előtt található.
AzÉn Anyósom Alsópáhok - EgyébAzÉn Anyósom Alsópáhok - EgyébAzÉn Anyósom Alsópáhok - EgyébAzÉn Anyósom Alsópáhok - EgyébAzÉn Anyósom Alsópáhok - EgyébAzÉn Anyósom Alsópáhok - EgyébAzÉn Anyósom Alsópáhok - EgyébAzÉn Anyósom Alsópáhok - EgyébAzÉn Anyósom Alsópáhok - EgyébAzÉn Anyósom Alsópáhok - EgyébAzÉn Anyósom Alsópáhok - EgyébAzÉn Anyósom Alsópáhok - EgyébAzÉn Anyósom Alsópáhok - EgyébAzÉn Anyósom Alsópáhok - EgyébAzÉn Anyósom Alsópáhok - EgyébAzÉn Anyósom Alsópáhok - EgyébAzÉn Anyósom Alsópáhok - EgyébAzÉn Anyósom Alsópáhok - EgyébAzÉn Anyósom Alsópáhok - EgyébAzÉn Anyósom Alsópáhok - EgyébAzÉn Anyósom Alsópáhok - EgyébAzÉn Anyósom Alsópáhok - EgyébAzÉn Anyósom Alsópáhok - EgyébAzÉn Anyósom Alsópáhok - EgyébAzÉn Anyósom Alsópáhok - EgyébAzÉn Anyósom Alsópáhok - EgyébAzÉn Anyósom Alsópáhok - EgyébAzÉn Anyósom Alsópáhok - EgyébAzÉn Anyósom Alsópáhok - EgyébAzÉn Anyósom Alsópáhok - EgyébAzÉn Anyósom Alsópáhok - EgyébAzÉn Anyósom Alsópáhok - EgyébAzÉn Anyósom Alsópáhok - EgyébAzÉn Anyósom Alsópáhok - EgyébAzÉn Anyósom Alsópáhok - EgyébAzÉn Anyósom Alsópáhok - EgyébAzÉn Anyósom Alsópáhok - EgyébAzÉn Anyósom Alsópáhok - EgyébAzÉn Anyósom Alsópáhok - EgyébAzÉn Anyósom Alsópáhok - EgyébAzÉn Anyósom Alsópáhok - EgyébAzÉn Anyósom Alsópáhok - EgyébAzÉn Anyósom Alsópáhok - EgyébAzÉn Anyósom Alsópáhok - EgyébAzÉn Anyósom Alsópáhok - EgyébAzÉn Anyósom Alsópáhok - EgyébAzÉn Anyósom Alsópáhok - EgyébAzÉn Anyósom Alsópáhok - EgyébAzÉn Anyósom Alsópáhok - Egyéb
2055
2021. augusztus 6.a párjával járt itt
Kicsit kerültem, nem tudtam, hogy tulajdonképpen Hévíz és Alsópáhok határán van, szóval, kanyarogtam Felsőpáhok után egy nagy kört, mire visszataláltam ide. De tulajdonképpen megérte. Az értékelésekben az az igazán megosztó, hogy két részből áll, egy a gyorsturistáknak, kissé igénytelenebbeknek az önkiszolgáló részen, egy meg a mélyebb gasztronómia barátainak, la carte.
AzÉn Anyósom Alsópáhok - Étel/italAzÉn Anyósom Alsópáhok - BelsőAzÉn Anyósom Alsópáhok - Étel/italAzÉn Anyósom Alsópáhok - Étel/italAzÉn Anyósom Alsópáhok - Étel/italAzÉn Anyósom Alsópáhok - Étel/italAzÉn Anyósom Alsópáhok - BelsőAzÉn Anyósom Alsópáhok - Külső képAzÉn Anyósom Alsópáhok - Egyéb
2020. október 15.a párjával járt itt
Hévízen üdültük és hallotunk az ÉN ANYOSOM Étteremről.Gondoltuk meg kostoljuk a főztjüket.Mi erdeigomba pörköltet ettünk nokedlivel.Ízre nagyon finom volt az adag meg rendkívül sok volt.A kiszolgálok udvariassak voltak,maga az étterem is nagyon szép.Ugy gondolom ha arra járunk biztos vendégjük leszünk újra.
2019. október 3.a párjával járt itt
Zalában töltöttünk egy szép hétvégét. Gondoltuk hazafelé megkóstolnánk a híres zalai prószát. (más néven tócsi)Érdeklődtünk vajon hol kapható. AzÉn Anyósom nevű éttermet ajánlották. Ez a hely valójában egy csárda, ami nagyon hangulatos hely. Megtaláltuk az étlapon tócsi néven az általunk keresett étket.
AzÉn Anyósom Alsópáhok - Belső
Bronz fokozatú értékelőNépszerű író - 24 hasznos szavazat
Kiváló 2019. március 5.családjával járt itt
Neten olvastunk az étteremről, jókat írtak, gondoltuk egy próbát megér. A pincérek első kérdése volt, hogy van-e foglalásunk, nem volt, ennek ellenére azonnal kaptunk asztalt. Napi levesnek kerekrépa leves volt ajánlatban, amiről hallani már hallottunk, de enni még nem volt szerencsénk.
Gyenge 2019. január 10.a párjával járt itt
Ismerősök ajánlására mentünk az önkiszolgáló részre. . . Kár volt. Az étel kb egy harminc évvel ezelőtti kollégiumi menzakoszt (eltekintve a pár friss salátától) sem ízre, sem szagra nem jött be. A választék táblán van kiírva, az ételek mellett nem, igy nem igazán tudtunk különbséget tenni közte, mert mind ugyanugy nézett ki, csak a trutyik szine változott.
Átlagos 2018. szeptember 25.a párjával járt itt
Neten találtam a jó vélemények alapján az Én anyósomra. Mivel a közelben pihentünk, elhatároztuk, hogy el is megyünk, ebédelni. Az önkiszolgáló részben voltunk, ami nagyon kis hangulatos hely, terasszal. Érdekes volt, ilyennel még nem találkoztam, hogy a levest csészébe merték, de zöldség és tészta nélkül, amit külön kellett belerakni tetszés szerint.
Kiváló 2018. július 31.barátokkal járt itt
Az étterem neve már fecsigázott. Kevesen fogadtak bennünket. Bár nem volt nagy választék vacsorára, heten voltunk és mind a heten mást ettünk. Gyorsan kiszolgáltak bennünket, nagyon kedvesen. Amit nem ismertünk, annak az elkészítési módját elmagyarázták. Finom, ízletes, kissé különleges volt minden.
Kiváló 2018. április 22.a párjával járt itt
10 ettermet probaltunk ki, mire ajanlas utjan eljutottunk az Önök mamajahoz, az a harcsapaprikas a mama csuszajaval meg a marhapofapörkölt. . . . Legutobb megismerkedtünk spontan az önkiszolgalo reszen egy idös hazasparral, nyugdijasok, jokedvüek, nyitottak, bacsika annyit beszelt, hogy az etele is kihült, aztan a feleseg vitte a mikroba megmelegiteni az etelt,minden nap odajarnak,neni nem föz, mert minek, ha minden nap a legfinomabbakat eszi a mamanal.
Kiváló 2018. április 14.a párjával járt itt
Igényesen megterített asztalok, tiszta, korszerű mellékhelyiségek, minden igényt kielégítő. . választékos étlap kiváló minőségű ízletes ételek , a pincérek szolgálatkészek, udvariasak. a csokoládé szuflé erdei gyümölcsmártással mentás habbal kitűnő desszert volt a végén mindenkinek ajánlom
Talán lehetne nagyobb a kerthelyiség.