Vánkos Badacsonyörs

Hotel Bonvino Badacsony - 2 éjszakás ajánlat
2 éjszakás ajánlat
2026.02.10-ig
Hotel Bonvino Badacsony
Wellness élmények all inclusive ellátással, előfoglalással
Ensana Thermal Aqua Hévíz

Vánkos Badacsonyörs vélemények

Kiváló 2022. szeptember 3.egyedül járt itt
A Vánkosba augusztus elején reggelizni ültem be. Jó döntés volt. Az étlap az általam rendelt fogásokon kívül kínál reggelire kovászos kenyeret vajjal és sajttal, nyitott croque szendvicset mangalica sonkával, mangalica virslit, magos mustárral, rántottát, igény esetén extrákkal, gofrit savókaramellel, mascarpone-val és gyümölcsökkel, granolát, valamint helyben sütött napi tortákat.
Vánkos Badacsonyörs - EgyébVánkos Badacsonyörs - EgyébVánkos Badacsonyörs - EgyébVánkos Badacsonyörs - EgyébVánkos Badacsonyörs - EgyébVánkos Badacsonyörs - EgyébVánkos Badacsonyörs - EgyébVánkos Badacsonyörs - EgyébVánkos Badacsonyörs - Külső képVánkos Badacsonyörs - Külső képVánkos Badacsonyörs - Étel/italVánkos Badacsonyörs - EgyébVánkos Badacsonyörs - BelsőVánkos Badacsonyörs - Belső
Kiváló 2021. március 4.gyerekekkel járt itt
Tavaly nyáron a balatoni nyaralásunk idején elautóztunk a Vánkos mellett. Mondom a családnak, ide be kellene nézni, kívülről nagyon ígéretes a hely. Sajnos már zárva volt a kassza, nem tudtunk semmit sem fogyasztani. Két nappal később hamarabb indultunk s eleve bekalkuláltuk a megállót a Vánkosban.
2055
2019. október 24.egyedül járt itt
Valamikor régen itt egy kocsma állt, azután sokáig semmi, azt hiszem, arra emlékszem inkább, hogy bezárt és le is szoktam róla, hogy figyeljem. Most üde színfoltnak hatott, meglepő volt, és szép is. . . abszolút mediterrán jelleg, ha jobban megnézzük.
Vánkos Badacsonyörs - Külső képVánkos Badacsonyörs - EgyébVánkos Badacsonyörs - EgyébVánkos Badacsonyörs - Külső képVánkos Badacsonyörs - Külső képVánkos Badacsonyörs - EgyébVánkos Badacsonyörs - Külső képVánkos Badacsonyörs - Külső képVánkos Badacsonyörs - Külső képVánkos Badacsonyörs - BelsőVánkos Badacsonyörs - BelsőVánkos Badacsonyörs - BelsőVánkos Badacsonyörs - BelsőVánkos Badacsonyörs - Étlap/itallapVánkos Badacsonyörs - BelsőVánkos Badacsonyörs - Belső