Betyár Csárda Bakonyszentlászló

2024.06.02-ig
CE Plaza Hotel Siófok
74.900 Ft / 2 fő / 2 éj-től teljes panzióval

Betyár Csárda Bakonyszentlászló vélemények

Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 64 városban járt márFelfedező - 32 helyen első értékelőNépszerű író - 45 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagság
2019. október 8.a párjával járt itt
Cseszneki vár után, Bakonyszentlászló felé tettünk egy gyönyörű sétát, a Cuha patak völgyében. Túránk végén álltunk itt meg, fáradtan, éhesen. Aránylag gyorsan érkeztek az ételek, finomak, kiadósak voltak. Kiszolgálás udvarias kedves volt. Gyerekbarát hely, kívül belül hangulatos étteremmel. Aki szereti a falusi ízeket, és hangulatot annak ajánlom látogasson el ide.
Kiváló 2018. augusztus 21.gyerekekkel járt itt
A Vinye-felé vezető úton találtuk ezt az éttermet. Küllemére kicsit retro, kicsit olyan "komplex falusi egység" (árulnak süteményeket és fagylatot is). Az egyik sarokban gyermek-játszó került kialakításra. A kiszolgálás kedves, bár minimalista - szerintem ketten lehettek a személyzetből jelen. Az ételek kicsit lassan készültek, de megérte a várakozás!
Betyár Csárda Bakonyszentlászló - Étel/ital