Rózsakő Borpince Étterem Badacsony

Rózsakő Borpince Étterem BadacsonyRózsakő Borpince Étterem Badacsony

Neptun Badacsony - Napi ár reggelivel
Napi ár reggelivel
Neptun Badacsony
Wellness élmények all inclusive ellátással, előfoglalással
Ensana Thermal Aqua Hévíz

Rózsakő Borpince Étterem Badacsony vélemények

2023. május 1.egyedül járt itt
A Rózsakő borpince és étterem a Badacsony-hegy bazaltorgonái alatt, a legnépszerűbb turista útvonal mentén helyezkedik el. A rusztikus, nádtetős teraszról fenséges a kilátás. Hátránya a terasz egyébként esztétikus kiképezésének, hogy az asztallal egybehegesztett padok kissé kényelmetlenek.
Rózsakő Borpince Étterem Badacsony - EgyébRózsakő Borpince Étterem Badacsony - EgyébRózsakő Borpince Étterem Badacsony - EgyébRózsakő Borpince Étterem Badacsony - EgyébRózsakő Borpince Étterem Badacsony - EgyébRózsakő Borpince Étterem Badacsony - EgyébRózsakő Borpince Étterem Badacsony - EgyébRózsakő Borpince Étterem Badacsony - EgyébRózsakő Borpince Étterem Badacsony - EgyébRózsakő Borpince Étterem Badacsony - EgyébRózsakő Borpince Étterem Badacsony - EgyébRózsakő Borpince Étterem Badacsony - EgyébRózsakő Borpince Étterem Badacsony - EgyébRózsakő Borpince Étterem Badacsony - EgyébRózsakő Borpince Étterem Badacsony - EgyébRózsakő Borpince Étterem Badacsony - EgyébRózsakő Borpince Étterem Badacsony - EgyébRózsakő Borpince Étterem Badacsony - EgyébRózsakő Borpince Étterem Badacsony - EgyébRózsakő Borpince Étterem Badacsony - EgyébRózsakő Borpince Étterem Badacsony - EgyébRózsakő Borpince Étterem Badacsony - EgyébRózsakő Borpince Étterem Badacsony - EgyébRózsakő Borpince Étterem Badacsony - EgyébRózsakő Borpince Étterem Badacsony - Egyéb
Gyenge 2019. július 19.családjával járt itt
A pincérek udvariasak, kedvesek, csak a megrendelt majdnem 1500 Ft (!!) limonádét felejtették el kihozni. És az előételként szereplő hideg libamáj penészes volt!!!
Sztem ez megengedhetetlen még egy túristáknak szánt helyen is. Nem kellett kifizetni egyiket sem, de ez nem kárpótol a csalódásért.
Kiváló 2018. augusztus 24.a párjával járt itt
Kedves fogadtatásban volt részünk már a bejáratnál. A hely hangulatos, szellős. A nagy melegben ez külön jól esett. A pincérek felváltva ott tüsténkedtek körülöttünk, ami a páromat picit zavarta. Az étel nagy adag volt és nagyon finom. Gyors volt a kiszolgálás és kedves.
Az ár. . . . . . . hát balatoni, badacsonyi.
A panoráma lenyűgöző. Érdemes felgyalogolni.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 44 városban járt márNépszerű író - 23 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
2018. június 5.a párjával járt itt
Aki ide feljön, a panoráma miatt teszi, mivel szerintem nincs még1 ilyen gyönyörű látkép, mint itt :o) A kiszolgálás viszonylag gyors volt a pincérek barátságosak. A főételek árai kicsit magasabbak, mint az átlagnál a Balaton körül. Az étel adag közepes - "olyan éppen jól laksz vele" adag.
Szörnyű 2017. augusztus 21.barátokkal járt itt
Panoráma a régi, az étel átlagos, az adag megfelelő, a hozzáállás finoman szólva nem megfelelő! Baráti társaság, 4 fő. Rendel, eszik, fizetni szeretne. Pincér jön, mondjuk külön fizetünk. Válasz: Nem tudom szét szedni az asztalt! - Egymásra nézünk - mi van? ? (szerszámot nem hoztunk, hisz kirándulni jöttünk) Kérdezünk- Parancsol?
Átlagos 2017. július 21.gyerekekkel járt itt
Az étterem gyönyörű helyen van. Kábé ez az 5 csillagos benne, minden más átlagos vagy átlag alatti. Az árak piszok drágák, az ízvilág viszont egy közepes balatoni halsütöde ízvilága. Az 1000 forint / kancsó "Kisfaludy forrásvíz", ami elvileg enyhén szénsavas kellett volna, hogy legyen, valószínűleg sima csapvíz volt.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 30 városban járt márNépszerű író - 29 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2017. július 11.barátokkal járt itt
Véletlenül estünk be a kerthelyiségbe, gyanúsan kevesen voltak, de hamar megtelt. Tüneményes, mosolygós pincér tanulólány, akit megizzasztottunk extra kéréseinkkel. Állta a sarat, pozitív válaszokkal jött a konyháról. Nem túl nagy, de kellemes, ízletes adagok, főleg hal ételeket rendeltünk.
Szörnyű 2016. július 29.gyerekekkel járt itt
Előttem szóló értékelése óta eltelt 2 évben történt változás, csak nem az elvárt irányba. Rendelésünkre 1 órás várakozást követően érdeklődésünkre közölték, hogy még 2 perc és jön az étel. Így is lett, halászlét rendeltünk, amihez fogható rosszat még életemben nem ettem.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 18 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Gyenge 2014. július 22.családjával járt itt
Csodálatos helyen, gyönyörű a kilátás. Magyarország egy gyöngyszeme lehetne, ha az éttermi rész is fel tudna nőni a hely színvonalához. Az árak minden esetre már megtették ezt a lépést. Sőt, túl is szárnyalták. Nos. Az ételek íze egy középkategóriás vendéglátóipari egységet idéztek fel, a kiszolgálás, még ezt is alul múlta.