a 44 balatonalmádi étterem közül
büfé, halétterem

Jóbarátok halsütöde Balatonalmádi bemutatkozása

A Jóbarátok halsütöde a Balaton-part egyik leghíresebb halsütödéje, mely egész évben várja vendégeit. Nyáron sült fogas, pisztráng, hekk, keszeg valamint harcsa-, ponty-, és vegyes halászlevek szerepelnek a kínálatban. Télen kocsonyával és füstölt hallal várják a vendégeket. Mindezek mellett a tipikus strandételek is megtalálhatók az étlapon.

Hunguest Hotel Bál Resort Balatonalmádi - Legjobb ár félpanzióval
CE Plaza Hotel Siófok
74.900 Ft / 2 fő / 2 éj-től teljes panzióval

Jóbarátok halsütöde Balatonalmádi vélemények

Kiváló 2018. augusztus 16.a párjával járt itt
A Balatonalmádi Budatava strandnál található halsütőnél évek óta megállunk egy jó sült halért. Az egység megnevezéséhez híven valóban jó barátok lehetnek, hiszen kezük alatt ég a munka, hihetetlen összehangolt tempóban dolgoznak a srácok a legnagyobb forgalomban is. A sült halak frissek, finomak, ropogósak, kellően sózottak és jól átsültek. Csak így tovább JÓBARÁTOK!
Kiváló 2018. július 28.gyerekekkel járt itt
A férjem a tavaszi rendes Balaton-körbetekerése során bukkant a helyre, és hazatérvén ódákat zengett az ott evett halról. Megígérte, hogy a nyaralásunkat idén ebben a strandbüfében nyitjuk egy sült fogas ebéddel, kerül amibe kerül. Merthogy sokba.
Jóbarátok halsütöde Balatonalmádi - Étel/ital
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 20 városban járt márFelfedező - 19 helyen első értékelőNépszerű író - 105 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Átlagos 2018. június 2.gyerekekkel járt itt
A hely kialakítása nagyon jó, különösen az tetszett, hogy a halsütöde a Balaton partján van és egy játszótérben végződik, itt a kislányunk jókat játszhatott, miközben mi még falatoztunk. A kiszolgálás azonban átlagos, és sajnos maga a sült hal sem igazán izgalmas.
Jóbarátok halsütöde Balatonalmádi - Étel/ital
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 13 városban járt már
Kiváló 2016. november 5.a párjával járt itt
Ajánlást követve pár évvel ezelőtt fedeztük fel a Jóbarátok Halsütödét. [Moderálva - a szerk. ] Minden évben 2-3 alkalommal betértünk sülthalat fogyasztani. Most halászlére fájt a fogunk, mivel eddig csak finom falatokat, udvarias kiszolgálást tapasztaltunk - újra betértünk.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 41 városban járt márFelfedező - 12 helyen első értékelőNépszerű író - 66 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagság
2016. szeptember 19.a párjával járt itt
Sajnos már a Balaton partján is ritkán lehet jó halsütödéket találni, ez talán még az egyik a szórványosan előfordulók közül. A halászlé kifejezetten jó, nem sűrű, de kellemes ízű és megfelelő benne a hal mennyisége is. Tudják, hogy a fogast, süllőt mennyire kell megsütni, általában minden sült hal jóízű szintén.
Átlagos 2016. május 26.gyerekekkel járt itt
Bobozás után ugrottunk be a gyerekkel egy kis vacsit magunkhoz venni. Rendeltünk pizzát, hekket és keszeget. Nem érzékeltük a várakozási időt, mert közben lesétáltunk a partra és gyönyörködtünk a tengerünkben. A pizza jó lenne, csak senki ne kérjen rá kukoricát, mert azt csak úgy fagyasztva rászórják, így nagyon kemény, ragacsos marad.
Átlagos 2015. november 22.barátokkal járt itt
Többször jártam itt, egész évben nyitva vannak. Számlát, blokkot, nyugtát egyik évszakban sem láttam. De, hogy minden bemondásra megy, látom másnak is csípte a szemét! Egy kockás füzetbe írogatják a rendeléseid, ha fizettél kisatírozzák. Az amúgy nem gyenge árakra is rátesznek a bemondásos "árképzéskor", és mivel nem előtted mérik le, s már megetted, amikor fizetsz, kész tények elé vagy állítva.
2014. július 22.barátokkal járt itt
Ha kánikulai hétvége, akkor Balaton. Ha Balaton, akkor sült hal. Ebben a sütödében frissen, ropogósra sütve kaptam a fogast. Péntek este volt, a pultnál megrendelt ételeket az asztalunkhoz kaptuk. A kiszolgálás gyors volt, a személyzet kedves, mosolygós. Mivel mindennel elégedettek voltunk, vasárnap visszatértünk, hogy az otthoniaknak vigyünk egy kis kóstolót.