Búbos Csárda Balatonberény

Napi ár félpanzióval
Vulkán Wellness Hotel és Kemping Celldömölk

Búbos Csárda Balatonberény vélemények

Gyenge 2019. január 31.barátokkal járt itt
Felszolgàlo azt se tudja hol van .... Kiszolgàlàs minösithetlen ... Senkinek se ajànlom az ètermet .....
2068
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 233 városban járt márFelfedező - 253 helyen első értékelőNépszerű író - 29 hasznos szavazat8 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 2068 feltöltött kép
Kiváló 2018. november 14.a párjával járt itt
Nem is tudom már, hogy az évek alatt hanyadszor is vagyunk itt, de mindig ide jövünk ha ezen a környéken járunk. Finomak az ételek, jók az italok! A húsleves nagyszerű volt a cápaharcsámról nem is szólva! Az adagok is nagyok, így a Cézár salátát ketten ettük meg. Férjem Kijevi csirkét evett hasábbal. A csárdának meg meg van a maga sajátos hangulata, olyan jó itt elidőzni.
Kiváló 2018. augusztus 16.gyerekekkel járt itt
Nagyon szeretjük ezt a helyet, a kiszolgálás kiváló ( bár ha sokan vannak elég sokat kell várni, de ezt ellensúlyozza a személyzet kedvessége) és nagyon finomak az ételek.
Gyakran járunk ide, csak ajánlani tudom mindenkinek.Kisgyerekkel érkezőknek a kert végében állatok is vannak amiket lehet etetni és simogatni.
Gyenge 2017. augusztus 2.családjával járt itt
Egy éve jártunk már itt, és akkor tetszett a hely, finomak voltak az ételek, és az ár-érték arány megfelelő volt. Ezen felbuzdulva gondoltuk idén is visszatérünk. Rosszul gondoltuk! Bár gyanakodnunk kellett volna, hiszen alig volt vendég (azok is jobbára németek), amíg tavaly tele volt az étterem. A napi ajánlatból választottunk.
Kiváló 2016. november 10.gyerekekkel járt itt
Üdülni voltunk Balatonberényben és minden alkalommal itt voltunk vacsorázni. Belül és kint is lehet tartózkodni,de nyári meleg estéken kint volt kellemes. Hangulatos,családias étterem elsőrangú ételekkel. A felszolgálás előzékeny, minden igényt kielégítő. Amiben meglepődtem ,hogy egyéni kívánságokat is képesek voltak kielégíteni.
Kiváló 2016. augusztus 17.a párjával járt itt
Először a szállásadónk ajánlására tértünk be. Nem csalódtunk! Azóta minden évben felkeressük. Az idén különleges alkalom megszervezésében segítettek. A párom születésnapját ünnepeltük, természetesen ő nem tudott róla. Egyáltalán nem gyanakodott, a személyzet ugyanolyan természetesen tette a dolgát.
Átlagos 2015. március 28.a párjával járt itt
Egy nádtetős, vastag falú ház, belül és kint étterem, de valószínű szobakiadás is van. Kint meleg volt, beültünk. Bent meg hideg a vastag falaknak köszönhetően. Néhány vendéget ismerősként köszöntött a pincérhölgy, őket hamarabb is kiszolgálta, mint minket. A választék magyaros ételek, hal, némi vad, de semmi különleges.
Kiváló 2014. augusztus 21.egyedül járt itt
Egy ismerős ajánlására kb. 11 évvel ezelőtt tértem be ide. Nagyon meglepett az ételek mennyisége,minősége és a szolid árak. Évente többször is arra felé vezet az utam ( nem nyaraló vendég vagyok ! )és minden egyes alkalommal itt étkezem. Legutoljára most augusztus 20-án Horvátországból hazafelé farkas éhesen tértem be a csárdába.
Smaragd fokozatú értékelőOrszágjáró - 79 városban járt márFelfedező - 101 helyen első értékelőNépszerű író - 990 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagság
2014. július 23.a párjával járt itt
2014. júliusában voltunk legutóbb az étteremben, a korábbi években is megfordultunk már itt. Az épület nádtetős,régi építésű, igazi XIX. századi hangulatot árasztó csárda. Bíztunk benne, hogy vasárnap este talán kevesebben lesznek a hazautazók miatt, de ez az elvárásunk nem jött be.