Kisfaludy-ház Badacsony

Kisfaludy-ház Badacsony
Kisfaludy-ház BadacsonyKisfaludy-ház Badacsony
Kisfaludy-ház BadacsonyKisfaludy-ház Badacsony

Kisfaludy-ház Badacsony bemutatkozása

Egy lélegzetnyi szabadság, a Balaton gyöngyszeme. Magyar és nemzetközi konyha, badacsonyi és táj jellegű borok. Főszezonban cigányzene. Terasz felejthetetlen, lélegzetelállító panorámával, romantikus, természetes környezet. Műemlékház.
Parkolás az étterem mellett személygépkocsiknak, mikrobuszoknak.

Neptun Badacsony - Napi ár reggelivel
Napi ár reggelivel
Neptun Badacsony
Danubius Hotel Annabella Balatonfüred - Hajókázás a Balatonon
Hajókázás a Balatonon
04.22-10.11.
Danubius Hotel Annabella Balatonfüred

Kisfaludy-ház Badacsony vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 363 városban járt márFelfedező - 2410 helyen első értékelőNépszerű író - 1400 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 25193 feltöltött kép
2023. május 16.egyedül járt itt
Kisfaludy-ház a Badacsony egyik legmagasabb pontján helyezkedik el, teraszáról fenséges panoráma tárul a vendég szeme elé. Az asztalon élő virág, só-, bors és chilidaráló, a teraszt fűszernövények szegélyezik. A beltér csárda-jellegű, némi dekorációt még elviselne.
Kisfaludy-ház Badacsony - EgyébKisfaludy-ház Badacsony - EgyébKisfaludy-ház Badacsony - EgyébKisfaludy-ház Badacsony - EgyébKisfaludy-ház Badacsony - EgyébKisfaludy-ház Badacsony - EgyébKisfaludy-ház Badacsony - EgyébKisfaludy-ház Badacsony - EgyébKisfaludy-ház Badacsony - EgyébKisfaludy-ház Badacsony - EgyébKisfaludy-ház Badacsony - EgyébKisfaludy-ház Badacsony - EgyébKisfaludy-ház Badacsony - EgyébKisfaludy-ház Badacsony - EgyébKisfaludy-ház Badacsony - EgyébKisfaludy-ház Badacsony - EgyébKisfaludy-ház Badacsony - EgyébKisfaludy-ház Badacsony - EgyébKisfaludy-ház Badacsony - EgyébKisfaludy-ház Badacsony - EgyébKisfaludy-ház Badacsony - EgyébKisfaludy-ház Badacsony - EgyébKisfaludy-ház Badacsony - EgyébKisfaludy-ház Badacsony - EgyébKisfaludy-ház Badacsony - EgyébKisfaludy-ház Badacsony - EgyébKisfaludy-ház Badacsony - Egyéb
Szörnyű 2022. augusztus 17.gyerekekkel járt itt
Az első benyomásom kb. 8 éve az volt, hogy ide nyaranta egy alkalommal e kell jutni. Akkor is lenyűgöző volt a panoráma úgy mint most, a kiszolgálás a rugalmasság és a hangulat ( köszönhetően az élő zenének amit a prímások biztosítottak) profi és minőségi volt. . . . ellenben a ma tapasztaltokkal.
Szörnyű 2022. június 9.barátokkal járt itt
Pünkösd-kor jártunk az étteremben baráti társasággal szerettünk volna egy kellemes ebédet elkölteni. Nem sikerült. Az ételek minősége kritikán aluli volt, egy gyengébb menzai ételnek felelt meg rendkívül kicsi adagok brutális áron. A levest vissza is kellett küldenünk, mert ehetetlen volt.
Kiváló 2019. augusztus 13.családjával járt itt
Hát mire fölértünk a lábam leszakadt, de megérte!
At étterem tiszta, rendezett, a kiszolgállás nagyon jó! Gyorsak, és udvariasak a felszolgálók!
Az ételek jó minőségűek, finomak!
Az adagok pont akkorák, amekkorának lenniük kell!
Nekem, és a családnak is nagyon bejött a hely!
És akkor a kilátásról még nem is beszéltem!
2019. augusztus 3.a párjával járt itt
A Balatonfelvidéken nyaraltunk, s egy nap felmentünk Badacsonyban a Kisfaludi- Házba. Sok pénzt fizettünk lenn a parkolásért. Fárasztó volt felgyalogolni, de a látvány - gyönyörű. A teraszon ültünk le a párommal. Halászlevet kértünk. Nagyon hamar kihozta a pincér, ízléses tálalásban. Mást vártam, ettem már finomabbat.
Kiváló 2019. február 14.a párjával járt itt
Nagyon tetszik az étterem elhelyezkedése! Rögtön a kellemes hangulat, a virágos, színes külső tere fogott meg! Élőzene szól, csodás a panoráma! A felszolgálók kedvesek, segítőkészek. Az ételallergiám miatt az utóbbit tesztelhettem is, le a kalappal! Minden étel, amit ettem nagyon finom volt, a természetes ízek nagyon tetszettek, a tálalás nagyon ott van!
Kisfaludy-ház Badacsony - Egyéb
Szörnyű 2017. október 15.családjával járt itt
Ez az a hely, ahol a kilatast kell megfizetni, de azt jo dragan es ezen nemcsak a penzbelit, hanem a tapasztalatot is ertem. Par evvel ezelott jartam mar itt es kellemes emlekekkel tavoztam, ezert a tegnapi, szep oszi szombaton ugy dontottunk, hogy a nalunk vendegeskedo kulfoldi rokonat, ismerosoket is elvisszuk erre gyonyoru helyre, egy finom ebedre.
Kiváló 2017. augusztus 9.barátokkal járt itt
Vacsorázni mentünk az étterembe, ahol tényleg gyönyörű a kilátás, páratlan hangulata van a helynek. (Az étteremnek nincs saját parkolója a nyilvános parkolóban pedig este 10-ig kell fizetni. ) A kiszolgálás rendkívül gyors, még meg sem ettem a levest (a többiek már igen) és hozták is a főételeket.
Gyenge 2017. augusztus 2.a párjával járt itt
Itt mindig jókat ettünk-ittunk normális áron,de ami tegnap történt,nagyon meglepett.Egy adag rágós bécsi-szelet paradicsom-salátával és egy 1/2adag finom halászlé,2x 1/2 liter szódavíz 6700 forint.Hévizen nyaralunk és a régi szép emlékek miatt autóztunk ide,hogy aztán ekkorát csalódjunk!
Kisfaludy-ház Badacsony - Egyéb
Kiváló 2016. augusztus 18.barátokkal járt itt
Az étterem elhelyezkedése a csodálatos környezetben, a műemlékházban egyedülálló. A kiszolgálás udvarias és gyors. Aki a cigányzenét szereti itt magas színvonalon élvezheti. A halászlé és a húsleves igazán finom, házias volt. A főételekből kiemelkedett a fogasfilé spenótos metélttel illetve a libamáj borban párolt körtével, tokaji aszú zselével pirított kalácságyon tálalva.