Sobri Halászcsárda Baja

Sobri Halászcsárda Baja
Sobri Halászcsárda BajaSobri Halászcsárda Baja
Sobri Halászcsárda BajaSobri Halászcsárda Baja

Sobri Halászcsárda Baja bemutatkozása

Halászcsárdánk Baján a Sugovica partján, a Petőfi-sziget szívében, csodálatos természeti környezetben található. Nevét Farkas "SOBRI" Józsefről, Magyarország örökös halfőző
bajnokáról kapta. A Sobrival töltött évek során felhalmozott tapasztalat és a tradicionális, hamisítatlan sobris receptek alapján készítettük, és mind a mai napig készítjük halételeinket.

Duna Wellness Hotel Baja - Napi árak reggelis ellátással
2025.03.03-ig
Duna Wellness Hotel Baja
Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös
Takler Kúria Szekszárd - Napi árak reggelivel
Napi árak reggelivel
2026.03.05-ig
Takler Kúria Szekszárd

Sobri Halászcsárda Baja vélemények

Kiváló 2015. február 11.gyerekekkel járt itt
2015 januárban jártunk ott a családommal. Az ételek (halászlé, haltepertő, sültek) nagyon ízletesek és bőségesek voltak. A kiszolgálás gyors és nagyon barátságos. Az étterem a Petőfi szigeten van a Sugó partján egy nagyon hangulatos helyen. Az étterem belső kialakítása a nevéhez méltóan hozza az igazi halászcsárda érzést.
Kiváló 2015. február 6.a párjával járt itt
A párommal a napokban jártunk a halászcsárdában! Nagyon tetszett a barátságos fogadtatás,és a remek kiszolgálás! Minden ízlést kielégítő a kínálat! Mi a híres Sobri halászlevet választottuk,nagyon ízletes,és bőséges volt! Az étterem elhelyezkedése is kitűnő,a Sugó partján fekszik,biztosan visszatérő vendégek leszünk! Mindenkinek bátran ajánlom az éttermet!
Kiváló 2015. január 25.a párjával járt itt
Felejthetetlen hal-élményben volt részünk. Férjemmel múlt héten kerestük fel a sobri halászcsárdát. régóta kíváncsiak voltunk erre az országos hírű étteremre. férjem a környékről származik és többször is készít halászlevet otthon. már érkezésünkkor is kedves hangulat tetszetős belső tér fogadott minket.
Kiváló 2014. november 29. járt itt
A halászcsárda visszatérő vendégeként meleg szívvel ajánlom a helyet mindenkinek!
Az étlap a profilhoz hűen igen változatos halételekben, ugyanakkor tipikus magyar ételeivel kedvez a sertés- és szárnyashús kedvelőinek is. Az ételek finomak, az adagok bőségesek, igényesen tálalva. A kiszolgálás gyors és precíz. Hangulatos hely, csodás panoráma terasszal!
Aki Baján jár, ne hagyja ki! :)
Átlagos 2014. november 1.a párjával járt itt
Baján járva egy ott lakó hölgy úgy ajánlotta a Sobri Halászcsárdát, mint a városban a legjobbat. Természetesen halászlét rendeltünk gyufatésztával, annak szervírozásával, illatával, színével, illetve a mennyiséggel is meg voltunk elégedve, a hal minőségével azonban koránt sem.
Gyenge 2014. szeptember 13.a párjával járt itt
Az étterem szép helyen található.A választott halétel ízletes volt,de gyermek adag,annak ellenére mondom,hogy nem vagyok egy nagy étkű.Tetszett az emblémával ellátott "előkéjük",hogy le ne edd magad véletlenül sem.Díjaztam,hogy itt Baján a halszeleteket külön tányéron szervírozzák,ezt a Tiszántúlon is bevezethetnék.
Kiváló 2014. szeptember 11., kollégákkal járt itt
Most ettem először bajai halászlevet tésztával, az élmény frenetikus volt.
Mindenkinek ajánlom! A kiszolgálás udvarias, gyors. A felszolgált étel kifogástalan, finom, a mennyiség akkora hogy nem tudtuk elfogyasztani. A teraszról a kilátás kellemes és szép.
Az ár magyarországi árszinthez viszonyítva elfogadható. Ha legközelebb Baján járok ezt az éttermet nem fogom kihagyni.
Átlagos 2014. június 4. járt itt
Többször is voltam és mindannyiszor óriási csalódás volt a halászlé (pedig nehéz elrontani a bajait). A leve híg és a halat mintha újramelegítették volna, nem volt friss. Talán annyi pozitívum, hogy 2 szelet halat adnak, de az egyik mindig a farka töve. Sajnálom, pedig rendkívül igényes hely, az elhelyezkedése sem tud dobni rajta.
Kiváló 2014. június 3.a párjával járt itt
A legjobb a la carte-os étterem, gyönyörű helyen, a legjobb halászlével! (y)Tökéletes mint rendezvényhelyszín! Remek a lakodalmak hangulata, díszítése! A főnökség is szuper, korrekt! Az étlap bőséges, megtalálható rajta a tájjellegnek megfelelő ételektől kezdve a békacombig minden!
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 19 városban járt márFelfedező - 15 helyen első értékelőNépszerű író - 42 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2014. május 26.gyerekekkel járt itt
Rendezvényen jártunk itt. Lakodalomban. A hagyományos menüsor (húsleves, mártások főtt hússal, sültek-tál, marhapörkölt stb. ) kifogástalan, jó ízű, bőséges volt. A kiszolgálás figyelmes, tökéletes. Az étterem elhelyezkedése gyönyörű, a kilátás a teraszról, a kert szintén.
Sobri Halászcsárda Baja a térképen
6500 BajaMárcius 15. sétány 10.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • csoportokat szívesen fogad • élő zene • étel elvitelre • gyerekmenü • kisállat bevihető • parkolási lehetőség • reggelizési lehetőség • rendezvényhelyszín • sportközvetítés • széles borválaszték • táncos hely • zártkörű rendezvény lehetősége • Vízre néző terasz!
H-CS
P-V
magyar, Mindig friss halászlé, halételek, frissensültek és tájjellegű ételek
hagyományos magyar fogások
Zene