Sobri Halászcsárda Baja

Sobri Halászcsárda Baja
Sobri Halászcsárda BajaSobri Halászcsárda Baja
Sobri Halászcsárda BajaSobri Halászcsárda Baja

Sobri Halászcsárda Baja bemutatkozása

Halászcsárdánk Baján a Sugovica partján, a Petőfi-sziget szívében, csodálatos természeti környezetben található. Nevét Farkas "SOBRI" Józsefről, Magyarország örökös halfőző
bajnokáról kapta. A Sobrival töltött évek során felhalmozott tapasztalat és a tradicionális, hamisítatlan sobris receptek alapján készítettük, és mind a mai napig készítjük halételeinket.

Duna Wellness Hotel Baja - Napi árak reggelis ellátással
2025.03.03-ig
Duna Wellness Hotel Baja
Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös
Takler Kúria Szekszárd - Napi árak reggelivel
Napi árak reggelivel
2026.03.05-ig
Takler Kúria Szekszárd

Sobri Halászcsárda Baja vélemények

Gyenge 2017. szeptember 8.a párjával járt itt
Újra megkóstoltam a halászlevet. Hiába híres hely, most már tudom miért nem a kedvencem: a halhús előkészítését nem ismerik. Fél napot sóban, paprikában és hagymában állni hagyni, ezt mindenki tudja, de itt erre sem adnak. Továbbra is olyan mellékíze van a lének, mintha odaégették volna. A kenyér ehetetlen.
2017. augusztus 17.gyerekekkel járt itt
Nagyon szép helyen van az étterem, Baján, a szigeten. Három étterem van itt, ha valaki a városba jön, érdemes itt enni a plusz látványért. Kár, hogy ebben az étteremben a legszebb látvány a dohányzó részről élvezhető, így mi ezt gyerekekkel kihagytuk.
Kiváló 2017. április 18.gyerekekkel járt itt
Először megkóstoltuk a harcsa-halászlevet, a húslevest és a rántott békacombokat. (A békacomb volt az elsődleges célunk, először közölték, hogy elfogyott, majd mégiscsak előkerült valahonnan egy adag. ) Nem vagyok halászlé rajongó, de ahányan kóstoltuk, mind a legfinomabbként emlékezünk rá vissza, amit valaha ettünk.
2017. március 24.a párjával járt itt
Aki Baján jár és nem eszik halászlét az vagy a halat nem szereti, vagy önmagát. A párom kacsát evett! A csárda neve kissé bizarr, mert anno egy bakonyi betyár ritkábban vetődött el ebbe a délalföldi térségbe. Nyilván van azért a névre magyarázat. Mindenesetre a halászlé, külcsín és belbecs tekintetében is reprezentánsa volt Baja halfőző művészetének.
Kiváló 2017. március 12.gyerekekkel járt itt
Egy hete újra elmentünk a csárdába. Érdekes módon bennünket mindig kedvesen,figyelmesen szolgálnak ki,az ételek finomak,az adagok bőségesek(annyira kis étkűek nem vagyunk). Furcsa olvasni a negatív véleményeket,mert még nem találkoztunk vele. A nyáron fordult elő az,hogy kissé sokára hozták ki az ebédet,de teljes mértékben érthető volt,hisz éppen délidőben,teltházas időszakban voltunk.
Szörnyű 2017. március 4.gyerekekkel járt itt
Egy szombat délután tértünk be családdal (kisgyerekekkel) egy ebédre. Belépés után senki nem jött oda hogy mit szeretnénk,igy nekünk kellett pincért és asztalt vadászni. Teljes fejetlenség volt az étteremben. Miután a kért italt kihozták a pincér eltünt. kb20 perc után megjelent(addigra több pincérnél is probáltunk rendelni,de kevés sikerrel).
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 27 városban járt már2 évnyi aktív tagság
Gyenge 2016. augusztus 10.a párjával járt itt
Utazásunk célja Baja volt megkerestem milyen éttermekbe erdemes természetessen halászlét enni okes Sobrira esett a választas . Kint a teraszon foglaltunk helyet rendelten 1 harcs halászlét párom vegyeset ponty es törpeharcsa én tészta nélkül kértem .
Szörnyű 2016. május 19.gyerekekkel járt itt
Lehet mással nem fordult még ilyen elő megérkezésünk után a kiválasztott asztaltól elküldek azzal az indokkal hogy foglalt amit semmi nem jelzett. Másik asztal kiválasztása után szerettünk volna ebédelni de 40 percig semki nem jött oda eggyáltalán az asutalunhoz. Ezek után feláltunk és elmentün egy másik étterembe ahol gyorsan és udvariassan kiszolgáltak benünket
Kiváló 2016. január 20.barátokkal járt itt
A hétvégét Baján töltöttük. Helyi vélemények alapján kerestük fel a Sobri Halászcsárdát.
11 fős társasággal érkeztünk a csárdába. A kiszolgálás nagyon kedves és előzékeny volt, az ételekre nem kellett hosszan várni, finomak és bőségesek voltak.
Ha újból Baján járunk, biztosan felkeressük a csárdát!
Gyenge 2015. szeptember 2.a párjával járt itt
A második étterem volt ahol halászlével próbálkoztunk. Gusztusos üvegtálban került az asztalra a halászlé, amely alá alá is lehetett volna gyújtani, de a pincér ezt nem tette. A halat külön tányéron kaptuk és a gyufatésztát is. Mivel a halászlé nagyon hamar kihűlt így hidegen ettünk meg mindent.
Sobri Halászcsárda Baja a térképen
6500 BajaMárcius 15. sétány 10.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • csoportokat szívesen fogad • élő zene • étel elvitelre • gyerekmenü • kisállat bevihető • parkolási lehetőség • reggelizési lehetőség • rendezvényhelyszín • sportközvetítés • széles borválaszték • táncos hely • zártkörű rendezvény lehetősége • Vízre néző terasz!
H-CS
P-V
magyar, Mindig friss halászlé, halételek, frissensültek és tájjellegű ételek
hagyományos magyar fogások
Zene