Potykacsárda Baja

Potykacsárda BajaPotykacsárda Baja

Duna Wellness Hotel Baja - Napi árak reggelis ellátással
2025.03.03-ig
Duna Wellness Hotel Baja
Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös
Takler Kúria Szekszárd - Napi árak reggelivel
Napi árak reggelivel
2026.03.05-ig
Takler Kúria Szekszárd

Potykacsárda Baja vélemények

2023. október 17.a párjával járt itt
Nagyon kellemes kicsit régimódi kiállítású hely. Tiszta rendezett, a kiszolgálás elég gyors figyelmes. Az ételek finomak, nem csúcs, de jók. Saját parkolója van, evés előtt vagy után lehet egy szép sétát tenni a pár méterre lévő Duna parton. Érdemes helyet foglalni, mert főleg frekventált időpontokban igen látogatott, nagyon népszerű a környéken. Kiemelem hogy nincs kötelező szervizdíj.
2023. október 4.a párjával járt itt
A csárda a Sugovica partján van igy nagyon hangulatos a kilátás is
A kiszolgálás remek volt
Kedves pincér aki viccelődött is
Gysnak kellett lennünk nem volt sok időnk
Megbeszéltük velük es tényleg gyorsak és finomak voltak
Potykacsárda Baja - Egyéb
Kiváló 2021. június 25.családjával járt itt
Mindenkinek csak ajánlani tudom,aki a hal ételek kedvelője! Gyors , barátságos kiszolgálás!
1947
Kiváló 2020. június 27.barátokkal járt itt
Vacsorára telefonon asztalt foglaltam, de a túra utunk éppen a csárda előtt vitt el, így nyitáskor betértünk egy italra. Azért rákérdeztem, hogy a foglalásunk rendben van-e, mert jönni fogunk 5-en. Férjemnek ma van a névnapja így barátokkal vacsoráztunk. Ahogy kívülről is látszik nem az a puccos hely, de tiszta és finom az étel, mindent hamar meg is kaptunk.
Kiváló 2020. június 21.barátokkal járt itt
Szegedről mentünk Bajára a Potyka csárdába ebédelni. Egy blog késztetett
bennünket. Nem csalódtunk. Tényleg jó hely, jó ételek, finomak. És jó árban. hatalmas adagok. A személyzet kedves, vidám. Pedig nagyon kellett "pörögni" a több csoport miatt. Mindenképp érdemes előre helyet foglalni. Kicsi a csárda, ezért nem lehet nem tud fogadni "utcáról" betérőt.
Potykacsárda Baja - Külső képPotykacsárda Baja - Étel/italPotykacsárda Baja - Étel/italPotykacsárda Baja - Étel/italPotykacsárda Baja - Étel/italPotykacsárda Baja - Étel/italPotykacsárda Baja - Étel/italPotykacsárda Baja - Egyéb
Szörnyű 2019. május 20.egyedül járt itt
Ha Baja melett vissz az utam évente egyszer kétszer minndig betértem a pityka csárdába egy halászlére sőt még a család tagoknak is szoktam vinni sajnos tenap arra vitt az utam zárt körü rendezvény volt 2 3 család ünepelt de a pincér biztositott róla elvittelre vihetek halászlét nagyonk kedves figyelmes volt vettem 3 halászlét 5400 ft ért a meglepetés 1 óra múlva ért amikor meg akartam enni savagyú romlott volt az egész az elfogyasztott pár kanáltol
is hányás lett a vége többet biztos nem megyek a környékükre se .
Kiváló 2019. március 1.családjával járt itt
Családi eseményt ünnepeltünk a Potykában, mindent összegezve kiváló választás volt! A pincér segítőkész volt, az általunk rendelt ételek mindegyikét úgy készítették el ahogy az abban a bizonyos nagykönyvben meg van írva, a mennyiségek is bőven elegendőek voltak.
2018. május 3.gyerekekkel járt itt
A halételeket nagyon jól készítik, de hiányoltam, hogy nem volt harcsa halászlé, csak ponty. Az ikrapörkölt nem lett a kedvencünk, de nem az ő hibájuk. A felszolgáló nagyjából a pokolba kívánt minket, mert egy hosszú hétvége alatt mentünk és túl sok dolga volt, sík ideg volt. Már az baj volt, hogy megkérdeztük, melyik a foglalt asztalunk.
Átlagos 2018. március 16.a párjával járt itt
Hangulatos helyen, kedves kiszolgálás. Az ételek finomak, viszont tapasztalataink alapján a hal mennyisége néha kevés. Mai negatív tapasztalat a gundel palacsintámba dióhéj darab volt..
Átlagos 2017. szeptember 11.barátokkal járt itt
2017. szeptember 8-án jártunk társasággal a csárdában, ami egyáltalán nem volt csárda jellegű, inkább egy átlagos kifőzde hangulatát idézte. Viszont a hal ételek finomak voltak, a pincér udvarias volt. Volt viszont egy eléggé furcsa helybeli szokás, ami nem vendég barát, ugyanis az étkezést befejezve a fizetés úgy történt, hogy mindenkinek oda kellett mennie a pulthoz, és bediktálnia a fogyasztást, majd végül fizethetett.
Potykacsárda Baja a térképen
6500 BajaDunafürdő, Potyka sor 1.
• ingyenes WIFI • akadálymentes • csoportokat szívesen fogad • étel elvitelre • parkolási lehetőség • zártkörű rendezvény lehetősége • Szállás lehetőség
H-V
magyar