Bábolna Nemzeti Ménesbirtok Bábolna

Bábolna Nemzeti Ménesbirtok Bábolna
Bábolna Nemzeti Ménesbirtok BábolnaBábolna Nemzeti Ménesbirtok Bábolna
Bábolna Nemzeti Ménesbirtok BábolnaBábolna Nemzeti Ménesbirtok Bábolna

Bábolna Nemzeti Ménesbirtok Bábolna bemutatkozása

A Ménesudvarban egy, az 1700-as évek legelején épült kastélyban gyönyörködhetünk, törzsménistállójában pedig Shagya-arab és arab telivérekkel is találkozhatunk. Luxusban nem szenvednek hiányt, hiszen még az etetőik is vörös mészkőből készültek.

Napi árak reggelis ellátással, fürdőbelépővel
2025.04.30-ig
Sokoró Fogadó Sokorópátka

Bábolna Nemzeti Ménesbirtok Bábolna vélemények

2076
Kihagyhatatlan 2021. július 16.a párjával járt itt
Tulajdonképpen régóta érdekelt, hogy egyszer meglátogassam ezt az un. nemzeti lovasbirtokot. Így azután az M1-esen egy hirtelen kanyarral Bábolnának vettük az irányt. Nem tudom, ezen kívül mi van még jellegzetes Bábolnán, de ez a lovaskomplexum dominálja a helységet.
Bábolna Nemzeti Ménesbirtok Bábolna - Bábolna Nemzeti Ménesbirtok Bábolna - Bábolna Nemzeti Ménesbirtok Bábolna - Bábolna Nemzeti Ménesbirtok Bábolna - Bábolna Nemzeti Ménesbirtok Bábolna - Bábolna Nemzeti Ménesbirtok Bábolna - Bábolna Nemzeti Ménesbirtok Bábolna - Bábolna Nemzeti Ménesbirtok Bábolna - Bábolna Nemzeti Ménesbirtok Bábolna - Bábolna Nemzeti Ménesbirtok Bábolna -