Forrás Vendégház Bakonyjákó

Forrás Vendégház BakonyjákóForrás Vendégház Bakonyjákó
Forrás Vendégház BakonyjákóForrás Vendégház Bakonyjákó

Hasik Hotel Döbrönte - Pünkösd
Hasik Hotel Döbrönte
Wellness élmények all inclusive ellátással, előfoglalással
Ensana Thermal Aqua Hévíz

Forrás Vendégház Bakonyjákó vélemények

Kiváló 2020. november 1.a párjával járt itt
5 napot töltöttünk itt el, 3- man, és imádtuk.
A környezet gyönyörű, az ételek nagyon finomak és bőségesek, a személyzet végtelenül kedves volt. Szállásadónk minden kérésünket teljesítette.
Isteni volt a mindennapi túra után vendégházunkhoz tartozó jakuzziban, és a szaunában megpihenni.
Csend, béke, nyugalom, kényelem. . . . . csobogó patak, isteni ízek. . . .
Biztosan visszatérünk.
Szörnyű 2018. október 22.barátokkal járt itt
A környezet szép, de a vendéglátóval sok nézeteltérés adódott. Sok bosszúságtól megkímélt volna minket, ha idejében tájékoztat a szabályokról, lemondási feltételekről, és a felárakról. Akkor annak tudatában foglaltuk volna le a szállást, vagy inkább keresünk másik helyet (jobban jártunk volna).
Forrás Vendégház válasza
Tisztelt Vendégünk!
Minden vélemény tükröz valamit. Nagyon sajnálom, hogy Ön nem érezte jól magát, kívánom következő utazásainál pozitív élmények érjék. A Facebook oldalamon is megkaptam Öntől már ezt a véleményt, azonban a baráti társaságból más az alábbiakat írta: Gyerekbarát,nyugalmas,tiszta környezet.
2018. október 30., Németh Rita, tulajdonos
2016. november 28.csoporttal járt itt
Egy hétvégét töltöttünk el a Forrás Vendégházban, aminek a környezete már megérkezéskor megfogott. A fogadtatás kedves volt, a személyzet barátságos. Aminek nagyon örültem, hogy a csapból forrásvíz folyik! Ez a hely kizárólag azoknak ideális akik kirándulásra, pihenésre, feltöltődésre vágynak, konkrét céllal érkeznek, vagy csupán egymásra szeretnének figyelni a világ külső zaja nélkül.
Kiváló 2015. november 1.gyerekekkel járt itt
Bakonyjákó közepén, nyugodt, csendes környezetben elhelyezkedő rendkívül hangulatos szálláshely. Erdő, patakok, vízesések övezik. Az elhelyezkedéséből adódóan a mobil eszközök nem nagyon működnek, de ez a pihenést inkább csak pozitívan befolyásolja. A szálláshelyen rendkívül figyelmes és előzékeny személyzet tevékenykedik.
Forrás Vendégház Bakonyjákó - Külső képForrás Vendégház Bakonyjákó - Medence/kertForrás Vendégház Bakonyjákó - Külső képForrás Vendégház Bakonyjákó - Külső képForrás Vendégház Bakonyjákó - Környék
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 42 városban járt márFelfedező - 34 helyen első értékelőNépszerű író - 20 hasznos szavazat5 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 105 feltöltött kép
Kiváló 2013. augusztus 16.a párjával járt itt
A Bakony szívében, egy csendes, helyes kis falu végén, egy gyönyörű völgyben található a vendégház. Hatalmas ősfás pihenőpark veszi körül, melyben forrás ered, patak folyik kerti tóba és ahol egy több mint 70 éves Mária-kegyhely, valamint vízimalom-maradványok vannak. Órákig sétáltunk benne és élveztük a nyugalmat.