Vénusz Panzió & Vendéglő Bagod

Kikapcsolódás nyugdíjas kedvezménnyel
2024.06.14-ig
Vulkán Wellness Hotel és Kemping Celldömölk

Vénusz Panzió & Vendéglő Bagod vélemények

Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 44 városban járt márNépszerű író - 41 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagság
Kiváló 2021. július 2.családjával járt itt
Többször jártunk az étterembe, így nem hirtelen fellángolásról van szó. Mindig ugyan azt a pontos kiszolgálást, bőséges , és finom ételeket kaptunk, amire számítottunk. Az étlap most egyszerűbb, mint vírus előtti időkben, de még így is mindenki megtalálja a kedvére valót. A főút mentén, kedvező parkolási lehetőséggel. A kilátás a szembelévő domboldalra gyönyörű. Bátran ajánlom a helyet!
Bronz fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2018. január 15.a párjával járt itt
A megszépült étterem és panzió minden igényt kielégít, legyen szó akár csak egy gyors reggeliről-ebédről (hétfőtől-péntekig menüt is készítenek, illetve reggeli is készül), vagy legyen szó baráti összejövetelről, céges buliról, esküvőről. Az ételek friss és hazai alapanyagokból készülnek.