Fék Kávéház Étterem Balatonakali

3,7
a 7 balatonakali étterem közül
cukrászda, étterem, kávézó - kávéház, vendéglő
Fék Kávéház Étterem Balatonakali
Fék Kávéház Étterem BalatonakaliFék Kávéház Étterem Balatonakali
Fék Kávéház Étterem BalatonakaliFék Kávéház Étterem Balatonakali

Balatontourist Strand-Holiday Kemping Balatonakali - Napi árak önellátással
Napi árak önellátással
04.19-10.13.
Balatontourist Strand-Holiday Kemping Balatonakali
Wellness élmények all inclusive ellátással, előfoglalással
Ensana Thermal Aqua Hévíz

Fék Kávéház Étterem Balatonakali vélemények

2019. szeptember 24.családjával járt itt
Augusztus végén jártunk Balatonakaliban. Mindig felkeressük a Fék Étteremet, mert még eddig elégedettek voltunk. Nekünk nincs olyan rossz véleményünk erről a helyről, mint többen írják. A kiszolgálás teljesen megfelelő volt, kicsit várni kellett az ebédre, de ez természetes, hiszen 4 főre rendeltünk. Az én limonádém. . .
2055
2019. szeptember 14.egyedül járt itt
Szép őszi verőfényben (pár napja múlt csak a nyár), gurultam településről településre. De a Balaton puff, bezárt. . . Kánya Zoli halsütője üresen árválkodik Szepezden, Zánkán nézegetve semmi nincs, valami étterem előtt valami tábla meg egy bezárt kapu, aztán végre Akaliban ez.
Fék Kávéház Étterem Balatonakali - Étel/italFék Kávéház Étterem Balatonakali - EgyébFék Kávéház Étterem Balatonakali - Étlap/itallapFék Kávéház Étterem Balatonakali - EgyébFék Kávéház Étterem Balatonakali - EgyébFék Kávéház Étterem Balatonakali - EgyébFék Kávéház Étterem Balatonakali - EgyébFék Kávéház Étterem Balatonakali - Külső képFék Kávéház Étterem Balatonakali - Külső képFék Kávéház Étterem Balatonakali - Étel/italFék Kávéház Étterem Balatonakali - Étel/italFék Kávéház Étterem Balatonakali - Külső kép
Szörnyű 2019. március 27.a párjával járt itt
A laza pincér csak a társam főételét hozta ki a leves után,az enyémet elfelejtette,fel sem írta,én a desszertet kaptam csak meg. Semmi elnézést,nem is akarta korrigálni,fizetéskor viszont anélkül tűnt el a visszajáró hétszáz forinttal,hogy erre felhatalmaztuk volna. Mikor reklamáltunk,az volt a válasz,hogy hát nem mondtuk,hogy azt adja vissza.
Kiváló 2018. november 4.a párjával járt itt
Már a bejáratnál hirdeti magát a novemberi hangulat. Sokadszor ülünk le a söntés elé és szinte régi ismerős az étlap is. Júliusban voltunk itt utoljára. A csülkös bableves, a lepirított túrós csusza, a rántott fogas, valamint a kávék finomak voltak, de a süteményeket most elcsomagoltattuk. Kétféle kocsonyájuk van - bőrkés és húsos.
Fék Kávéház Étterem Balatonakali - Étlap/itallapFék Kávéház Étterem Balatonakali - EgyébFék Kávéház Étterem Balatonakali - Étel/italFék Kávéház Étterem Balatonakali - Étel/italFék Kávéház Étterem Balatonakali - BelsőFék Kávéház Étterem Balatonakali - BelsőFék Kávéház Étterem Balatonakali - BelsőFék Kávéház Étterem Balatonakali - BelsőFék Kávéház Étterem Balatonakali - BelsőFék Kávéház Étterem Balatonakali - Étel/italFék Kávéház Étterem Balatonakali - Étel/italFék Kávéház Étterem Balatonakali - Külső képFék Kávéház Étterem Balatonakali - BelsőFék Kávéház Étterem Balatonakali - Étel/italFék Kávéház Étterem Balatonakali - EgyébFék Kávéház Étterem Balatonakali - Külső képFék Kávéház Étterem Balatonakali - Étel/italFék Kávéház Étterem Balatonakali - Étel/italFék Kávéház Étterem Balatonakali - Étel/italFék Kávéház Étterem Balatonakali - BelsőFék Kávéház Étterem Balatonakali - BelsőFék Kávéház Étterem Balatonakali - MosdóFék Kávéház Étterem Balatonakali - MosdóFék Kávéház Étterem Balatonakali - EgyébFék Kávéház Étterem Balatonakali - Étlap/itallapFék Kávéház Étterem Balatonakali - EgyébFék Kávéház Étterem Balatonakali - EgyébFék Kávéház Étterem Balatonakali - EgyébFék Kávéház Étterem Balatonakali - Étel/italFék Kávéház Étterem Balatonakali - BelsőFék Kávéház Étterem Balatonakali - EgyébFék Kávéház Étterem Balatonakali - BelsőFék Kávéház Étterem Balatonakali - BelsőFék Kávéház Étterem Balatonakali - BelsőFék Kávéház Étterem Balatonakali - BelsőFék Kávéház Étterem Balatonakali - BelsőFék Kávéház Étterem Balatonakali - BelsőFék Kávéház Étterem Balatonakali - BelsőFék Kávéház Étterem Balatonakali - BelsőFék Kávéház Étterem Balatonakali - BelsőFék Kávéház Étterem Balatonakali - Külső képFék Kávéház Étterem Balatonakali - Külső képFék Kávéház Étterem Balatonakali - Külső képFék Kávéház Étterem Balatonakali - Külső képFék Kávéház Étterem Balatonakali - Külső képFék Kávéház Étterem Balatonakali - BelsőFék Kávéház Étterem Balatonakali - Étel/italFék Kávéház Étterem Balatonakali - BelsőFék Kávéház Étterem Balatonakali - BelsőFék Kávéház Étterem Balatonakali - BelsőFék Kávéház Étterem Balatonakali - BelsőFék Kávéház Étterem Balatonakali - BelsőFék Kávéház Étterem Balatonakali - BelsőFék Kávéház Étterem Balatonakali - BelsőFék Kávéház Étterem Balatonakali - BelsőFék Kávéház Étterem Balatonakali - BelsőFék Kávéház Étterem Balatonakali - BelsőFék Kávéház Étterem Balatonakali - BelsőFék Kávéház Étterem Balatonakali - Étel/italFék Kávéház Étterem Balatonakali - Étel/italFék Kávéház Étterem Balatonakali - Külső kép
2018. augusztus 14.a párjával járt itt
Vörösboros Marhapörköltet ettünk galuskával illetve Párom Cigánypecsenyét kért "kakastaréjjal". A kiszolgálás a megérkezés pillanatába nem volt csábító, mivel az úr, azt mondta, hogy "hát van hely, de nem tudom, hogy mennyi idő alatt tudunk bármit is csinálni". Ehhez képest 20 perc alatt megkaptuk a kért ételünket.
Szörnyű 2017. január 29.a párjával járt itt
Kritikán aluli! ! ! ! ! ! [Moderálva - a szerk. ]
Itt: halászlé pontybol, hát elég szerény képességű, a húsleves pedig erősen vegeta-ízű! Utána: két libacomb, ami helyett véletlenül a Pincer két fel kacsát hozott ki. . . . . igazán nem akartuk, hogy ő járjon rosszul, ezért csak az egyiket küldtük vissza. . . hm. . . . . .
Gyenge 2016. augusztus 22.gyerekekkel járt itt
Augusztusban jártunk itt ,és csak a "cukrászda részt " próbáltuk ,szerintem sütemenyek szempontjából gyengécske . Ez a negyedik Akali nyaralásunk ,a férjem már meg sem próbálta a krémest ,ami az elmúlt két évben szörnyen édes puding ízű valami volt ,kinézetre viszont 5 -ös.
Fék Kávéház Étterem válasza
Sajnáljuk hogy nem volt elégedett szolgáltatásunkkal. Folyamatosan a minőség javítására törekszünk ezt reméljük legközelebb bizonyíthatjuk is.
2016. augusztus 20.családjával járt itt
Évek óta rendszeresen járunk ebbe az étterembe. A belső tér semmi különös, a terasz viszont a sok növény miatt nagyon kellemes. Az ételek finomak, az adagok megfelelő méretűek. A sütemények, fagylaltok nekem nagyon "bejönnek". Kedvencünk a rétes. A kiszolgálás nagyon udvarias, bár a nagy vendégforgalom miatt a pincérek láthatóan túlterheltek. Az ár/érték arány nagyon rendben van.
Fék Kávéház Étterem válasza
Köszönjük a biztató szavakat. Bizony igaz az hogy a mennyiség mehet a minőség rovására, ha rengeteg vendég érkezik rövid időn belül, bizony kevesebb idő jut egy-egy vendégre, de mindig a szakszerű, pontos udvarias kiszolgálásra törekszünk. Visszavárjuk éttermünkbe!
Átlagos 2016. augusztus 15.a párjával járt itt
Augusztusban jártunk itt a párommal. Nagyon nagy a forgalom az étteremben. Nem tudom hogy ennek köszönhető- e, hogy rengeteget kell várakozni a pincérre. Mikor végre felfedezte hogy az üres asztal fölött ülünk végre odajött és köszönés nélkül csak így odavetette:"Kapjuk már? "
Mondtuk: nem, erre felvette nagy kegyesen a rendelést.
Fék Kávéház Étterem válasza
Sajnáljuk hogy nem volt elégedett szolgáltatásunkkal. Bár mi szerencsére munkaerő hiánnyal nem küzdünk, mégis adódnak olyan időszakok/jellemzően amikor nincs strandidő/ amikor jóval több vendég érkezik mint átlagos akár hétvégi napokon. sajnos az extremitásokra nem lehet felkészülni.
2016. augusztus 23., Fék Kávéház Étterem, tulajdonos
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 38 városban járt márNépszerű író - 22 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagság
Kiváló 2016. július 19.családjával járt itt
Mikor Akaliba megyünk, vagy érintjük, szinte mindig megállunk itt. Ha nem is ebédelni (pedig finom az étel) de egy kávéra, meg egy sütire. Nagyon jó hely, bátran tudom ajánlani. Hangulatos, finom minden és kedves, barátságos a személyzet. Az epres milka torta nagyon fincsi! Van kerthelyiség és síkképernyős tv-t is lehet nézni. Szépek a virágok.
Fék Kávéház Étterem válasza
Köszönjük értékelését, várjuk vissza éttermünkbe!
Fék Kávéház Étterem Balatonakali a térképen
8243 BalatonakaliPacsirta u. 1/a
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • akadálymentes • billiárd, darts • csocsó • csoportokat szívesen fogad • étel elvitelre • kisállat bevihető • koktélok • parkolási lehetőség • reggelizési lehetőség • rendezvényhelyszín • zártkörű rendezvény lehetősége
Zene
Gépzene: könnyűzene