Pigál Panzió Badacsonyörs

Hotel Bonvino Badacsony - 2 éjszakás ajánlat
2 éjszakás ajánlat
2026.02.10-ig
Hotel Bonvino Badacsony
Wellness élmények all inclusive ellátással, előfoglalással
Ensana Thermal Aqua Hévíz

Pigál Panzió Badacsonyörs vélemények

Kiváló 2014. június 21.családjával járt itt
Lefoglaltuk a szállást, 2 gyermekkel és a férjemmel. A szobával és minden mással teljesen elégedettek voltunk. A személyzet kedves barátságos, a szobák tiszták. A légkör kellemes. Bármire szükségünk volt , azonnal készségesen megoldották. A kilátás a szobából gyönyörű. A panzió nagyon jó helyen van.
Gyenge 2013. augusztus 4.a párjával járt itt
Szerdán foglaltuk a szállást, az emilekre gyorsan válaszoltak, de az érdeklődésemre 2 választ is kaptam. Az egyik szerint csak 12-24 óra használat után kell fizetni a klímáért, a másik szerint 6-8óra után. Péntek 18óra körül érkeztünk. Az első,ami feltűnt, milyen szép kilátás nyílik a panzió teraszairól.
Pigál Panzió Badacsonyörs - BelsőPigál Panzió Badacsonyörs - SzobákPigál Panzió Badacsonyörs - EgyébPigál Panzió Badacsonyörs - BelsőPigál Panzió Badacsonyörs - SzobákPigál Panzió Badacsonyörs - EgyébPigál Panzió Badacsonyörs - SzobákPigál Panzió Badacsonyörs - Szobák