Lounge Coffee & Wine Kávéház Balatonalmádi

4,9
a 44 balatonalmádi étterem közül
kávézó - kávéház, koktél bár, teázó - teaház, bár
Lounge Coffee & Wine Kávéház Balatonalmádi
Lounge Coffee & Wine Kávéház BalatonalmádiLounge Coffee & Wine Kávéház Balatonalmádi

Hunguest Hotel Bál Resort Balatonalmádi - Legjobb ár félpanzióval
CE Plaza Hotel Siófok
74.900 Ft / 2 fő / 2 éj-től teljes panzióval

Lounge Coffee & Wine Kávéház Balatonalmádi vélemények

Kiváló 2017. április 9.a párjával járt itt
Szerencsére megtaláltuk Almádi remek hangulatú kávézóját. Isteni finom sütit fogyasztottunk és nagyon finom forrócsokit ittunk. A kerthelyiség hangulata fantasztikus. Ötletesen megkreált tojásfák,szép virágok,igazi húsvéti hangulat. Szerelmeseknek igazi kis elbújós,beszélgetős meghitt hely. Nagyon jól éreztük magunkat! Rendkívül udvarias kiszolgálásban volt részünk. Csak ajánlani tudom!
Kiváló 2015. augusztus 21.gyerekekkel járt itt
Sokadszor jövünk már vissza és mindig változatlanul magas a színvonal! Nagyon finomak a sütemények és a kávé is! Siessetek, hogy jusson a sütikből! ;)
Kiváló 2014. július 30.családjával járt itt
Ma megtaláltuk Balatonalmádi legjobb kávézóját. Halk, kellemes zene szólt. Narancsos espressot és jegeskávét ittunk,a citromos torta pedig szerelem volt első látásra. A halálos csokitorta (és még sok minden) most sajnos kimaradt, de igyekszünk bepótolni, holnap is megyünk. Vissza fogunk térni a helyre mindenképpen, ugyanis végtelenül tetszett.
Bronz fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2013. november 14.barátokkal járt itt
Almádi központjában, a parkoló mellett található ez a kis menedékhely. . Betérve ide magad mögött hagyhatod a zajt és a gondokat: szinte mindig finom, halk lounge vagy jazz válogatás szól, ami lenyugtat, ugyanakkor inspirál és feltölt.
Kiváló 2013. szeptember 10.családjával járt itt
Egyet kell értenem az előttem szóló hölggyel, nagyon tudom ajánlani a kávézót. A halálos csokitorta valóban halálos, de abszolút jó értelemben (végre nem az a rettenetborzalom vajkrém! ), a forrócsoki nagyon finom, apukám külön kedvence volt a medvehagymás kifli.
Ezüst fokozatú értékelőFelfedező - 10 helyen első értékelő1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2013. április 2.barátokkal járt itt
Büszkén állíthatom, hogy ez a kedvenc kávézóm! Életem legfinomabb kávéját ittam itt: pisztáciás espresso, hmm. . . ! Nem beszélve a jegeskávéról és a "halálos" csokitortájukról, ami szerintem nagyon találó elnevezés (nem valami gyenge,kakaós, vajas krémmel készül, hanem rengeteg igazi, tömény étcsokoládéval)!
Lounge Coffee & Wine Kávéház Balatonalmádi - Étel/italLounge Coffee & Wine Kávéház Balatonalmádi - Étel/italLounge Coffee & Wine Kávéház Balatonalmádi - Étel/italLounge Coffee & Wine Kávéház Balatonalmádi - Étel/italLounge Coffee & Wine Kávéház Balatonalmádi - Étel/italLounge Coffee & Wine Kávéház Balatonalmádi - Étel/italLounge Coffee & Wine Kávéház Balatonalmádi - BelsőLounge Coffee & Wine Kávéház Balatonalmádi - Étel/ital
Lounge Coffee & Wine Kávéház Balatonalmádi a térképen
8220 BalatonalmádiVárosház tér 5.
• sütemény, torta rendelhető
H-CS
P-Szo
V
gluténmentes
hidegkonyha: bruschetta, lounge (meleg) szendvics, toast; Carraro kávé, Demmers tea
Cseh sörök