Hotel Monopoly Balatonalmádi ★★★

Balatonalmádi és környéke
4,3
a 26 balatonalmádi szállás közül
Három csillagos szálloda, Három csillagos superior szálloda
Hotel Monopoly Balatonalmádi

Last minute ajánlat
Aura Hotel Balatonfüred

Hotel Monopoly Balatonalmádi vélemények

Átlagos 2023. augusztus 6.a párjával járt itt
Jó: a szoba tágas, kényelmes, tiszta, működik a légkondi. nem jó: nem lehetett TV-t nézni a szobában az 5 nap alatt, amíg ott voltunk. A beltéri medence vize hideg, nem fürdésre való. A péntek és szombat este nem svédasztal volt, hanem rendelésen alapuló vacsora.
Gyenge 2014. augusztus 19.a párjával járt itt
Becsapva érzem magam
Idén nyáron egy fontos évfordulót szerettünk volna megünnepelni és ezt a szállodát választottuk. A csomagban svédasztalos étkezést ígértek ünnepi reggelivel. Minden étkezésnél úgy felhúztam magam, hogy beárnyékolta az egész ünneplést.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 40 városban járt már2 évnyi aktív tagság
2014. június 24.barátokkal járt itt
Tavaly nyáron jártam náluk, nem nagy szálloda de a parton van ,ez jó. Nyugis , család barát, nem zajos(bár telt ház volt az autókból ítélve). A napozó rész/part gondozott,szép ápolt kert(nekem fontos),van hely ,nem kell nyomorogni egymás hegyén hátán,kényelmes napozóágyak vannak.
Kiváló 2014. június 11.a párjával járt itt
Ket alkalommal toltottunk kellemes nyari napokat ebben a szalloban. Nagyon megtetszett hogy kis csaladias es sajat partja van nem kell a tomegben strandolni. Nagyon kedves a szemelyzet, gyors a kiszolgalas. Nagyon szep a park,gondozott a fu es nagyon tetszett hogy nyugagyakon lehetett napozni. Kellemes esti setakat lehet ejteni mivel nincs messze a varoskozponttol.
Kiváló 2014. április 25.gyerekekkel járt itt
Nagyon jól éreztük magunkat. A kiszolgálás gyors és jó. Kedvesek az ott dolgozók. Minden kívánságunkat teljesítteték. Kellemes a környezet és maga a hotel is. A parkja csodálatos és nagyon tetszett,hogy saját partja van. Ahonnan esténként csodálatos volt a kilátás a túlsó parta. Csendes nyugodt helyen van. Szóval minden jó volt. Köszönjük
Kiváló 2013. április 23. járt itt
Nagyon jó, családias jellegű szálloda, közvetlenül a Balaton partján, kellemes parkositott udvarral,ahol még a gyermekek részére kialakitott játszóhely is van, de az esti szalonnasütést is meg lehet oldani a szépen kialakitott szalonnasütő helyen. A szobák kényelmesek, tiszták, minden szükségessel ellátottak.