2,5

04.22-10.11.
Danubius Hotel Annabella Balatonfüred

Kukorica Csárda Balatonberény vélemények

Szörnyű 2020. július 22.családjával járt itt
Zalakarosról hazafelé álltunk meg egy rövid fürdőzésre, és mivel itt ért az ebédidő egy ebédet is megejtettünk az étterembe. Nagy elvárásink nem voltak a hellyel kapcsolatban, de igy is hatalmas csalódásban volt részünk.
Átlagos 2018. szeptember 25.a párjával járt itt
Szeptember elején, nyári melegben hétköznap az Őrségből hazafelé tartva Balatonberényben megálltunk strandolni és ebédelni. A strandon már csak ez az egy étterem volt nyitva, így 3 év múlva újra ettünk itt. A kiszolgálás gyors volt, de olyan semmilyen, nem volt szívélyes, az ételek jó közepesek, a roston csirkemell gyorsan elkészült, de nem sült át rendesen.
Kukorica Csárda Balatonberény - Külső kép
2015. augusztus 20.a párjával járt itt
Az évek alatt többször megfordultunk az étteremben, általában a kedvezményes menükből szoktunk választani. Régebben este is volt menü, idén már csak a déli órákban. 1000-1200 Ft-ért 5-6 féle menü közül lehet választani. A menü ételekre nem kellett sokat várni, a kiszolgálásra különösebb panaszunk nem volt.
Kukorica Csárda Balatonberény - Külső kép
Szörnyű 2015. július 21.a párjával járt itt
Július 19-én vasárnap 2 órakor ebédelni mentünk a csárdába, már nem sok vendég volt, a pincér tájékoztatott, hogy kb. 1/2 óra várakozási idő, mi ezt vasárnap révén természetesnek találtuk, gondoltuk addig iszunk valamit. A pincér eltűnt, személyesen hajtottam fel a belső régióban, hogy legalább a rendelést vegye fel.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 19 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Gyenge 2014. augusztus 24.gyerekekkel járt itt
Jót nem tudok írni . . . beléptünk az étterembe, a pincér majd fellökött minket, no nem azért hogy a kívánságainkat lesse . . . köszönni náluk nem szokás, kifele menet is próbálkoztunk, de hiába. A leves amit kértünk savanyú volt, szinte ehetetlen, pedig jól esett volna a meleg leves, aznap épp szakadt az eső, nagyon hideg volt.