Hotel Halászkert Badacsony ★★★

Hotel Halászkert BadacsonyHotel Halászkert Badacsony

Neptun Badacsony - Napi ár reggelivel
Napi ár reggelivel
Neptun Badacsony
Wellness élmények all inclusive ellátással, előfoglalással
Ensana Thermal Aqua Hévíz

Hotel Halászkert Badacsony vélemények

2022. augusztus 1.a párjával járt itt
Nagyon tetszett a kerti WC, ilyet még nem láttam más szállodákban és én kifejezetten jó dolognak tartom, otthon is rendszeresen használom. Tetszett még a fürdőszobában elhelyezett fültisztítók, rendszeresen használom őket és még nem találkoztam egy szállodában sem ezek bekészítésével. A Wellnes részleg is igen jó szolgálatot tett hideg időjárás esetén.
Kiváló 2022. március 23.barátokkal járt itt
Szilveszteri ünnepet töltöttük több alkalommal is a barátokkal a Hotel Halászkertben.
Csak jót tudok mondani, mind az ügyintézés, a személyzet, az ételek, a szoba kapcsán.
Mindenkinek csak ajánlani tudom a hotelt.
Biztos vagyok benne, hogy akár egy nyaralás remek helyszíne is lehet a vízközeli hotel.
2022. január 9.a párjával járt itt
A személyzet udvarias volt, a parkolás jól megoldott, a szoba kényelmes. A szilveszter este jó hangulatban, jó zenével telt.
A zene túl hangos volt, alig lehetett beszélgetni közben. A vacsora kiszolgálással elegánsabb lett volna. A desszert mutatós volt, de nem finom. Hiányoltuk a korlátlan italfogyasztást.
Kiváló 2021. november 2.a párjával járt itt
A szálloda kiváló ágy kényelmes kilátás gyönyörű volt személyzet segítőkész tisztaság rendbe. Ami kifogásolható az étkeztetésnél vacsoránál elég gyér volt a választék, de reggelinél igazán kellemetlen volt, hogy nemvolt pohár és szólni kellett érte és üres a felvágott tálca és félóra múlva hozták ki mikor már mást kellett fogyasztani . De azért az ételek finomak voltak .
Kiváló 2020. október 31.a párjával járt itt
A hotel elhelyezkedése kiváló.A strandhoz,vasútállomáshoz, központhoz néhány perces séta. Tisztasága kiváló. Az ételek átlagon felüliek. A személyzet kedves és segítőkész. A wellness megfelelő. A wifi kiváló!
Bátran ajánlom mindenkinek a szállást!
Kiváló 2020. július 14.barátokkal járt itt
Csak jót tudok mondani a szállodáról. A koronavírus miatt maszkban, kesztyűben, plexifal mögül adták ki a vendégeknek a reggelit, vacsorát, mégis nagyon udvariasak, kedvesek voltak a pincérek, pedig nem lehetett könnyű nekik ebben a furcsa helyzetben. A hotel nagyon jó helyen van, közel a badacsonyi centrum (éttermek, borozók), a strand, a kikötő.
Hotel Halászkert Badacsony - Külső képHotel Halászkert Badacsony - SzobákHotel Halászkert Badacsony - SzobákHotel Halászkert Badacsony - SzobákHotel Halászkert Badacsony - SzobákHotel Halászkert Badacsony - SzobákHotel Halászkert Badacsony - VendéglátásHotel Halászkert Badacsony - Külső kép
Kiváló 2020. január 2.a párjával járt itt
A szobafoglalás hónapokkal előbb történt,a visszaigazolás a teljes összeg 30%-a volt,utána azonnal visszaigazolták a foglalásunkat. A megérkezéskor
azonnal teljeskörű tájékoztatást kaptunk a progarmokról és a továbbiakról. Ezután elfoglatuk a Balatonra néző erkélyes ,tágas szobát. Utána felfedeztük a környéket.
Kiváló 2019. július 7.kollégákkal járt itt
A céges kirándulás keretében volt szerencsénk megszállni 2 éjszakára ebben a nagyon kellemes hangulatú,teljes felszereltségű jó kis Hotelben. Az esti kikapcsolódást a Hotelen belüli medencében, jakuzziban és szaunában lehet eltölteni ami nagyon kellemes volt. A reggeli és vacsora nagyon bőséges svédasztalos volt és gondoltak a diétázókra is.
Kiváló 2019. január 2.a párjával járt itt
Kedves és készséges személyzet biztosította pihenésünket és szórakozásunkat. Az ételek finomak voltak, azért kár, hogy a "pörköltből-gulyás" elnevezésű vendéglátós varázslat itt sem maradt el. A szilveszteri mulatság majdnem tökéletes volt, "csak" a zenekar éppen nem nyújtotta élete legjobbját.
2019. január 2.barátokkal járt itt
A hotel személyzete mindent elkövet, hogy a vendégek jól érezzék magukat. Kéréseinket rövid idő alatt teljesítették (reggelihez lekvár, vacsorához savanyúság). A programokat teljesítették. Az ételek finomak.