Tölgyfakuckó Apartman Baja

Tölgyfakuckó Apartman  Baja
6500 Baja, Szent Margit u. 11.

Tölgyfakuckó Apartman  Baja a térképen

Tölgyfakuckó Apartman Baja értékelése:

9. helyezett a 22 bajai szállás közül
215. helyezett Dél Alföldön - 569 szállás közül

Tölgyfakuckó Apartman Baja bemutatkozása

A Tölgyfakuckó apartman épülete Baján található, 2 km-re a városközponttól és a vasútállomástól. A szálláshely kertjében játszótér vehető igénybe.

Az apartmanok ingyenes Wi-Fi-vel és kábel-TV-vel, valamint káddal vagy pezsgőfürdővel, ingyenes törölközőkkel felszerelt fürdőszobával rendelkeznek.

Felár ellenében szauna, valamint pezsgőfürdővel és napágyakkal felszerelt napozóterasz vehető igénybe.

Bérelhető kerékpárok állnak rendelkezésre, ingyenes parkolási lehetőség pedig a helyszínen biztosított. A legközelebbi étterem és élelmiszerbolt 300 méterre található.

Tölgyfakuckó Apartman Baja képei

Tölgyfakuckó Apartman  Baja
Szállások Baja városában
Wellness csomagok Baja városában

Tölgyfakuckó Apartman Baja vélemények

2013. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. augusztus 25.
Kicsit nehezen találtuk meg, de megérte. Igényes, tiszta, hangulatos szálláshely. A konyha tökéletesen felszerelt. Gondozott kert, kényelmes terasz, ahol reggel egy gombnyomással kávéhoz jut az álmos turista. A házigazdák nagyon barátságosak, kedvesek. Még vacsorára is meghívtak bennünket. Mivel nem kocsival mentünk, a házigazda kivitt minket az állomásra, hogy minél kényelmesebben jussunk haza!

Duna Wellness Hotel
Baja
2 nap/1 éjszaka 8.500,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.27-ig

Szállodák Baja környékén
Zichy Park Hotel Bikács
Senior ajánlat (min. 2 éj)
Kedvezményes ár félpanzióval - teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)
Kalandos Bortúra hétvége a Villányi Borvidéken (min. 2 éj)

BajaX