Vadszőlő Szálló étterme Bakonybél

74.900 Ft / 2 fő / 2 éj-től teljes panzióval

Vadszőlő Szálló étterme Bakonybél vélemények

1947
2020. szeptember 6.barátokkal járt itt
Amikor Kék-túráztunk itt szálltunk meg így ismertük az éttermet is. Most is túra után érkeztünk az étterembe barátainkkal. Jó idő lévén kinn teltház volt, benn kaptunk helyet. Az italok kicsit lassan jöttek, de az ételek finomak és elegek voltak, pedig 5-en 5 félét ettünk. Most is jó véleménnyel távoztunk, így ha erre visz utunk újból betérünk.
2020. augusztus 19.a párjával járt itt
Júliusban a Bakonyban nyaralva tértünk be ebbe a hangulatos étterembe. A környezetét átlagosnak mondanám, de az étlapon olyan ételek is szerepeltek, amiről fogalmunk sem volt, mi ez az étel, de készséggel felvilágosítottak. Elég sokan voltak, mikor helyet foglaltunk közölték, hogy sokat kell várni, ahhoz képest kellemes meglepetés volt, hogy mégis
elég gyorsan kihozták amit megrendeltünk. Ár-érték arányban kiváló.
2020. június 2.családjával járt itt
Bakonybéli kirándulásunk utáni ebédre tértünk be, a felszolgáló udvarias, az ételek finomak, házias ízűek és bőségesek, csak ajánlani tudom. Az étlapon megtalálhatóak a "feledésbe" merült ételek is pl. a sztrapacska klasszikus változata is. A kiszolgálás a több vendég ellenére hamar megtörtént, ha arra járunk mindenképp nálunk étkezünk.
Kiváló 2020. február 23.a párjával járt itt
Nagyon finomak voltak az ételek, gyors kiszolgálással és kiváló hangulattal! A tisztaságra semmi panasz nem lehet, és az árak is teljesen reálisak. Az étel gyorsan elkészült, és a kiszolgálás is öt csillagos volt. Összességében csak ajánlani tudom, akár családi ebéd, vagy vacsora alkalmából, vagy akár egy romantikus vacsora eltöltésére is tökéletes hely!
Kiváló 2020. február 23.a párjával járt itt
Nagyon finom ételek voltak és nagyon gyors volt a kiszolgálás. Kifogásolhatatlan volt a hely, nagyon barátságos!
2019. július 8.a párjával járt itt
Bakonybéli kirándulásunk alkalmával kerestünk itt éttermet. Nem igazán van választék, így a Vadszőlőt választottuk. Érdekes a berendezése, ami tetszett. A kiszolgálás udvarias. A húsleves ehető volt, nekem kicsit fura volt a tálalása az átlátszó jénai tálkában.
Átlagos 2018. augusztus 13.gyerekekkel járt itt
Az ajánlások miatt kerestük fel a helyet. Az első alkalommal csak a kerthelyiségben volt hely, de ott nyüzsögtek a darazsak. Az ételt végül két külön kétszemélyes asztalnál odabent fogyasztottuk el. Az ételek mind nagyon finomak voltak, a mennyiséggel sem volt probléma. A személyzet kedves és humoros volt (viccek olvashatók az étlap végén is).
2018. május 25.családjával járt itt
Bakonybéli kirándulást úgy terveztük, ott fogunk enni a túra után. Az éttermet helybeliek ajánlották. Éhesen tértünk be. A felszolgáló mutatta, hol tudunk leülni. Ez egy furcsa helyiség volt. Mert 2 asztal volt benne és az iroda. Pedig lett volna hely kint is. Rendeltünk. Gyorsan jött az ebéd. Viszonylag jó is volt.
Vadszőlő Szálló étterme Bakonybél - Étel/italVadszőlő Szálló étterme Bakonybél - Étel/italVadszőlő Szálló étterme Bakonybél - Étel/italVadszőlő Szálló étterme Bakonybél - Étel/ital
2017. október 1.családjával járt itt
Ha az itt leírt vegyes véleményeket korábban olvasom. . . Szerencsére ezt nem tettem meg, viszont jártam itt 2006- ban és akkor jó emlékekkel távoztunk Augusztin tanyai szállásunk felé. Most csak könnyebb túrát tettünk a környéken és ismét finomakat ettünk a Vadszőlőben. 9000 Ft borravalóval 3 leves, 3 főétel, 3 sör, üdítő + 1 kávé.
Vadszőlő Szálló étterme Bakonybél - BelsőVadszőlő Szálló étterme Bakonybél - Külső képVadszőlő Szálló étterme Bakonybél - Külső képVadszőlő Szálló étterme Bakonybél - Külső képVadszőlő Szálló étterme Bakonybél - Külső képVadszőlő Szálló étterme Bakonybél - Egyéb
2017. augusztus 13.egyedül járt itt
Szép környezetben, családias hangulatú kisvendéglő a Vadszőlő. A nagy melegre való tekintettel a szűkös udvaron ültem le. Két, éppen szőrét hullató kutya nézte ki bánatos szemeivel az ételt asztaltól asztalig bandukolva, ezt még egy falusi étteremben sem lehetne megengedni!
Vadszőlő Szálló étterme Bakonybél a térképen
8427 BakonybélFürdő u. 45.
• kerthelyiség • vegetáriánus ételválaszték • csocsó • csoportokat szívesen fogad • parkolási lehetőség • reggelizési lehetőség
magyar
hagyományos magyar fogások