KisHableány Terasz Badacsonytomaj

Hotel Bonvino Badacsony - 2 éjszakás ajánlat
2 éjszakás ajánlat
2026.02.10-ig
Hotel Bonvino Badacsony
Wellness élmények all inclusive ellátással, előfoglalással
Ensana Thermal Aqua Hévíz

KisHableány Terasz Badacsonytomaj vélemények

Kiváló 2020. július 15.gyerekekkel járt itt
A Kis Hableány mára már felnőtt és egészen nagy Hableány lett belőle. Ott van ma már a Laposa pince feldolgozója s borbemutató üzlete is egy igencsak igényes étterem mellett. Vagy az étterem része a komplexumnak, ahogy tetszik, számomra nyilván az a fő elem. Az árak magasak, épp hogy értékarányosnak mondhatók.
KisHableány Terasz Badacsonytomaj - Külső képKisHableány Terasz Badacsonytomaj - Étel/italKisHableány Terasz Badacsonytomaj - Étel/italKisHableány Terasz Badacsonytomaj - Étel/italKisHableány Terasz Badacsonytomaj - Étel/italKisHableány Terasz Badacsonytomaj - Étel/italKisHableány Terasz Badacsonytomaj - Étel/italKisHableány Terasz Badacsonytomaj - Étel/italKisHableány Terasz Badacsonytomaj - BelsőKisHableány Terasz Badacsonytomaj - Étel/ital
Gyenge 2019. szeptember 29.egyedül járt itt
Szeptember végén egy péntek este ugrottam csak be egy gyors vacsorára. A hely frissen felújítva,de nekem nagyon hodály. A berendezés szocreál hangulata,az oriás üveg felületek,mintha egy üzemi étkezdében lennénk. Halászlét rendeltem. Annak ellenére hogy csak két-három asztalnál ültek,az ételre legalább negyedórát kellett várni.
2055
Átlagos 2019. augusztus 2.a párjával járt itt
Körülbelül egy hónapja újranyitott a legenda, a régi/új Hableány. Van benne egy kicsi ebből is, abból is. Meg van, ami előnyére változott, van, ami nem. Most a Laposa Birtok (építkező birodalom) terjesztette rá ki a hatalmát. Na, ki ne próbálná ki, akinek a múltja Badacsonyban (is) gyökeredzett?
KisHableány Terasz Badacsonytomaj - EgyébKisHableány Terasz Badacsonytomaj - BelsőKisHableány Terasz Badacsonytomaj - EgyébKisHableány Terasz Badacsonytomaj - BelsőKisHableány Terasz Badacsonytomaj - Étel/italKisHableány Terasz Badacsonytomaj - Étel/italKisHableány Terasz Badacsonytomaj - EgyébKisHableány Terasz Badacsonytomaj - MosdóKisHableány Terasz Badacsonytomaj - BelsőKisHableány Terasz Badacsonytomaj - BelsőKisHableány Terasz Badacsonytomaj - BelsőKisHableány Terasz Badacsonytomaj - BelsőKisHableány Terasz Badacsonytomaj - BelsőKisHableány Terasz Badacsonytomaj - Külső képKisHableány Terasz Badacsonytomaj - Külső képKisHableány Terasz Badacsonytomaj - Külső képKisHableány Terasz Badacsonytomaj - Külső képKisHableány Terasz Badacsonytomaj - Külső kép
2017. augusztus 21.családjával járt itt
Szuper hamburger miatt térünk vissza újra meg újra. Valamit nagyon tudnak! A helyszín hangulatos, retró üdülőterület, mindenkinek régi történetek jönnek fel. Sajnos ez kell is, átlagosnál többet kell várni a rendelésre, de megéri! A személyzet közepes, ha a vendégekkel is annyit foglalkoznának mint egymással, nagyot javulna a besorolás.
KisHableány Terasz Badacsonytomaj - Külső kép
Átlagos 2017. június 7.gyerekekkel járt itt
Baráti családdal tértünk be egy szombat déli napon. A megrendelt ennivalókra ugyan elég sokat kellett várni, de finom, és kicsit hagyományostól eltérő íz volt. Pozitívum, hogy a gyerekeknek van játszósarok, így a 3 fiú nagyszerűen eltöltötte a várakozási időt. Az ár. . . nos az balatoni mércével is meghökkentő volt, főleg az adagokhoz viszonyítva.
Kiváló 2017. január 2. járt itt
A retro épület teraszát modern, minimalista, könnyed stílussal ruházták fel (raklap bútor, babzsák fotel, ülőpárnák), lounge zene szól, lávakövön sütik a hamburgerhúst, nem ipari buciba, hanem mákkal szórt bagelbe vagy környékbeli pékségben készült hatalmas zsemlébe csomagolják, kecskesajtos körözöttel és egyéb finomságokkal tálalják.
Kiváló 2016. augusztus 20.barátokkal járt itt
Boldogan láttam, hogy a gyerekkoromban működő helyek, hosszú porosodás után újra kinyitnak és felfrissítik a badacsonyi életet. Jó látni, hogy lelkes fiatalok trendi helyet varázsolnak az évek óta alvó teraszra. Hangulatos az esti borozás, kicsit túlértékelt a hamburger, de a desszertek szenzációsak!
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 27 városban járt már2 évnyi aktív tagság
Átlagos 2016. augusztus 17.a párjával járt itt
Igazi snob burzsuj hely ujgazdag felkapott hely nyálcsorgatoan finom burger méregdraga sültkrumpli ami 10dkg sincs 780ft a burger mini méret 2200 ebben ugye a sultkrumpli nincs benne az kulon ár mar fentebb irtam gusztustalan hozzá állas ez szerintem meleg volt semmi ventilátor v párásito ventilator lassu kiszolgálás de meg az italokkal is nagyon rossz hazi bor .
Kiváló 2016. június 30.gyerekekkel járt itt
A hely Badacsony központjában van, a Bonvino hotellel szemben. Hatalmas terasz, közepén látványkonyha. Kiváló hamburgereket ettünk: Bazalt burgert 200 grammos Angus marha-pogácsával, ill halburgert remulade mártással. Minkettőt ajánlom. A sült krumpit nem szabad kihagyni, ahogy kiderült, keszthelyi hópehely burgonyából készül, főzve majd kétszer sütve.
KisHableány Terasz Badacsonytomaj - Étel/italKisHableány Terasz Badacsonytomaj - Étel/italKisHableány Terasz Badacsonytomaj - Étel/italKisHableány Terasz Badacsonytomaj - BelsőKisHableány Terasz Badacsonytomaj - Egyéb
Kiváló 2016. június 15.a párjával járt itt
Hamburger ujragondolva és retro köntösben tálalva. Csak valaki annyit mondjon meg nekem hogy lehet ezt szépen enni. Mi fürödtünk a hedonizmusban és persze a házi paradicsommártásban, de cseppet sem bántuk. Teljes szívből merem ajánlani a helyet az igazi hamburgerkulinárium rajongóknak és retro szerelmeseinek