Zsilip Étterem Baja

Zsilip Étterem Baja
Zsilip Étterem BajaZsilip Étterem Baja
Zsilip Étterem BajaZsilip Étterem Baja

Zsilip Étterem Baja bemutatkozása

Szeretettel várjuk minden kedves Vendégünket a hét minden napján 3 féle NAPI AJÁNLATTAL és A'LA CARTE étlappal. Finom ízekkel, kedvező árakkal és nem utolsó sorban udvarias kiszolgálással várjuk Önöket!

Duna Wellness Hotel Baja - Napi árak reggelis ellátással
2025.03.03-ig
Duna Wellness Hotel Baja
Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös
Takler Kúria Szekszárd - Napi árak reggelivel
Napi árak reggelivel
2026.03.05-ig
Takler Kúria Szekszárd

Zsilip Étterem Baja vélemények

Átlagos 2018. február 27.családjával járt itt
A családdal az étteremben ebédeltünk. (egy ajánlás alapján)
Tipikus városszéli, közepes berendezésű, bútorzatú,evőeszközű hely. (néhol pergő festékkel)látszik,hogy fejlesztésre már nem jut pénz. Ételben,italban elfogadható a kínálat, az étlapi árak magasak. Menűzni is lehet,de ott korlátozott a választék.
Kiváló 2018. január 6.a párjával járt itt
Férjemmel járunk rendszeresen erre a helyre, ahol nagyon finoman főznek, bőséges adagot adnak, és a kiszolgálás is kiváló. Itt az új év és visszatértünk! Általában menüt eszünk, hétköznap három féléből lehet választani, és hétvégén is van menü. Hangulatos, barátságos kis hely. Ár-érték arányban is jó. Ajánlom másoknak is ezt a helyet bármilyen rendezvényre kiváló! !
Átlagos 2017. szeptember 19.gyerekekkel járt itt
Egy kirándulás alkalmával tértünk ide be. Nagy reményekkel tértünk be,sajnos csalódtunk. A hely hétköznapi menüs étkezésre alkalmas körülbelül. A limonádé borzalmas ,viszont drága nem ajánlom. Az ételek sablonosak ,elfogadhatóak voltak. A kerthelyiség padjai kényelmetlenek étkezéshez nem igazán alkalmasak.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt márNépszerű író - 22 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
2014. november 8.családjával járt itt
Az Ittjártam. hu értékelései alapján választottuk ezt a bajai éttermet (1. helyezés) egy hétköznap ebédre. Ebben az időpontban menüs étkeztetés folyik - ottjártunkkor csontleves és háromféle főfogás volt igen jó áron - ennek megfelelő az étterem hangulata is inkább családi, mint ünnepi alkalmakhoz illő.
Kiváló 2014. október 26., kollégákkal járt itt
Tökéletes választás céges vacsorához,és családi ebédhez is! Nagyon bőséges,finom a felszolgált étel,gyors a kiszolgálás. Nagyon jó választás volt ez az étterem,már többször voltunk,csak ajánlani tudom mindenkinek,érdemes betérni! ! ! Ár-érték arányban a legjobb! Az étterem fiatalos,modern,hangulatos,a kiszolgáló hölgyek kedvesek,udvariasak.
Kiváló 2014. augusztus 15.családjával járt itt
Kellemes környezet,finom és egészséges ételek,kedves kiszolgálás. Minden meg van az ételben ami kell hús,zöldség,stb. Kint is lehet enni ahol van a kis kertre egy kis kilátás és jó kint a levegő de bent meg van egy kis légkondi, és még ott van a terasz. Bent meg szól szerintem jó zene is. De egy kicsit drága az étel de attól még egy nagyon jó étterem. Ajállom másoknak is:)
Kiváló 2014. március 15.a párjával járt itt
Minden nagyon finom ízletes ,a kiszolgáló hölgyek kedvesek mosolygósak és segítőkészek. a Teríték elegáns volt az ételek kiváló ízletes . Maximálisan elégedett vagyok . Nagyon örülök hogy erre az éttermet választottuk. Mindenkinek ajánlom aki ízletes bőséges ételeket szeretne fogyasztani.
Kiváló 2013. november 22.a párjával járt itt
Barátnőm már többször javasolta: ha jót szeretnénk enni, akkor érdemes ezt az éttermet választani! Igaza volt! Ma itt ebédeltünk, a napi menüből választottunk, nem bántuk meg. Minden nagyon ízletes és bőséges volt. A kiszolgáló hölgyek kedvesek és segítőkészek.
Maximálisan elégedetten és jól lakottan távoztunk, bátran ajánjuk másnak is a bajai Zsilip Éttermet! !
Kiváló 2013. szeptember 6.családjával járt itt
Családi születésnapon vettem részt a mai nap folyamán. Nagyon örülök, hogy erre az étteremre esett a választásom, mert az ételek minősége, mennyisége tökéletesen megfelelt az ízlésemnek! A fiatal felszólgàló hölgy kedvesen, korrekten tájékoztatott mindenről. A terítés elegáns volt, az ételek díszítése magas színvonalú!
Zsilip Étterem Baja - Külső kép
Kiváló 2013. május 13.a párjával járt itt
A megnyitás óta több alkalommal mentünk az étterem felé és mindig sok autó állt. Elhatároztuk, hogy egyszer betérünk ebédelni. Megtörtént,és megértettük miért van sok autó. Nagyon kedvesen fogadtak bennünket és igaz, hogy rendezvény volt, de mi sem voltunk elhanyagolva, mert a rendelt étel és ital rendkívül gyorsan terítékre került.
Zsilip Étterem Baja a térképen
6500 BajaKökény u. 18.
• kerthelyiség • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • csoportokat szívesen fogad • étel elvitelre • gyerekmenü • napi menü • parkolási lehetőség • zártkörű rendezvény lehetősége
H
K-Szo