Hableány Badacsonytomaj

2024.06.14-ig
Vulkán Wellness Hotel és Kemping Celldömölk

Hableány Badacsonytomaj vélemények

Kiváló 2023. augusztus 31.gyerekekkel járt itt
Elégedettek vagyunk a kiszolgalassal es a kornyezettel is.
Minden nagyon finom volt, gyermekekre kulon figyelnek -gyerek etlap/hatuljan szinező.
Egy apro eszrevetel:
Gyerek etlaprol valasztott tyukhusleves, szerintunk igazan izletes volt, viszont a gyermekek reszere lehet kicsit erős az íze.

Visszaterünk
2076
Átlagos 2020. október 21.a párjával járt itt
De fura. . . meg voltam róla győződve, hogy én ezt a helyet tavaly értékeltem. . . most meg sehol. Emlékszem, az volt az érzésem, hogy a hely még nem döntötte el, hogy milyen lesz. Talán alakul éppen. Vannak plusz és mínusz értékek, amiket meg kell azért említeni. Az ajtónál egy lány elénk állt, és valami furát kérdezett.
Hableány Badacsonytomaj - Külső képHableány Badacsonytomaj - Étel/italHableány Badacsonytomaj - Külső képHableány Badacsonytomaj - BelsőHableány Badacsonytomaj - BelsőHableány Badacsonytomaj - BelsőHableány Badacsonytomaj - BelsőHableány Badacsonytomaj - MosdóHableány Badacsonytomaj - MosdóHableány Badacsonytomaj - EgyébHableány Badacsonytomaj - BelsőHableány Badacsonytomaj - EgyébHableány Badacsonytomaj - Külső képHableány Badacsonytomaj - Külső képHableány Badacsonytomaj - BelsőHableány Badacsonytomaj - Külső képHableány Badacsonytomaj - BelsőHableány Badacsonytomaj - Külső képHableány Badacsonytomaj - Étel/ital
Kiváló 2020. szeptember 5.gyerekekkel járt itt
A Hableány a Laposa pincészet igényes, elegáns borétterme. Ettünk zöldséglevest (1300), tökmagos tárkonyos cukkinilevest (2350), orjaleves (2150), málnalevest juhtúróval és petrezselyemmel (1950), „Szélesmetélt, spenót, szarvasgomba, élesztópehely” nevű kompozíciót (3450), kacsamájas kolbászos lecsót (3550), „Tanyasi csirkemell, paradicsom, knédli, kecskesajt” elnevezésű ételt (3950), malacpofapörköltet galuskával és uborkával (4050) valamint „palacsinta, krémsajt, mogyoró, szeder” (2150) nevű desszertet.
Hableány Badacsonytomaj - Külső képHableány Badacsonytomaj - Külső képHableány Badacsonytomaj - Étel/italHableány Badacsonytomaj - Étel/italHableány Badacsonytomaj - Étel/italHableány Badacsonytomaj - Étel/italHableány Badacsonytomaj - Étel/italHableány Badacsonytomaj - Étel/ital