Beaver Cafe & Bar Balatonalmádi

04.22-10.11.
Danubius Hotel Annabella Balatonfüred

Beaver Cafe & Bar Balatonalmádi vélemények

Kiváló 2020. augusztus 4.egyedül járt itt
A Beaver nevű nemrég nyílt csúcskávézóra a Magyar Konyha Balaton-kalauza hívta fel a figyelmem. A helynek az egyik jóakarója teljesen rossz pozíciót adott meg a Google Mapsen, de végül sikerült megtalálni, igaz, véletlenül. A beltér megnyerő, a pöttöm kis helyet jó ízléssel rendezték be, a kiszolgálás remek, mindig örvendtem, ha olyanokkal beszélgethetek, akik jók a szakmájukban s akik odaadással művelik azt.
Beaver Cafe & Bar Balatonalmádi - EgyébBeaver Cafe & Bar Balatonalmádi - EgyébBeaver Cafe & Bar Balatonalmádi - Külső képBeaver Cafe & Bar Balatonalmádi - Étel/italBeaver Cafe & Bar Balatonalmádi - Étel/italBeaver Cafe & Bar Balatonalmádi - BelsőBeaver Cafe & Bar Balatonalmádi - EgyébBeaver Cafe & Bar Balatonalmádi - Étlap/itallapBeaver Cafe & Bar Balatonalmádi - Étlap/itallapBeaver Cafe & Bar Balatonalmádi - Étlap/itallapBeaver Cafe & Bar Balatonalmádi - Étlap/itallapBeaver Cafe & Bar Balatonalmádi - Külső kép