A magyar arab lovak fellegvára

Bábolna Nemzeti Ménesbirtok BábolnaBábolna Nemzeti Ménesbirtok Bábolna a térképen

Kihagyhatatlan 2021. júliusban, a párjával járt ittÉrtékelt: 2021. július 16.
Tulajdonképpen régóta érdekelt, hogy egyszer meglátogassam ezt az un. nemzeti lovasbirtokot. Így azután az M1-esen egy hirtelen kanyarral Bábolnának vettük az irányt. Nem tudom, ezen kívül mi van még jellegzetes Bábolnán, de ez a lovaskomplexum dominálja a helységet. Rossz oldalról akartunk bemenni, meg nem is voltam benne biztos, hogy bejárható, így azután megkerültük, és a recepción jelentkeztünk. Nem is drágán be is jutottunk, azután ránk bízták, hogy menjünk csak nyugodtan oda, ahová csak akarunk. Persze, a gazdasági épületek szépségét csodáltuk meg, de főleg a lovakat! Minden istállóba szabad a bejárás, ezt furcsálltam is, de nem szólt ránk senki sehol. Meg nem is nézte senki, hogy mit csinálunk. Mindenki köszönt, azután ment a dolgára. Néhány istállót bejártunk, csodás lovakban gyönyörködtünk, sajnáltam, hogy régen mindig volt egy doboz kockacukor a csomagtartóban, most meg nem... így azután csak simogatások, vakargatások maradtak. Később beültünk egy éppen zajló lóversenyre is, díjugratás volt a szomszéd pályán. Jó program, ajánlom mindenkinek!
Bábolna Nemzeti Ménesbirtok Bábolna - Bábolna Nemzeti Ménesbirtok Bábolna - Bábolna Nemzeti Ménesbirtok Bábolna - Bábolna Nemzeti Ménesbirtok Bábolna - Bábolna Nemzeti Ménesbirtok Bábolna - Bábolna Nemzeti Ménesbirtok Bábolna - Bábolna Nemzeti Ménesbirtok Bábolna - Bábolna Nemzeti Ménesbirtok Bábolna - Bábolna Nemzeti Ménesbirtok Bábolna - Bábolna Nemzeti Ménesbirtok Bábolna -
Napi árak reggelis ellátással, fürdőbelépővel
2025.08.30-ig
Thermál Hotel és Kemping Komárom