Sissi Fagyizó Balatonakarattya

04.22-10.11.
Danubius Hotel Annabella Balatonfüred

Sissi Fagyizó Balatonakarattya vélemények

Kiváló 2023. augusztus 17.gyerekekkel járt itt
Balatonakarattyán nyaraltunk. Nagyon kíváncsian mentünk el a Sissi fagyizóhoz, mert a helyiek közül többen is ajánlották, és olvastam, hogy sok díjat elhoztak már. Szuper volt. Így az egy hét alatt naponta többször is elmentünk fagyizni. Rengeteg fagyi közül lehet választani. Igyekeztünk minél többet megkóstolni, és mondhatom, hogy mindegyik isteni volt.
Kiváló 2023. augusztus 6.családjával járt itt
A Sissi fagyizóba el kellett vinnem a fiamat és párját is, örvendtem, hogy megnyitottak már áprilisban, midőn a szomszédos helyek még zárva tartottak. Időközben utánaolvastam a helynek, nem tudtam, hogy az ősforrás gödöllői s hogy már régóta igen szépen szerepelnek a versenyeken. Idén is nyertek egy sor érmet: Év fagylaltja I.
Sissi Fagyizó Balatonakarattya - EgyébSissi Fagyizó Balatonakarattya - EgyébSissi Fagyizó Balatonakarattya - EgyébSissi Fagyizó Balatonakarattya - EgyébSissi Fagyizó Balatonakarattya - EgyébSissi Fagyizó Balatonakarattya - EgyébSissi Fagyizó Balatonakarattya - EgyébSissi Fagyizó Balatonakarattya - EgyébSissi Fagyizó Balatonakarattya - EgyébSissi Fagyizó Balatonakarattya - EgyébSissi Fagyizó Balatonakarattya - EgyébSissi Fagyizó Balatonakarattya - EgyébSissi Fagyizó Balatonakarattya - Egyéb