Sárga Csikó Étterem és Panzió Bácsalmás

Sárga Csikó Étterem és Panzió Bácsalmás
Sárga Csikó Étterem és Panzió BácsalmásSárga Csikó Étterem és Panzió Bácsalmás
Sárga Csikó Étterem és Panzió BácsalmásSárga Csikó Étterem és Panzió Bácsalmás

Sárga Csikó Étterem és Panzió Bácsalmás bemutatkozása

Bácsalmás központjában elhelyezkedő hangulatos éttermünk a hét minden napján várja vendégeit, akik a napi menün kívül étlapunk széles kínálatából is választhatnak. A tradicionális magyaros ételek között mindenki megtalálhatja a kedvére való ízeket.

Knáb Panzió Nemesnádudvar - Augusztus 20.
Augusztus 20.
08.15-20.
Knáb Panzió Nemesnádudvar
Colosseum Wellness Hotel Mórahalom - Kedvezményes ár félpanzióval
Kedvezményes ár félpanzióval
Colosseum Wellness Hotel Mórahalom
Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös

Sárga Csikó Étterem és Panzió Bácsalmás vélemények

Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 44 városban járt márNépszerű író - 37 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagság
Kiváló 2022. december 15.a párjával járt itt
A párommal kerestük ezt a szállást és jó döntés volt. Jó ismerősök ajánlották a Sárga csikó panziót. A közelben lévő falvakkal szerettünk volna ismerkedni, így könnyen eljutottunk a helyszínekre. Családias, segítőkész vendéglátóink voltak. A szobánk megfelelő és kényelmes volt. Az étteremben is kifogástalan ebédet kaptunk.
Sárga Csikó Étterem és Panzió Bácsalmás - Külső képSárga Csikó Étterem és Panzió Bácsalmás - BelsőSárga Csikó Étterem és Panzió Bácsalmás - Étel/ital
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 19 városban járt már2 évnyi aktív tagság
2017. március 15.családjával járt itt
Családi ebéden voltunk itt. Az ételek inkább a hagyományos magyar konyhát követik, kis szerb beütéssel. Az étterem tiszta, hangulatos, inkább vadász stilusú. A felszolgálás kissé lassú, de korrekt. Ár-érték aránya kellemes. Az ételek kiadósak és izletesek. Ha hagyományosabb ételeket akarunk enni igen jó választás.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 12 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2016. október 12.a párjával járt itt
Vacsoráztunk a Sárgacsikó étteremben. Feleségemmel egy szép estét töltöttünk el a hangulatos,igényes környezettel rendelkező helyen. Az ételek nagyon finomak voltak,pincér kissé lassú,de azért nagyon megvoltunk elégedve mindennel. Az ár érték arány nagyon jó,ajánlom mindenkinek aki Bácsalmásra jár keresse fel az éttermet! Szobákkal is rendelkezik,tehát pihenni is lehet!
Kiváló 2016. április 11.barátokkal járt itt
Éveken keresztül ebben a szép bácskai kis városban,azon belül is a Sárga Csikóban pihentük ki az év fáradalmait. Nagyon kulturált körülményeket tapasztaltunk meg. A kiszolgálás a szállás és az ételek minősége egyszerűen kiváló. Reményem szerint idén is ott fogja a család és a széles baráti kőr elfogyasztania finom étkeket. Szívből ajánlom Mindenkinek!
Sárga Csikó Étterem és Panzió Bácsalmás - Külső képSárga Csikó Étterem és Panzió Bácsalmás - Étel/italSárga Csikó Étterem és Panzió Bácsalmás - Étel/ital
Sárga Csikó Étterem és Panzió Bácsalmás a térképen
6430 BácsalmásDob. u. 2.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • csoportokat szívesen fogad • napi menü • parkolási lehetőség • reggelizési lehetőség • rendezvényhelyszín • zártkörű rendezvény lehetősége
H-Szo
V