Hármaskönyv Fogadó étterme Alsópetény

Hármaskönyv Fogadó étterme Alsópetény
Hármaskönyv Fogadó étterme AlsópetényHármaskönyv Fogadó étterme Alsópetény
Hármaskönyv Fogadó étterme AlsópetényHármaskönyv Fogadó étterme Alsópetény

Hármaskönyv Fogadó étterme Alsópetény bemutatkozása

Nálunk mindig otthon érezheti magát. Kellemes és nyugodt környezetben kínálunk ízletes ételeket és különböző italokat. Akár családi, akár üzleti beszélgetésekre ideális, ünnepi rendezvényeket is szívesen vállalunk.
Kínálatunk mindig friss és változatos ételeket tartalmaz, aktuális ajánlatainkért böngéssze weboldalunkat vagy térjen be hozzánk.

Szépia Hotel Zsámbék - Kedvezményes kikapcsolódás Zsámbékon
Kedvezményes kikapcsolódás Zsámbékon
Szépia Hotel Zsámbék

Hármaskönyv Fogadó étterme Alsópetény vélemények

Szörnyű 2023. október 9. járt itt
életem legrosszabb vadragu levese, enyhén zöld (! ) színű lével, fehér (gondolom valamikor tejföl lehetett) pöttyökkel, összesen 3 db húskockával a sok beforralástól már enyhén sósan. életem legrosszabb brassói aprópecsenyéje, szinte láthatatlan, miniatűr (és meglehetősen kevés) húsdarabbal, közönséges hasábburgonyával, leöntve valami rettenet szósszal.
Kiváló 2022. július 15.családjával járt itt
Csodás ételek,hatalmas adagok ! A legjobb !Többször voltunk már, sokszor megyünk még ! Foglaljatok előre különben nem tudtok bejutni ! Nem véletlen.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 25 városban járt már4 évnyi aktív tagság
Kiváló 2020. augusztus 1.családjával járt itt
Családi ebédet szerveztünk az étterembe, előre asztalt foglalva, különben esélytelen lenne szabad helyet találni. Az ételek finomak és bőségesek voltak, a kiszolgálás picit lassú, de ezt betudtuk a nagy forgalomnak. Mi jól éreztük magunkat, szívesen mennénk vissza, a falu is kedves, a Prónay kastély pedig gyönyörű! :)
2019. január 3.gyerekekkel járt itt
Nem hinném, hogy bárki is el tudna itt fogyasztani egy egyszemélyes menüt - úgy értem, leves vagy előétel, egy bármilyen húsétel második fogásnak és desszert. Egy rendkívül kedves faluban található az étterem, ami a nevét az ebben a községben, Werbőczy István 1514ben itt összeállított törvénykönyvként alkalmazott kötetéről kapta.
Hármaskönyv Fogadó étterme Alsópetény - Étel/italHármaskönyv Fogadó étterme Alsópetény - Étel/italHármaskönyv Fogadó étterme Alsópetény - Étel/italHármaskönyv Fogadó étterme Alsópetény - Étel/italHármaskönyv Fogadó étterme Alsópetény - Étel/italHármaskönyv Fogadó étterme Alsópetény - Étel/italHármaskönyv Fogadó étterme Alsópetény - BelsőHármaskönyv Fogadó étterme Alsópetény - BelsőHármaskönyv Fogadó étterme Alsópetény - BelsőHármaskönyv Fogadó étterme Alsópetény - BelsőHármaskönyv Fogadó étterme Alsópetény - BelsőHármaskönyv Fogadó étterme Alsópetény - BelsőHármaskönyv Fogadó étterme Alsópetény - Külső képHármaskönyv Fogadó étterme Alsópetény - Külső képHármaskönyv Fogadó étterme Alsópetény - Külső képHármaskönyv Fogadó étterme Alsópetény - Külső kép
Átlagos 2018. január 5.családjával járt itt
Ismerős ajánlatára kerestük fel a családdal 2017. március 15-én. Meglehetősen egyoldalú (fatányéros! ) ételválasztékkal, és igen szerény, de drágán kínált borokkal szembesültünk. Egy könnyű, és friss ÚJBORT, a Varga Pincészet Csabagyöngyét választottuk. Kaptunk KINYITVA (igen, a felszolgáló kidugózva hozta a bort az asztalhoz!
1947
Kiváló 2017. október 22.barátokkal járt itt
Úgy érkeztünk meg egy túráról, hogy minden asztalon foglalt tábla volt, de mégis sikerült kettőnknek helyet kapnunk. Nem tudtuk, hogy ekkorák az adagok, hatalmasak és díszesek, szemre is szépek, nem csak az íze. A halászlé nagyon jó volt sok hallal mindössze a szálkából lehetett volna kevesebb. Néhány helyen már szálka nélkül készítik. A Brassói nem tudott elfogyni így becsomagoltattuk. Máskor is bejövünk!
Kiváló 2017. szeptember 16.családjával járt itt
Ezelőtt is többször megfordultam már itt, családdal, barátokkal. Nem bízom a véletlenre, mindíg foglalunk asztalt. Az utolsó alkalommal is így volt. Az hogy az ételek finomak, a felszolgálás udvarias, ezt már többen leírták előttem. Viszont az egyik felszolgáló srác ma nagyon meglepett minket, azt hiszem Krisztiánnak hívják.
Kiváló 2017. augusztus 26.a párjával járt itt
Nagyon szeretjük ezt helyet itt mindig jókat eszünk a párommal és a barátjainkkal is :)
Kiszolgálás gyors és nagyon kedvesek !
Kiváló 2017. augusztus 23.a párjával járt itt
Ilyen kivalo ettetemben meg nem jartunk Ajanlom mindenkinek hogy latogasson el.Nagyon finomak az etelek hatalmas adagok Kivalo a kiszolgalas.Egyszeruen minden nagyon rendben volt ilyen ettermek kellenek.
Kiváló 2017. augusztus 21.családjával járt itt
Megint nem csalódtunk,bőséges volt a választék,jó hangulat,udvarias,gyors kiszolgálás.Ez a mi kis falunkban található.Állandó lakásunk Pesten van,de ha tehetjük mindig ott ünneplünk.Biztos tudjuk hogy továbbra is igy lesz.Ajánlottunk több ismerösünknek hogy lehetőség van különterem bérlésére,ünneplésre,esküvőre.
Hármaskönyv Fogadó étterme Alsópetény - Étel/ital
Hármaskönyv Fogadó étterme Alsópetény a térképen
2617 AlsópetényPetőfi út 141.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • vegetáriánus ételválaszték • akadálymentes • csoportokat szívesen fogad • étel elvitelre • gyerekmenü • parkolási lehetőség • rendezvényhelyszín • zártkörű rendezvény lehetősége
H-K
zárva