Hotel Bonvino Wine & Spa Badacsony

4,8
a 14 badacsonyi szállás közül
Szálloda minősítés alatt, Borhotel, borpanzió, borkúria, stb...
Hotel Bonvino Wine & Spa Badacsony
Hotel Bonvino Wine & Spa BadacsonyHotel Bonvino Wine & Spa Badacsony
Hotel Bonvino Wine & Spa BadacsonyHotel Bonvino Wine & Spa Badacsony

Hotel Bonvino Wine & Spa Badacsony bemutatkozása

A Hotel Bonvino Wine & Spa, Magyarország első aktív- és borszállodája 2011 júniusában nyitotta meg kapuit Badacsonyban. A szálloda a Balaton-felvidéki Nemzeti Park területén várja vendégeit.

A Hotel Bonvino Wine & Spa legnépszerűbb csomagjai

Legjobb ár félpanzióval
2024.07.01-ig
Silver Hotel Hajdúszoboszló

Hotel Bonvino Wine & Spa Badacsony vélemények

Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 64 városban járt márFelfedező - 32 helyen első értékelőNépszerű író - 45 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagság
Kiváló 2023. október 27.a párjával járt itt
Páromtól kaptam ezt a meglepetés kikapcsolódást most októberben. Az aktív pihenést akartuk összekötni egy kis túrázással, és kiválóan sikerült eltalálni az időjárást is a hotelt is. Mind a 3 nap nagyon jól éreztük magunkat. Megérkeztünk kicsit előbb ezért a parton is körbenéztünk.
Hotel Bonvino Wine & Spa Badacsony - EgyébHotel Bonvino Wine & Spa Badacsony - EgyébHotel Bonvino Wine & Spa Badacsony - EgyébHotel Bonvino Wine & Spa Badacsony - EgyébHotel Bonvino Wine & Spa Badacsony - EgyébHotel Bonvino Wine & Spa Badacsony - Egyéb
Kiváló 2023. május 2.a párjával járt itt
Néhány éve voltunk a helyen, mindennel tökéletesen megvoltunk elégedve. Kedves személyzet, kiváló ételek, modern és tiszta szobák. A szállás közel van a strandhoz, a központban helyezkedik el,mi vonattal érkeztünk , két perc séta a vasútállomástól. Welness részleget mi nem próbáltuk ezért arról nem tudok beszámolni.
Kiváló 2023. április 11.a párjával járt itt
Már többször jártunk itt, csodás hely eszméletlen konyha, jó borok.
A tisztaság rendben van a személyzet kedves. A szoba nagyon kellemes. A wellness is nagyon jó. Pici negatívum, hogy a parkoló szűkös ez telt ház esetén nem túl kényelmes.
Mindenkinek ajánlani tudom.
Kiváló 2022. február 25.a párjával járt itt
2020-ban már jártunk itt, akkor is mindennel nagyon meg voltunk elégedve és most sem volt ez másképp, fantasztikus ételek, finom borok kóstolása. A "vadak a hegyen" Gasztrohegy program pedig csak még élménytelibbé tette az ottlétünket. A hotelben mindenki kedves és segítőkész, no és konyhája is fantasztikus.
2021. október 27.a párjával járt itt
A foglalás egyeszerű és rugalmas. A mélygarázsban a parkolók, enyhén fogalmazva is túl kicsi! Szinte a a csomagtartó felé tudsz kiszállni az autóból, ha beparkolsz. A fürdőből gyanus szagok illantak ki, amikor elfoglaltuk a szobát. A fürdőbe nem lehet lepakolni. A másokdik naptól csoport érkezett a szállodába, ezután kicsit romlott az ételek minősége.
Kiváló 2021. június 24.gyerekekkel járt itt
Nagyon megvoltunk elégedve a szálláshellyel, szép és tiszta szobák, változatos svédasztal (nagyon finomak voltak az ételek) Kedves és figyelmes kiszolgálás. Mindenkinek csak ajánlani tudom,gyerek barát szálloda.
Kiváló 2020. április 24.a párjával járt itt
Nagyon kellemes két éjszakát töltöttünk itt. A szálloda szép, a szoba tágas és tiszta volt. Svédasztalos reggeli és vacsora bőséges és ízletes volt. A wellness részleg lehetne kicsit nagyobb, a pezsgőfürdőt sose tudtuk használni, mert mindig tele volt. A gőzkabin pont nem működött, de szuper, hogy van 2 finn és egy infra szauna is.
Kiváló 2020. február 18.a párjával járt itt
Nagyon szép hétvégét töltöttünk itt a férjemmel. Eredetileg Valentin napra terveztünk egy kis meghitt pihenést, de mikor megérkeztünk értesültünk róla, hogy pont Badacsonyi gasztrohegy hétvége is van. Így elég mozgalmas lett ez a hétvége. Egyébként a gasztrohegyi hétvégéket mindenkinek ajánljuk, nagyon finom ételeket kínáltak a résztvevő vendéglátóhelyek.
Kiváló 2020. február 17.a párjával járt itt
Nem véletlen a szálloda neve,itt minden a borról szól,a dekoráció a szálloda kuponjai,amit 3 helyen is fel lehet használni egy kis borkóstolásra,illetve érdekes információkat hallani a borokról általában,és kimondottan badacsonyi borokról.
Kiváló 2020. február 17.gyerekekkel járt itt
A szálloda az elvártaknak megfelelő volt. A szálloda elhelyezkedése kiváló. A személyzet nagyon udvarias. Az étterem kitűnő ízvilággal rendelkezik, bőséges mind a reggeli és vacsora is.
Hotel Bonvino Wine & Spa Badacsony a térképen
8261 BadacsonyPark u. 22.
• szauna • masszázs • pezsgőfürdő • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • napozóterasz
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Sorompóval zárt parkoló, kamerával felügyelt: 2000 Forint / éj (Foglalás nem szükséges)
• Mélygarázs, kamerával felügyelt: 3000 Forint / éj (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Nagy testű kutya, 25 kg-ig: 7000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem • bár